Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
centman_1

lag anlık takılmalar

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
8 posts
4,058 battles

selam arkadaşlar benim bir sorunum var  acaba sizlerde yaşayan var mı ping 30-35 arası oynuyor ve birden  45-50 olduğunda  birden lag ve saniyelik oyunda teklemeler oluşuyor..

kaç defa bilet attım  bir program gönderiyorlar wgcheck diye.. pc ye   kurduktan sonra bir dosya oluşuyor ve dosyayı tekrar onlara gönderiyorum  her defasında benim indirdiğim oyunun bozuk olduğunu ve bazı dosyaların silinmiş olduğunu söylüyorlar.. nasıl olucak bilmiyorum 6 defa kurdum sildim oyunu

Players
8 posts
4,058 battles

buna sevindim ben tek değilmişim :)) .. fps bendede iyi sayılır  ama ping ve o anlık  takılmalar  hiç anlamış değilim adamlar çözüm bulamıyolar paso silik ve bozuk dosya diyip geciyorlar sil tekrar kur başka çözümleri yok

[TCDK2]
Players
82 posts
9,584 battles

oyunu oynamaya başladığımda iyiydi full kalitede oynuyordum hızlıydı.

ama son 3 gündür hem pingden dolayı takılma var, hemde grafik ayarları neredeyse kapalı/minimun yaptığım halde fsp çıldırmış gibi 1-60 arasında hızla inip yükseliyor.

ben de bir bilet atacam artık :(

Players
8 posts
4,058 battles

evet bendede öyle ilk oynamaya başladığımda hiç bir sıkıntı yoktu ama güncellemeler gelmeye başladı sorun çıkmaya başladı..

bilmiyorum ne kadar yardımcı olurlar bilmiyorum ben 3, 4 defa bilet attım her defasında  şu programı gönderiyorlar..

http://dl-support.wargaming.net/wot/ru/wgcheck/WGCheck_EN.zip bu programı indir pc ye kur kurma bittikten sonra World of warships klasörüne bir dosya oluşacak onu gönder tekrar onlara.. onlarda cevap olarak sana oyun dosyalarının bazıları silinmiş ve bozuk olduğunu söyleyecekler senden oyunu tamamen kaldırıp tekrar yüklemeni söylüyorlar ve sorun devam edecek.. ben 5 kez silip 5 kez kurdum sorun aynı

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.