Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
DRACOOLLA

Emden, II Tier

71 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,000 posts

Mam wyższą średnią niż Ty:P Okręt mocno zależny od tego czy wrzuci go na bitwę T1/2 czy na T2/3, z trójkami wielkich szans nie ma choć w 1vs1 z South Caroline wygrałem, co prawda dobiłem taranem ale zatopiłem ją solo:P).

Players
921 posts
4,883 battles

Podpalanie na Emdenie OP. Przed perkiem na podpalanie podpalałem 1-2 razy na kilkaset trafień, jak wbiłem perka 8-10 razy. Nawet się przyjemnie zaczęło grać, nie ma to jak zjarać Św. Ludwika ;P

Beta Tester
186 posts
2,606 battles

Tak swoją drogą Piroman, pobiłem Cię i wbiłem 65k na tym okręciku. A średnią mam prawie taką jak Twój najlepszy wynik :D

Ja takim wymiataczem nie jestem ale mój top wynik to 53k dmg zrobione w bitwie V tieru.

30k ogniem bezpośrednim + 23k z podpaleń

Screena nie mam, ale w statach mojego Emdena max dmg można sprawdzić.

Jest jakieś przekłamanie na tym okręcie, bo dział ma w rzeczywistości więcej niż może strzelać.

Działa w łuzach dziobowych i rufowych nie są aktywne... i gdzie do cholery są te torpedy.

[GLORY]
Players
367 posts
9,523 battles

To nie jest przekłamanie. Działa o których mówisz mają inny kaliber i są traktowane jako artyleria pomocnicza (chyba)

To atrapa, te działa nie strzelają w żaden sposób, to tylko element wizualny, niektóre okręty też takie mają np. Kolberg

[CSMW]
Beta Tester
1,540 posts
10,885 battles

A jesteś pewien że nie strzelają? Nie mam dostępu do gry teraz, ale czy nie są wymienione w artylerii pomocniczej? One chyba miały kaliber 76 mm.

Nie ma pomocniczej, ale jest p-lot, co jest dla mnie dziwne, bo Emden zatonął zanim samoloty zaczęły sie jako- tako liczyć, nie mówiąc już o lotnictwie morskim, a na O. Indyjskim/Spokojnym to już wogóle. 

[GTWPL]
Players
279 posts
17,834 battles

Ciekawostka zmienili ustawienie fałszywego komina na Emdemie. Był ostatni   a teraz jest pierwszy

Players
1,160 posts
5,334 battles

I jest równie szpetny co poprzednio. A taki piękny okręt. Wystarczyłoby wprowadzić możliwość zdemontowania go. 

Pomijając jego aspekty wizualne- z HE na tym okręcie jest coś nie tak. Miałem sytuacje gdzie walczyłem przeciwko Erie. Miał 63 hp i trafiłem go 25 razy. Efekt- brak. Nie miałem powtórki bo chciałem założyć płacz temat na ogólnym a bez niej Nimitz czy inny "szczyga" powie "replay or didn't happen". Nie potrafie tego logicznie wytłumaczyć. Ostrzał prowadzony na dystansie 7-8 km. Nie trafiałem w jeden pkt na okręcie-pociski spadały od rufy aż po dziób. Może to nie HE tylko ślepaki. 

Alpha Tester, In AlfaTesters
4,583 posts
12,963 battles

.

Edited by Dropsiq

[CSMW]
Beta Tester
1,540 posts
10,885 battles

Ciekawe, gdzie ten komin był na prawdę i czy okręt z nim nie miał przypadkiem wojennego, szarego malowania. Jeśli nie wiadomo, to nie lepiej go po prostu wywalić?

[BASIC]
Beta Tester
605 posts
8,162 battles

Według wspomnień któregoś z Brytyjczyków (chyba lekarza), komin był tuż za fokmasztem. Nie pamiętam, gdzie to czytałem, ale widocznie w WG czytano to samo i przestawiono komin :) Moim zdaniem, jako znak firmowy powinien zostać na modelu w grze :)

Edited by MACK_PL

[TF16]
Players
980 posts
16,929 battles

Kurcze, dopiero gdy teraz przeczytałem ten wątek to zczaiłem się, że przedni komin jest atrapą... aż tak mu się nie przyglądałem. Okręcik troszku komiczny [ale mniej kosmiczny niż Novik]. Tak myślę że w tych niskich tierach, a w Emdenie to już w ogóle powinien być jeszcze jeden, czyli trzeci tryb strzelania-ogień ciągły. Po jednej bitwie na tym, aż palec boli od klikania przez 5 minut, bo więcej chyba ciężko na takiej łupince wytrwać na 2-3 tierze. Może nie jakiś oszałamiający wynik, ale zważywszy że niezbyt umiem grać na niskich tierach to nawet dla mnie świetny [za dużo klikania za mało efektów].

shot-16.03.26_22.25.29-0923.jpg

shot-16.03.26_22.25.32-0949.jpg

[CSMW]
Beta Tester
1,540 posts
10,885 battles

tryb strzelania-ogień ciągły. 

Nie puszczaj LPM i tyle :) Chociaż też paluch może rozboleć :)

Players
1,344 posts
7,105 battles

Nie pływałem tym dawno, dziś stwierdziłem, że przeszkolę na nim kapitana do Bayernu. I bardzo się zawiodłem. Gdy na początku się nim chwilę bawiłem to całkiem ładnie rozdawał cytadele z PPanców a teraz nic, zero, null. :(

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.