Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Vivisector

Lotniskowiec- brak możliwości kontroli statku i samolotów

4 comments in this topic

Question

[I401]
Beta Tester
10 posts
9,015 battles

Witam, 

Przed chwilą trafiłem na wyjątkowo frustrujący problem- po rozpoczęciu bitwy lotniskowcem (Lexington) stwierdziłem, że nie jestem w stanie wydać żadnych komend grupom lotniczym, ani nawet wybrać ich za pomocą klawiatury; jedynym, na co miałem wpływ to ustalanie kursu autopilota dla samego okrętu. Po krótkiej szamotaninie stwierdziłem, że mogę poderwać samoloty za pomocą myszki, ale zaraz okazało się, że po wystartowaniu przestają reagować, dolatują do punktu jaki im wyznaczyłem pierwszym kliknięciem i jedyne, co mogę zrobić, to odwołać je z powrotem na pokład (także tylko za pomocą myszki). Manualne wskazanie priorytetowego celu dla obrony przeciwlotniczej również nie działało. 

Chwilę wcześniej rozegrałem zupełnie normalną bitwę tym samym statkiem, nie napotykając podobnych problemów. Próbowałem wciskać wszystkie spełniające jakąś funkcję klawisze i minimalizować grę do pulpitu, niestety nic nie podziałało. 

Z tego co zdążyłem wygooglować, że na serwerze NA zgłaszano podobny problem: http://forum.worldofwarships.com/index.php?/topic/70036-mouse-bug-not-allowing-me-to-control-panes-or-carrier-in-god-map-view/

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Beta Tester
9 posts
421 battles

Też miałem raz taki problem u mnie rozwiązaniem było wyłączenie gry z poziomu konsoli i ponowne uruchomienie.

Edited by K0cur

• 0
[MS-B]
Players
6 posts
11,351 battles

Cze

nie widac u mnie kursora myszki przy próbie gry lotniskowcem, czy ktoś coś wie lub ma podobny problem ?

• 0
Players
38 posts

Cze

nie widac u mnie kursora myszki przy próbie gry lotniskowcem, czy ktoś coś wie lub ma podobny problem ?

Cze

Odpal grę w trybie okienkowym a nie w pełnym ekranie. Jeżeli kursor się pojawi to znaczy że Twoja karta graficzna nie lubi się z kodem gry. Zmień kartę lub grę lub graj w okienku.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.