Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MauserPhoque

Kamikaz R w sklepie

51 comments in this topic

Recommended Posts

Players
41 posts
4,066 battles

Dla mnie głupota. Po co robic event na statek jak później i tak można go kupić ?

Od razu mogli go dac do sklepu...

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,700 posts
5,443 battles

nie głupota bo np. dzięki eventowi zaoszczędzili ludzie 80 zeta....

• Cool 1

Beta Tester
1,235 posts
4,608 battles

Tak, dokładnie, po co dawać coś zadarmo, jak można na tym zarobić? No w ogóle sobie WG myślało, żeby ktoś bez płacenia mógł sobie zdobyć okręt premium? Wstyd i hańba! 

A tak na serio: nie każdemu chce się wydawać ponad 80 złotych na okręt, więc jak dadzą jakąś premkę za darmo do zdobycia, to jest to bardzo miły gest z ich strony.

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,819 battles

Może być tez odwrotnie. Wiele płaczu było ze nie wszyscy zdążyli uzbierać 260 pereł, no i nie wszyscy mogli wygrać w losowaniu przecież. Teraz jest szansa do zakupu.

Players
427 posts
7,341 battles

Według mnie to kpina i nic więcej . Kto zrobił misje ten dostał "UNIKAT" . A tu WG sobie wymyśla ""A chu* , damy kamikaze do Sklepu Premium""  . I ja sie pytam gdzie tu Kurw* sens Robienia Misji na unikatowy okręt , skoro każdy sobie teraz może go zakupić. Z tego co mi wiadomo Miał być tylko do zdobycia za misję ... GG WG .

• Cool 1

[CLADS]
Beta Tester
708 posts
9,385 battles

Ja się cieszę że go zdobyłem a nie kupiłem... :) Okręt w dechę i mogłem sprzedać minekaze dzięki czemu zyskałem jedno miejsce w porcie. Fakt że teraz będzie wysyp ....bogaczy ale kto im zabroni ? :D

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,429 posts

Mieć ból dupy o to, że się zaoszczędziło 20 €, to dość osobliwy przypadek nawet jak na to forum. Trzeba coś kupić - źle, bo drogo, dostaje się to samo za darmo - źle, bo po co jak można sobie kupić. Co niektórym się już nieźle pop%$@# w głowach.

• Cool 14

Players
427 posts
7,341 battles

Mieć ból dupy o to, że się zaoszczędziło 20 €, to dość osobliwy przypadek nawet jak na to forum. Trzeba coś kupić - źle, bo drogo, dostaje się to samo za darmo - źle, bo po co jak można sobie kupić. Co niektórym się już nieźle pop%$@# w głowach.

Tutaj chodzi o to że "Kamikaze R" miał być unikatem zdobytym tylko za Misję. A jak to WG , Kasa musi się zgadzać... I o to mam żal . 

Beta Tester
1,235 posts
4,608 battles

I ja ich w pełni rozumiem. Jakbym tworzył tak dużą grę, to również chciałbym, aby przynosiła dochody.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,429 posts

Tutaj chodzi o to że "Kamikaze R" miał być unikatem zdobytym tylko za Misję. A jak to WG , Kasa musi się zgadzać... I o to mam żal . 

Nigdzie nie widzę tutaj zapisu o tym że ma to być okręt unikatowy tylko za misję, jeżeli jest to gdzieś napisane to daj link. Masz żal o to że komuś kasa się zgadza? Brawo, najlepsze cechy prawdziwego Polaka - zawiść i zaglądanie innym do portfela, żal że ktoś może mieć lepiej. Gratuluję.

[edytowano]

• Cool 3

Beta Tester
1,125 posts
3,171 battles

Według mnie to kpina i nic więcej . Kto zrobił misje ten dostał "UNIKAT" . A tu WG sobie wymyśla ""A chu* , damy kamikaze do Sklepu Premium""  . I ja sie pytam gdzie tu Kurw* sens Robienia Misji na unikatowy okręt , skoro każdy sobie teraz może go zakupić. Z tego co mi wiadomo Miał być tylko do zdobycia za misję ... GG WG .

Wiem, że wolałbyś by to była tylko nagroda, ale "rzadkość" jednostki może zostać częściowo zachowana. Fujin był dostępny krótko i jest nie do kupienia. Kamikaze R przypuszczalnie też będzie do kupienia przez 2 dni "i tyle". Gremiaszczego nadal nie można kupić, parę innych jednostek pojawiało się na krótko, po czym znikały...

[ZGZ]
Players
4,114 posts
9,021 battles

Swoją drogą, ciekawe dlaczego do sklepu nie wrzucili Kamikaze (bez "R"), bo też jest przecież gotowy. Nie byłoby bólów (bo "R" pozostawałby elitarna, eventowa), a może ktoś mający "R" skusiłby się też na "no-R" :)

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Kamikaze pojawiło się w sklepie premium (click). Co o tym sądzicie? Osobiście jestem za.

Jest mi to kompletnie obojętne. Ale bardzo niefajnie by było, gdyby jednak nie było w evencie tego Kamikaze za 260 pereł, tylko 2000 w losowaniu. Co byśmy wtedy tutaj pisali?

Ależ ja takiej postawy nie znoszę, elitaryzm gumowca i cebuli w mordę jeża. "Unikat", "Unikat!" drą mordy. Nie dość że taki unikat że go rozdali chyba ponad 20 tysięcy tylko na tym serwerze to jeszcze naprawdę nie macie czym świecić? Naprawdę ta odrobina zawiści jaką być może wywołacie w jakimś nowym graczu wożąc się jednym z 20000 nieskończonych pikselowych "unikatów" w niszowej grze jest wam tak do szczęścia potrzebna? Nawet jak na standardy schadenfreude to leży bardzo nisko.

EDIT: 21000 z kawałkiem +2000 z losowania.

To w sumie jeszcze nic. Jak serwer NA dostawał w świątecznym konkursie Mikasę za sam udział i znaczek pocztowy to na ichniejszym forum się pluli i rzucali, że woleliby kupić
Edited by Vanhal
  • Cool 3

Players
921 posts
4,861 battles

Generalnie oferta wymierzona w zawiedzionych, którzy nie zebrali pereł w evencie. Okręt przed patchem 5.3 świetny, po tym patchu niewart tych pieniędzy. Nie nadaje się na szkolenie załóg japońskich niszczycieli, co najwyżej nadaje się na szkolenie kapitanów krążowników. Ale ogólnie nie jest tym okrętem co kiedyś, funkcjonalność obniżona o połowę. Ja się mogę czuć wyruch... bo kupiłem Fujina, później zdobyłem identyczny okręt z innym malowaniem, a po chwili oba te okręty stały się z dnia na dzień praktycznie bezużyteczne. Ale co tam, po prostu żadnej premki już nie kupię, chyba że naprawdę będzie super przydatna. Konta prem bym i tak w tej grze nie kupował, ostatnio zarobki nie przedstawiają problemu, ale w Wocie się przydaje.  Tam przynajmniej dwie małpy na ciężkich czołgach nie psują gry w tym stopniu, jak tu dwie małpy na pancernikach.

Players
921 posts
4,861 battles

Mogę. Od szóstego tieru japońskich niszczycieli bardzo się opłaca brać przyśpieszenie torped. To z kolei powoduje, że Kamikaze/Fujin jest bezużyteczny, bo traci margines niewidzialności. Więc się nie nadaje do szkolenia załogi na japońskie niszczyciele. Proste.

Beta Tester
1,235 posts
4,608 battles

Jeżeli ktoś używa premek tylko i wyłącznie do szybkiego szkolenia, to tak, jest bezużyteczny. Jednak jeżeli chce mieć okręt do zarabiania połączonego z funem gry japońskim DDekiem, to nadal to są bardzo dobre okręty. No i mój kapitan do drzewkowych DDeków szkoli się na drzewkowych DDekach, a nie na premce. Wolniej, ale co tam, nie śpieszy mi się :v

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,688 battles

Niby czemu do szkolenia się nie nadaje? Używam go tylko do szkolenia bo kasę mam z derpa. I nie widzę powodu do narzekań. Nawet z perkiem na szybsze torpedy da się ugrać fajnego expa. To jest tylko 400 metrów widzialności.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.