Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 250 battles to post in this section.
Korsarz_87

Co jest gorsze? :)

Co gorsze?  

21 members have voted

1. 1. Nagato czy Izumo?

• Nagato
      3
    • Izumo
      18

4 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
1,620 posts
12,055 battles

Przypadkiem pojawiło mi sie "troche" wolnego expa (niechcący przewaliłem wszystkie dublony:hiding:) i stąd moje pytanko, co według Was jest gorsze -na swoim tierze oczywiście- lub po prostu co bardziej frustruje podczas przechodzenia.  Jako, że jedną z nielicznych moich X będzie Yami, to wywale ten exp na przejście jakiejś "kłody" właśnie w tym drzewku. Zapraszam do dyskusji :)

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Bardzo lubię Nagato. Od czasu niezbyt dobrego występu w zamkniętej becie całkowicie zmieniłem o nim zdanie. Zostanie w porcie po skończonej robocie.

Co do Izumo... Powiem tak, współczuję każdemu, kto tym gra. Nawet przeciwnikom, kiedy wyłapują cytadelę w nieprawdopodobne miejsca od całkowicie losowych trafień. Wspominam go jako najgorszy okręt, którym grałem w zamkniętej.

• Cool 1

Players
921 posts
4,886 battles

Nagato jest doskonały. Narzekają tylko ludzie którzy snajpią z maksymalnego zasięgu, podczas gdy to typowy brawler i sprawdza się najlepiej w krótkim dystansie.

• Cool 1

Beta Tester
1,620 posts
12,055 battles

Dzięki za odpowiedzi. Tak myślałem, że Nagi nie może być taki zły, a pamiętam go jak przez mgłę z cbt. Zawsze warto zapytać :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.