Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MBart

Coś znowu namieszane z BBkami?

16 comments in this topic

Recommended Posts

[ALKO]
Weekend Tester
229 posts
8,698 battles

Witam, gram dziś z uporem maniaka na 2 pancernikach Izumo i Montanie. Idzie makabrycznie. I teraz pytanie do was: Zauważyliście jakąś zmianę w celności, w penetracji? Czy to ja z dnia na dzień oduczyłem się grać? Strzał w Tirpitza z 6km w bok (zwykle dawał mi taki około 30-45k demage) tu wszedł za 8+k bez cytadel. Strzał w New Orleansa z 8km. siadło za 13k bez cytadel (to powinno być zdjęcie gościa z full hp)

Wklejam wynik bitwy i sami oceńcie. Walka toczyła się na raczej krótkim dystansie, max 18km, a większa część bitwy na 8-12km.

ccdcc2e21d703.jpg

[ALKO]
Weekend Tester
229 posts
8,698 battles

Ten skrin akurat niewiele mówi ;)

Mówi tyle, że na 43 strzały z izumo powinna nawet przypadkiem wejść cytadela;p

Weekend Tester
692 posts
3,629 battles

Dzieś na Fuso, bitwa na 139k damage i 7 cytadel...nie było źle. Na Colorado (stockowym) 3, albo 4... na wyższych tierach dziś nie grałem. \

P.S... na stockowym Myoko 6 cytadel..żeby było dokładnie

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,764 battles

No ja nie poznaje mojego Tyrpa cytki sadzil dzisiaj az milo, ba nawet Ischim wbilem 6 cytadel co na nim za czesto sie nie zdarza, tak jak wyzej RNG jest jak kaprysna kobieta

[ALKO]
Weekend Tester
229 posts
8,698 battles

Wygląda na to, że RNG mnie nie nie nawidził wczoraj, zobaczymy co będzie dziś. Życzcie powodzenia, bo się przyda, żeby pewność siebie odzyskać:hiding:

[KABAN]
Beta Tester
68 posts
1,501 battles

A tak na poważnie, to wczoraj launcher mi faktycznie pobrał jakąś małą aktualizację, więc może faktycznie znów WG grzebało przy penetracji. Ktoś coś wie, co było w tym ninja-patchu?

[ALKO]
Weekend Tester
229 posts
8,698 battles

Mam przesunięte okręty mniej więcej o 1/3 długości... Muszę brać niezłą poprawkę;p 

objaśniam bardziej obrazowo na przykładzie stojącego okrętu:

Żeby trafić okręt który stoi muszę celować w jego dziub, bo gdybym celował w środek, to leci w rufę wszystko. W ruchu troszkę trudniej, ale idzie ogarnąć, dziś idzie zdecydowanie lepiej;p

A wygląda to tak po ostatnim mini patchu. 

Edited by MBart

[ALKO]
Weekend Tester
229 posts
8,698 battles

Teraz, jak już wiem jaką poprawkę muszę brać, gra wróciła niemal do normy. Ale jest to irytujące, bo trzeba dziwnie oceniać w które miejsce strzelać. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.