Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
lanied

Liczenie wyników. Tydzień VI - zestrzelenia

65 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
265 posts
2,190 battles

KONKURS ZAKOŃCZONY

UWAGA a oto osoby które otrzymają Dianę z miejscem w porcie:

EvilSeeQu (I miejsce)

Memku (II miejsce)

Misiuuuu (III miejsce)

Ahoj kapitanowie!

Zasady konkursu są banalne i bliźniaczo podobne do tych z konkursu "Liczenie odznak". Całość polega na przesyłaniu na wybrany wątek screenów z podsumowania bitwy z końca gry. Co tydzień, inny współczynnik będzie miał znaczenie. 
W VI tygodniu będzie to 
liczba zestrzelonych samolotów. 

Począwszy od IV tygodnia zasady uległy modyfikacji. Istnieje tylko jeden próg do osiągnięcia, natomiast wysokość nagrody zależeć będzie od kolejności zgłoszenia. Przedstawia się to następująco:

Pierwsze 5 osób z wymaganym min. wynikiem 1000 dublonów

potem kolejno:

5 kolejnych zgłoszeń 500 dublonów

10 kolejnych zgłoszeń 300 dublonów

10 kolejnych zgłoszeń 200 dublonów

Przedstawiane wyniki muszą pochodzić z okresu od ogłoszenia konkursu (13 grudnia) do kolejnej niedzieli (20 grudnia). Wyniki również należy zgłaszać do końca tego okresu do godziny 12:00 w niedzielę.  Do konkursu mogą przystąpić jedynie wyniki spełniające minimalne wymagania.

Wynikiem jaki musicie uzyskać w tym tygodniu jest uzyskanie 15 zestrzelonych samolotów w ciągu jednej bitwy.

(Screen wykonać można za pomocą przycisku Print Screen na klawiaturze i następnie takowy znaleźć z folderze screenshoot w plikach gry. Następnie należy go przekopiować na forum za pomocą "Attach Files" w pełnym edytorze postów)

(wysłać należy jeden screen)

shot-15.05.28_20.24.09-0887.jpg 

Po zakończeniu ostatniego eventu w serii, 3 graczy z najlepszymi wynikami sumarycznymi (sumowanie zdobytych progów z każdego tygodnia) otrzyma okręt premium II tieru Diana (UWAGA WLICZAJĄ SIĘ W TO TYGODNIE OD I DO VI)

Powodzenia w bitwach!

Edited by lanied
  • Cool 1

[AKI]
Players
4,151 posts
7,181 battles

Langley, 19 samolotów.

Dodałem skreen na imgurze ponieważ forum odrzuca moje skreeny. Załączam też skreen odrzucenia. Proszę o rozpatrzenie sprawy.

Użyj basic uploadera masz przycisk obok Attach Files

BTW Cleveland 16 zestrzeleń

shot-15.12.13_14.55.07-0833.jpg

shot-15.12.13_14.58.43-0813.jpg

• Cool 1

Players
19 posts
7,519 battles

lexington 49

shot-15.12.13_15.54.23-0162.jpg

,

,

,

shot-15.12.13_15.54.23-0162.jpg

Edited by pajo09

Players
23 posts
5,982 battles

BloodAris pragnę zwrócić uwagę, że ta bitwa jest sprzed rozpoczęcia konkursu: 13:38, a konkurs ogłoszono 13:52 - masz screena spełniającego wymagania czy tylko "rezerwowałeś" miejsce.

Sprawdź kolego z kad ja gram

nie gram z PL tylko z UK inny czas:)

Dodaje dla niedowiarkow jak to wyglada po tej sronie dlamie z 1h do tylu zeby niebylo niedomowien:)

ps. sorka za pisownie:)

Post.PNG

Beta Tester
265 posts
2,190 battles

Oczyściłem wątek dla lepszej przejrzystości właściwej pożądanej treści. Co do wyników ustalmy coś. Najpierw decyduje czas wklejenia postu z wynikiem. Potem jeśli mam wątpliwości przy progach wysokości nagród sprawdzam czas bitwy, a jakakolwiek  późniejsza edycja w poście powoduje, że liczę czas edycji jako czas konkursowy. Czemu nie zamieszczam informacji/ostrzeżenia o edytowaniu itp. jak konkursy na forum WoT? Bo traktuje was poważnie, a nie jak bandę roszczeniowych dzieciaków. Nie zdradźcie tego zaufania. (Dobra jaja, sobie robię ale wiecie o co chodzi.) :fishpalm:

• Cool 1

Players
19 posts
7,519 battles

Wczoraj nie ładowało obrazków z zaawansowanego edytora i stąd to zamieszanie. A przy takiej regule konkursu 10 min to może być 2 lub 3 miejsca różnicy.

Ale wczoraj nauczyłem się jak dodawać pliki z podstawowego edytora :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.