Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MBart

Coś znowu namieszane z BBkami?

16 comments in this topic

Recommended Posts

Weekend Tester
229 posts
8,714 battles

Witam, gram dziś z uporem maniaka na 2 pancernikach Izumo i Montanie. Idzie makabrycznie. I teraz pytanie do was: Zauważyliście jakąś zmianę w celności, w penetracji? Czy to ja z dnia na dzień oduczyłem się grać? Strzał w Tirpitza z 6km w bok (zwykle dawał mi taki około 30-45k demage) tu wszedł za 8+k bez cytadel. Strzał w New Orleansa z 8km. siadło za 13k bez cytadel (to powinno być zdjęcie gościa z full hp)

Wklejam wynik bitwy i sami oceńcie. Walka toczyła się na raczej krótkim dystansie, max 18km, a większa część bitwy na 8-12km.

ccdcc2e21d703.jpg

Weekend Tester
229 posts
8,714 battles

Ten skrin akurat niewiele mówi ;)

Mówi tyle, że na 43 strzały z izumo powinna nawet przypadkiem wejść cytadela;p

Weekend Tester
692 posts
3,629 battles

Dzieś na Fuso, bitwa na 139k damage i 7 cytadel...nie było źle. Na Colorado (stockowym) 3, albo 4... na wyższych tierach dziś nie grałem. \

P.S... na stockowym Myoko 6 cytadel..żeby było dokładnie

[QTAZ]
Players
3,368 posts
22,739 battles

No ja nie poznaje mojego Tyrpa cytki sadzil dzisiaj az milo, ba nawet Ischim wbilem 6 cytadel co na nim za czesto sie nie zdarza, tak jak wyzej RNG jest jak kaprysna kobieta

Weekend Tester
229 posts
8,714 battles

Wygląda na to, że RNG mnie nie nie nawidził wczoraj, zobaczymy co będzie dziś. Życzcie powodzenia, bo się przyda, żeby pewność siebie odzyskać:hiding:

[KABAN]
Beta Tester
68 posts
1,501 battles

A tak na poważnie, to wczoraj launcher mi faktycznie pobrał jakąś małą aktualizację, więc może faktycznie znów WG grzebało przy penetracji. Ktoś coś wie, co było w tym ninja-patchu?

Weekend Tester
229 posts
8,714 battles

Mam przesunięte okręty mniej więcej o 1/3 długości... Muszę brać niezłą poprawkę;p 

objaśniam bardziej obrazowo na przykładzie stojącego okrętu:

Żeby trafić okręt który stoi muszę celować w jego dziub, bo gdybym celował w środek, to leci w rufę wszystko. W ruchu troszkę trudniej, ale idzie ogarnąć, dziś idzie zdecydowanie lepiej;p

A wygląda to tak po ostatnim mini patchu. 

Edited by MBart

Weekend Tester
229 posts
8,714 battles

Teraz, jak już wiem jaką poprawkę muszę brać, gra wróciła niemal do normy. Ale jest to irytujące, bo trzeba dziwnie oceniać w które miejsce strzelać. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.