Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
turkpunk

Hangi premium gemi alınmalı?

9 comments in this topic

Recommended Posts

[TCG]
Players
63 posts
20,439 battles

Tavsiye edebileceğim Tier IV Imperator Nikolai I. İyi bir oyuncu olduğumu söyleyemem ama bu gemi ile yavaş yavaş daha çok başarı kazanmaya başladım. İsabet oranı oldukça yüksek. Tüm Tier IV zırhlıları alt edebiliyor, hatta New York'a bile kafa tutabiliyorum. Neredeyse sadece AP atıyorum ve birkaç kere tek attığım oldu. Eksiği; Hava savunması yok gibi, ama her şeyden önce oldukça hesaplı.

Aşağıda benim istatistiklerim;

106 savaşta 74 zafer (%70), 67 kez sağ kalmışım,  5,242,663 hasar ve 166 gemi batırmışım.

shot-15.12.12_14.25.07-0982.jpg

Players
735 posts
9,931 battles

arada oyunlarda denk geliyor yanlış hatırlamıyosam 4. seviye bir zırhlı ancak wyoming'den daha güçlü olduğunu düşünmüyorum. para vermem şahsen.

acaba hızı ve atış menzili ne kadar?

Edited by farera

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,874 battles

Kuşağı içinde en iyi zırhlı diyebileceğim bir gemidir Nikolai. Silah yükleme süresinden biraz kaybetse de dizilimi, hasarı ve menzili ile oldukça başarılı bir gemi. 5. Kuşak zırhlılara bile rahatça kafa tutabilir. Wyoming ve New York'a kıyasla Myogi ve Kongo daha zor rakiplerdir.

Edited by seyyah

Players
735 posts
9,931 battles

aynı sınıfta en iyi olabilir canım ona itirazım yok sadece para verip almayı düşünmem. benim düşüncem atago dışında parasını hakedecek bir premium gemi yok. tabi bu benim düşüncem.

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,874 battles

Ben de zaten premium gemiye gerek duymayan birisiyim. Atago'ya gidip o kadar para vermem. tamam iyi gemidir ama yakında Takao sınıfını oyuna eklerlerse Takao her şekilde ondan daha üstün bir performans gösterecektir. Sonuçta geliştirilebilir olacak.

Para kazanmak için almak isteyenlere ise iki önerim var Murmansk ve Nikolai. Diğer gemiler benim gözümde sadece koleksiyon amaçlı... Koleksiyon için bile olsa o kadar para vermem o da ayrı... XD

Para biriktirmek için 5-6. kuşak bir gemi yeterli olacaktır. Premium hesap/gemi kadar hızlı olmasa da...

Players
735 posts
9,931 battles

Ben de zaten premium gemiye gerek duymayan birisiyim. Atago'ya gidip o kadar para vermem. tamam iyi gemidir ama yakında Takao sınıfını oyuna eklerlerse Takao her şekilde ondan daha üstün bir performans gösterecektir. Sonuçta geliştirilebilir olacak.

Para kazanmak için almak isteyenlere ise iki önerim var Murmansk ve Nikolai. Diğer gemiler benim gözümde sadece koleksiyon amaçlı... Koleksiyon için bile olsa o kadar para vermem o da ayrı... XD

Para biriktirmek için 5-6. kuşak bir gemi yeterli olacaktır. Premium hesap/gemi kadar hızlı olmasa da...

bende kesinlikle premium gemi almam alsamda düşük tier olur ki para kazanabilesin o yüzden en fazla tier 5 gemi alırım. mesela atago almayı düşündüğüm tek gemi ama o kadar pahalı ki almayı sadece düşünebiliyorum almak için en ufak bir icraat yok, zaten alma isteğimde yok. üstelik atagoyu alınca tier 10 gemilerle muhattap oluyorsunuz. o sınıf bir kruvazör için çok zor bir alan. bırak para kazanmayı bildiğin servet düşmanı bir gemiye dönüşüyor.

nikolai satışta değil ne yazıkki birde mobil ödeme gelmeli

nikolai satışta ama nedense tek satmıyorlar gemileri. illa yanında yok doblon, yok pemium üyelik fiyatları şişirip duruyorlar. gemiler 5-10 lira seviyesinde olsa sırf denemek için atago'yu alırdım mesela. üstelik ben hala wyoming'in bedava olduğunu hatırlatırım. üstelik açmak çok kolay 20-30 arası oyunla açıp o sırada da gemiye oyunun dinamiklerine iyice alışırsınız.şimdi gömdüm bir tane nikolai bak sadece zırhı kalın olduğundan yandan yakalamanız lazım önden yada arkadan yapacağınız atışlarda 4-5 isabette bile neredeyse hiç hasar almıyor.

Players
611 posts
6,216 battles

Bu konudaki düşüncem hala değişmedi..Tüm ülkelerin tüm ağaçları gelipte,tüm Premium gemiler görücüye çıkmadan aynı düşüncedeyim..Şu an bu parayı vermeye değer bir gemi oldugunu hala düşünmüyorum..o parayı bir gemiye bağlamaktansa premium hesap alıp oynadıgım tüm gemilerde kullanmak hala daha mantıklı geliyor

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.