Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
DRACOOLLA

Emden, II Tier

71 comments in this topic

Recommended Posts

Weekend Tester
692 posts
3,629 battles

Temat poświęcony niemieckiemu krążownikowi pancernopokładowemu Emden. Świątecznemu giftowi od WG...według mnie prześliczny...prawie tak ładny ja Albany...:)

emden.jpg

emden.jpg

Edited by DRACOOLLA

Weekend Tester
6 posts
1,950 battles

Jak ktoś jest zainteresowany, to jest tu przedstawiona historia Emdena 

Okręt jest fajny, ale APki robią mało dmg :(

• Cool 2

Beta Tester
5 posts
6,178 battles

Przyjemny w grze:) ja dla mnie bardzo fajny prezencik:) zawsze będzie można szybciej przeszkolić dowódce na standardowym okręcie po przeniesieniu na inny tier/okręt, Pozdrawiam i wesołych;)

Weekend Tester
692 posts
3,629 battles

Przyjemny w grze:) ja dla mnie bardzo fajny prezencik:) zawsze będzie można szybciej przeszkolić dowódce na standardowym okręcie po przeniesieniu na inny tier/okręt, Pozdrawiam i wesołych;)

Do szkolenia, to raczej nie bardzo się nadaje..na tym tierze, ilość zdobywanego EXP za walkę jest mizerna, w porównaniu do potrzeb na wyższych tierach ( tierach kapitana)...to trwałoby wieczność...Ale zabawka jest przednia...

[BASIC]
Players
3,132 posts
5,032 battles

Ładny okręt. PRAWIE, pod tym względem, dorównuje Albany...

Tylko jednej rzeczy za cholerę nie mogę zrozumieć: model ma 14 dział, podczas gdy staty (historycznie) podają 10 :/

Edyta: nawet 18, z czego 10 105mm, 8 52mm. Gdzie więc artyleria drugiego kalibru?

Edited by aguir

Players
7 posts
1,053 battles

Do Emden dodana jest misja gdzie dostajemy dla kapitana exp x3 za zwycięstwo w bitwie DRUZYNOWEJ(!), .....ale w statkach nie ma jeszcze takiego trybu!!!! WG jaja se robicie??? ...czy to ja jestem slepy?

[HEROS]
Alpha Tester, In AlfaTesters
4,583 posts
12,871 battles

.

Edited by Dropsiq
  • Cool 1

[FF-PL]
Players
92 posts
10,242 battles

op to jest ładujemy zasieg kapitana i wzrasta na do poziomu pancerników 3 tieru walimy petardami co 2 sek w sekwencji przestałem nim farmić bo alabama to jest przy nim  kupa złomu,23 węzły mega zwrotność.

Weekend Tester
6,205 posts
4,713 battles

Do Emden dodana jest misja gdzie dostajemy dla kapitana exp x3 za zwycięstwo w bitwie DRUZYNOWEJ(!), .....ale w statkach nie ma jeszcze takiego trybu!!!! WG jaja se robicie??? ...czy to ja jestem slepy?

Im chodzi o bitwę z botami. Z tym, że za przegrany random dostajesz więcej, niż za co-op x3.

Beta Tester
729 posts
6,409 battles

Szukam śmiałków, którzy wspólnie ze mną będą szerzyć rozpiernicz na wodach World of Warships przy pomocy dywizjonu Emdenów, leży przed nami trudne zadanie. Udowodnienie że, okręt ten jest jeszcze bardziej OP niż Albany, czekam na śmiałków na Team Speaku. :)  188.116.54.48

Gdzie wyrzutnie torped, historycznie ten okręt miał torpedy :(

Edited by piroman177

Players
921 posts
4,883 battles

Dziś nastukałem nim 42k dmg. Quniem się czasem tyle nie uda, a wy mówicie że słaby ;). Piękny okręcik w tym biało złotym malowaniu, czasem na pewno wyprowadzę na spacer :).

Zwiększanie zasięgu się nie bardzo opłaca, już na te maksymalne 8km z kawałkiem pociski lecą wysoką parabolą. Strzelać na dychę pewnie można, ale trafiać?

[FF-PL]
[FF-PL]
Players
1,068 posts
12,294 battles

Fajna zabawka tylko apki są słabe ale heki dają rade 

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że Emdema można (było) zdobyć jak się ma/miało minimum 10 poziom konta i okręty minimum IV tieru. Więc często Emdemami pływają gracze nieco już doświadczeńsi, którzy niejednokrotnie mogą pochwalić się wysokimi tierami. I może być słabszy niż taki Dresden czy Chikuma, doświadczenie gracza często wyrównuje szanse. Więc jak widzicie Emdema u przeciwnika, możecie być pewni, że to nie nowicjusz, a jak Chikume, Drestena czy St. Luisa, to możecie podejrzewać (szczególnie jak nie ma pamiątkowej flagi z bitem rankingowych), że to może być nowy i niedoświadczony gracz, a wtedy to nie siła pocisków a doświadczeniem i ciut celniejszym okiem macie szansę przeciw niemu, szczególnie, że starsi gracze często znacznie lepiej wiedzą jaką amunicję wybrać i kiedy.

Ja w pierwszej bitwie miałem 2 zatopionych, co jak dla Mnie jest już dobrą rekomendacją i dowodem na Moje powyższe słowa.

Edited by Davao

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Najfajniejsze w Emdenie jest to że za sprzedaż dostajemy ponad bańkę. Tachibana FTW

[HEROS]
Alpha Tester, In AlfaTesters
4,583 posts
12,871 battles

.

Edited by Dropsiq

[Z-F]
Players
1,956 posts

Dziś nastukałem nim 42k dmg. Quniem się czasem tyle nie uda, a wy mówicie że słaby ;). Piękny okręcik w tym biało złotym malowaniu, czasem na pewno wyprowadzę na spacer :).

Zwiększanie zasięgu się nie bardzo opłaca, już na te maksymalne 8km z kawałkiem pociski lecą wysoką parabolą. Strzelać na dychę pewnie można, ale trafiać?

Wsadziłem w niego kapitana z Koniga z zaawansowanym treningiem strzeleckim. 

Strzelanie na 10 km jest... hm... że tak powiem, ciekawe :D

Mam wrażenie że pociski są zlekka oszronione po odwiedzeniu orbity :D A trafić sie da, trzeba tylko trochę cierpliwości, przy tej szybkostrzelności zadziała statystyka i coś musi wejść :D

Tylko czemu mu dali tę jednorazową atrapę czwartego komina to za cholerę nie wiem :amazed:

Beta Tester
318 posts

To jest śmieszne xD Wszystkie słychać a on taki cichutki jak ryba. :aqua: Wracając do tematu, okręcik przyjemny. Z misją, która jest dla niego (*3 za wygraną bitwę), załoga nieźle się szkoli. 

[QTANG]
[QTANG]
Beta Tester
1,871 posts
8,454 battles

hmm a ta misja to nie jest tylko na coopy? jeśli jest to w zwykłej wygranej bitwie randoowej exp i tak będzie lepszy niż z coopach z tym x3

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.