Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ZOLTAR_XXL

Pobiera kase za naprawe mimo braku uszkodzen

7 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
12,132 battles

Witam, ostatnio wpadło mi w oko zjawisko automatycznego pobierania kasy za naprawę okrętu mimo, iż nie miałem żadnych uszkodzeń, np na SHIMAKAZE pobiera 28K kasy a na lotniskowcu TAIHO 70K, na Admiral Hipper 14K. Za ammo jest pokazana inna pozycja a za kamo liczy dopiero w porcie po 8K przy kamo-maskowaniu. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi bo przy otrzymanych uszkodzeniach kwota za naprawę była normalnym zjawiskiem, chociaż teraz sie zastanawiam czy nie jest zawyżona o te kwoty za zaprawy przy zero uszkodzeniach. Jeśli to nie bug to niech ktos wyjaśni o co komon? Bo jak mi sie skończy premka to gra się oprze na max 7-8 thierach gdyż naprawy 9-10 thieru to jakaś paranoja.

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,700 posts
5,443 battles

Było to już poruszane na forum wiele razy. Nikt nie wie dlaczego (spiseq?) ale faktycznie jest to zawyżone. Prawdopodobnie jest to opłata za wyjście z portu, paliwo, wypłata dla marynarzy, żarcie w Kambuzie, itp... Co powoduje że bez premki na tierach 9, 10 ani rusz.

Edited by _Alie_

[POMF]
Weekend Tester
2,269 posts
7,428 battles

Wojna w Iraku, Rosjanie wysadzaja wszystko co sie rusza i co da sie podpalic to i ceny ropy ida w góre. Okret nie lokomotywa - na wegiel nie ruszy:P

Players
1,796 posts
2,177 battles

Są flagi na zmniejszenie kosztu naprawy....

Chyba WG chce zachęcić do ich kupowania/intensywnego grania (w celu ich zdobywania)

[WORLD]
Players
1 post
722 battles

PRZEZ TO COS NIE MOGE NAWET ULEPSZYC STATKU BO BRAKUJE MI NON STP KREDYTU NORMALNIE MASAKRA

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.