Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
pioszczep

Tracę kontrolę nad okrętem

12 comments in this topic

Question

Players
9 posts
938 battles

Po uruchomieniu gry podczas poruszania myszką mam pełną kontrolę nad widokiem. Kiedy ruszę okrętem i przepłynę mały kawałek mysz przestaje reagować. Mogę posługiwać się przyciskami myszy natomiast nie mogę zmienić punktu widzenia i kierunku w którym patrzę.

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
50 posts
2,534 battles

Spróbuj skasować plik preferences.xml z katalogu gry. Miałem coś podobnego, ale mi nie działał scroll myszki.

• 0
Players
9 posts
938 battles

Po usunięciu tego pliku mogę zagrać tylko jeden raz. Po rozpoczęciu drugiej bitwy sytuacja się powtarza. Podczas wychodzenia z gry pojawia się natomiast taki komunikat:

7232774100_1450565462_thumb.jpg

• 0
Players
50 posts
2,534 battles

Zrób tak. Skasuj ten plik, odpal grę, w ustawieniach poustawiaj wszystko tak, jak chcesz mieć już zawsze poustawiane. Zminimalizuj grę, wejdź do katalogu Wows i zmień atrybuty tego pliku na "Tylko do odczytu" (prawy klik na preferences.xml i właściwości). Zobacz czy wtedy błąd nadal występuje.

Zapomniałem w ogóle zapytać - czy na czystym kliencie bez żadnych modów też tak jest?

tylkodoodczytu.png

Edited by kouucz

• 0
Players
9 posts
938 battles

Zrobiłem tak jak poleciłeś i pomaga średnio na dwie bitwy. Potrafi wywalić mnie ze sterowania nawet w trakcie bitwy. Zaznaczam, że gram na czystym kliencie bez żadnych modów i innych udziwnień. Wydaje mi się, że chyba nie pozostaje mi nic innego jak przeinstalowanie gry.

• 0
[AKI]
Players
4,147 posts
7,141 battles

Niesamowicie pomocna rada.

A co ty na serio to wziąłes?

• 0
Players
2,908 posts
4,556 battles

A co ty na serio to wziąłes?

Oczywiście, że nie. Co nie zmienia faktu, że post bezużyteczny :) Zresztą, jak mój. Ale mam alergię na te heheszki, kiedy koleś ma problem, a dostaje "odstaw picie".
Edited by aguir
  • Cool 2

• 0
[AKI]
Players
4,147 posts
7,141 battles

Oczywiście, że nie. Co nie zmienia faktu, że post bezużyteczny :) Zresztą, jak mój. Ale mam alergię na te heheszki, kiedy koleś ma problem, a dostaje "odstaw picie".

Mógł najpierw samemu spróbować naprawić ,albo użyć opcji szukaj/google :sceptic:
  • Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.