Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
DRACOOLLA

Emden, II Tier

71 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
729 posts
6,409 battles

Najlepsza z moich dotychczasowych bitew. Kto mnie pobije?

1.png

2.png

Edited by piroman177

[GLORY]
Players
364 posts
9,309 battles

Gdzie więc artyleria drugiego kalibru?

Gdzie wyrzutnie torped, historycznie ten okręt miał torpedy

W wielu okrętach w tej grze pomija się takie elementy uzbrojenia. Np torpedy historycznie miały wszystkie pancerniki (oprócz Yamato, Montany, Iowy i North Caroliny), krążowniki Kolberg, Dresden, Chikuma, czy Pensacola. Część wyrzutni na tych okrętach była umieszczona nieruchomo w kadłubie, a w niektórych przypadkach WT demontowano podczas przebudowy. 

Okręt prezentuje się bardzo ładnie, + za atrapę komina i herb na dziobie, tylko bandera nie ta...

[BASIC]
Beta Tester
603 posts
8,067 battles

W wielu okrętach w tej grze pomija się takie elementy uzbrojenia. Np torpedy historycznie miały wszystkie pancerniki (oprócz Yamato, Montany, Iowy i North Caroliny), krążowniki Kolberg, Dresden, Chikuma, czy Pensacola. Część wyrzutni na tych okrętach była umieszczona nieruchomo w kadłubie, a w niektórych przypadkach WT demontowano podczas przebudowy. 

Okręt prezentuje się bardzo ładnie, + za atrapę komina i herb na dziobie, tylko bandera nie ta...

WG mówiło, że podwodne wyrzutnie torped nie będą odwzorowywane w grze. 

Co do bandery - to jest właśnie drażniące, tym bardziej że Rosjanie mają 3 różne, w tym 2 na jednym okręcie w zależności od kadłuba. Byłoby fajnie, gdyby do 4 tieru była bandera KM, potem Reichsmarine na stockowym Królewcu, a po upgradzie i wyżej już bandera Kriegsmarine.

[CSMW]
Beta Tester
1,540 posts
10,885 battles

Właśnie "odkryłem ameryke"- spróbujcie sobie zdemontować "fabryczny" kamuflarz. Gdyby jeszcze góra nie została żółta to bym był bardzo zadowolony.

Dropsiq- Ty nie próbuj ;)

ps. Mikasa też fajnie wygląda bez żadnego malowania :)

[HEROS]
Alpha Tester, In AlfaTesters
4,583 posts
12,882 battles

.

Edited by Dropsiq

[QTANG]
[QTANG]
Beta Tester
1,871 posts
8,454 battles

no ale po cholerę ktoś by miał go kupic skoro była prosta misja na niego;>? a OP nie jest, jedyny sens kupienia to jakies kolekcjonerskie zaciecie

Beta Tester
608 posts
809 battles

Fejkowy komin musi zostać! To żeby zmylić noobów, będą widzieć z daleka krążownik z 4 kominami. Pomyślą wtedy, że to krążownik brytyjski, I będzie zaciesz, że Royal Navy wchodzi do WoWs. Serio Dropsiq, jak tego mogłeś nie wiedzieć?

Weekend Tester
1,873 posts
8,712 battles

no ale po cholerę ktoś by miał go kupic skoro była prosta misja na niego;>? a OP nie jest, jedyny sens kupienia to jakies kolekcjonerskie zaciecie

Jak ktoś nie ma 10Lvl konta, a się napali to wyskoczy z dublonów i ma.

[Z-F]
Players
1,956 posts

Fejkowy komin musi zostać! To żeby zmylić noobów, będą widzieć z daleka krążownik z 4 kominami. Pomyślą wtedy, że to krążownik brytyjski, I będzie zaciesz, że Royal Navy wchodzi do WoWs. Serio Dropsiq, jak tego mogłeś nie wiedzieć?

Gdzie te cudne czasy, gdy heretyka można było sobie spalić na stosie...

[HEROS]
Alpha Tester, In AlfaTesters
4,583 posts
12,882 battles

.

Edited by Dropsiq

[Z-F]
Players
1,956 posts

Problem w tym że tam płoną niewinni ludzie posądzeni o czary przez ciemną ciemnotę z ciemną pustką w łbach, którą Europa w ramach poprawności politycznej przytula do swej piersi matczynej... ciekawe kiedy u nas wrócą stosy :P

A ja mówię o bluźniercach niszczących mój wzrok wypisywanymi herezjami :trollface:

No bo jak można mówić tak o legendzie korsarstwa... To tak jakby powiedzieć o "graf Spee" kajak :izmena:

[CSMW]
Beta Tester
1,540 posts
10,885 battles

Czwarty komin powinien dawać mu bonus -100% do celności wrogiego ognia, albo wogóle wyświetlanie znacznika w kolorze własnej drużyny.

[AKI]
Players
4,160 posts
7,231 battles

ciekawe ile kosztuje w dublonach teraz :P

Emden?

1500 dublonów

Albany jest tylko dla wiernych wyznawców WG

• Cool 1

Players
1,344 posts
7,105 battles

Kto ukradł wspaniałe niemiecki PPance z mojego Emdena i podmienił je na jakiś ruski szmelc?

Ale podoba mi się nawet bez nich. ;)

Players
15 posts

Ogólnie wg. mnie Emden to totalna porazka i robienie ludzi w konia.

Jak był to okret - nagroda to nic nie mówiłem ale proponowanie go za dublony to juz hamowa.

Jako prem-okret mozna sie bylo spodziewac parametrow ogniowych gorszych od pozostalych krazownikow tego tieru.

Skutecznosc ogniowa tragiczna - sprobojcie odkupic przy wskoczeniu na nastepny tier inna 2.

Zobaczycie kiszkowatosc tego okretu ;).

Ale dobra nie czepiam sie tego prem ship - moze byc.

Prawdziwym przegieciem jest pozbawienie go przez wg glownych cech okretu premium to znaczy robienia kasy i expa.

O dziwo zarabia on mniej i tego i tego niz inne 2.

Szlag mnie trafil meczylem sie capowalem strzelalem i ubijalem - wynik ponad 30 k dmg - jak ktos gral to wie ze trzeba sie nameczyc

zeby tyle wykrecic. Oczywiscie wygrana i przezylem. Wynik w porcie mnie rozwalil: 500 exp i 50k gotowki.

Sry sa okrety i to nie przemium w ktorych takie kwoty dostaje sie za wejscie do bitwy.

Takze jesli ktos wbija to mozna sie pobawic - kupic nigdy ;)

Pozdrawiam

• Cool 1

[GLORY]
Players
364 posts
9,309 battles

Ogólnie wg. mnie Emden to totalna porazka i robienie ludzi w konia.

Jak był to okret - nagroda to nic nie mówiłem ale proponowanie go za dublony to juz hamowa.

Zawsze znajdzie się jakiś debil, co nie potrafił zrobić prostych misji, a ma zbyt dużo kasy :p

Okręt chyba tylko dla kolekcjonerów, dla reszty miejsce w porcie za free.

Players
42 posts
4,409 battles

Najlepsza z moich dotychczasowych bitew. Kto mnie pobije?

Cienki wynik, się nie masz czym chwalić, zrobisz 1 271xp to pogadamy...

I nie 995xp a 765xp (995 na x 1.5) tak więc naprawdę cienki wynik...

(http://wows-numbers.com/pl/player/501773409,piroman177/)

Edited by Wunderwaffen

Players
15 posts

Haha 

Mowmy o realnym exp czyli na czysto

Nie jest trudno kręcić gigantyczny exp na gwiazdkach, fladze i jeszcze dodatkowo na premium.

Jezeli to wszystko odchodzi to wynik tragiczny w porownaniu do wysiłków.

Players
2 posts
889 battles

Zastanawia mnie dlaczego artyleria Emdena wyceniana jest na 7, a identyczna w bliźniaczym Dresdenie na 14... Ma ktoś pomysł?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.