Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
jasinaPL

5.1.4 - błędy wyświetlania tekstur

12 comments in this topic

Recommended Posts

[MIRKO]
[MIRKO]
Players
53 posts
7,507 battles

Witam,

po ostatniej akutlizacji WoWs stało się u mnie na komputerze zupełnie niegrywalne - już w porcie widoczne są "skaczące" tekstury, na wybranym statku pokazują się fragmenty innych obiektów (innych statków, budynków, wysp). ten sam problem występuje w czasie meczu - ale tutaj artefakty pojawiają się głównie na innych statkach i na lądzie. Na statkach pojawiają się na moment inne statki, wyspy "skaczą", czasem robią się przeźroczyste albo czarne.

Moja karta graficzna to GeForce 630M GT. próbowałem zmieniać ustawienia karty graficznej (wymuszać włączenie/wyłączenie niektórych opcji) - bez skutku.

przykład w załączniku.

wows.png

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Mam tak samo ale tylko na Esseksie i tylko w porcie więc się nie przejmowałem, dobrze wiedzieć że to nie karta graficzna dająca oznaki nadchodzącej śmierci. Już przed ostatnim paczem tak było. Moja karta to również GT 630M.

Edited by KptStrzyga

[AKI]
Players
4,147 posts
7,136 battles

Reinstalowałeś grę? Podaj pełną specyfikację komputera i czy masz zainstalowane jakieś mody?

Edited by FM6a

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Żadnych modów, komputer to stary laptop ASUS Altec z prockiem I7 2.3Gz, 4GB GT630m i 4 GB RAM. Zreinstaluję jutro, dam znać czy pomogło.

Edited by KptStrzyga

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Przeinstalowałem i jest tak samo. Może zachowanie "preferences.xml" było błędem?.. Spróbuję skasować ten plik, ale nie sondze. :hmm:

E: Zagrałem bitwę, potem parę razy zrobiłem alt-tab żeby poczytać forum i przestało. :amazed:

Edited by KptStrzyga

[MIRKO]
[MIRKO]
Players
53 posts
7,507 battles

Po paczu problem zniknął. :)

A może to nowy sterownik NVidii? 

u mnie nowy sterownik NVidii, patch 0.5.2 - i nadal to samo :(

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.