Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
miki102_2014

Rekrutacja do klanu ( bez ograniczenia wiekowego i inne nie duże wymagania! )

187 comments in this topic

Recommended Posts

Players
51 posts
1,642 battles

Witam

Ogłaszam rekrutację do klanu, który będzie nastawiony na grę w dywizjonach. O ile się nie mylę jest to pierwszy klan bez ograniczenia wiekowego. Jednak nie może tu dołączyć ktoś kto nie ma pojęcia o grze. Oto wymagania:

-Minimum 50 % bitew wygranych. Jeśli ktoś nie ma 50 % może jeszcze spróbować zdobyć 2000 pd w bitwie ze mną i zostanie przyjęty.

-Minimum jeden okręt V tieru.

-Pomyślne przejście testu. ( grając ze mną w jednej bitwie gracz musi osiągnąć 1200 pd bez mnożników. Są 2 szansy.)

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać. Do wiadomości/postu trzeba dołączyć screen gdzie widać ile bitew macie wygranych.  

Edited by miki102_2014

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

poczekaj, poczekaj.

mówisz, że ktoś ma zdobyć 2000pd w bitwie - w sensie o 600 więcej niż Twój rekord tak? aha.

a co będzie jak WR spadnie ci o 0.2 i już nie będziesz miał 50%WR? No i nie masz bitwy za 2000pd? Wykluczysz się z klanu?

Jednak nie może tu dołączyć ktoś kto nie ma pojęcia o grze. 

mam pewien dysonans poznawczy, ale może mi się tylko wydaje.

Players
51 posts
1,642 battles

Zagramy w bitwie treningowej ? Jeśli wygram, to cofniesz ten post, a jeśli nie to po prostu nie. 

Edited by miki102_2014

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

niestety tak jak w życiu, będąc paraolimpijczykiem nie wystartujesz na normalnej olimpiadzie, tak i tu, może być problem, bo u mnie brak takich tierów. Aczkolwiek, chętnie zobaczyłbym na żywo Twój oszałamiający performance na Omaha i zrobienie całych OSIEMNASTY TYSIĘCY DAMADŻU OJEJ!!!111 

Weekend Tester
6,159 posts
4,365 battles

W NESI również nie tolerujemy ejdżyzmu i nie ma ograniczeń wiekowych. (Np. Sfeter). Więc nie jest to pierwszy klan dla osób w każdym wieku. :)

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

w moim wypadku, górne ograniczenie wiekowe mogłoby być problemem. No ale skoro dziadek panda może, to i ja ;)

Beta Tester
620 posts
1,507 battles

Trzeba ksywkę dla paraklanu wymyślić. Albo jakiś wierszyk. 

Hieny forumowe nie przyjmą wyzwania bo jeszcze przegrasz i usuniesz post rekrutacyjny.:fishpalm:

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
63 posts
4,369 battles

Kolego jeśli tak bardzo chcesz to mogę z Tobą na Treningowych bitwach zrobić 1 vs 1. Jeśli przegrasz kasujesz post i nigdy wiecej nie założysz klanu. Bitwa będzie nagrywana , dla dowodu zakładu.  A jeśli nie przyjmujesz wyzwania odpuść od razu bo twoje wymagania są żenujące. Pozdrawiam

Edited by Detox789PL

Weekend Tester
6,159 posts
4,365 battles

To było do mnie, czy do kolegi?

Aha, i dlaczego jak z Tobą wygra ma nie zakładać klanu? :amazed: Bo wtedy chyba wychodzi, że jednak jest lepszy.

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
63 posts
4,369 battles

Nimitz To do Mikiego. A  czemu ma nie zakładać klanu to sam sobie przeczytaj na samym początku posta. Jego wymagania są wzięte z kosmosu, tym bardziej że staty ma opłakane ( luknij sobie jego statystyki). Pozdrawiam

Weekend Tester
6,159 posts
4,365 battles

Czemu ma nie zakładać klanu? Jak trafi dywizjon taki do wroga to masz easy win, jak do twojej drużyny masz więcej hp do zbicia u wroga. Same +.

Więc nie czepiajcie się chłopaka. :)

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
63 posts
4,369 battles

Svetherus ja wszystko rozumiem ale jeśli ktoś wymaga czegoś większego od siebie to jest albo wariatem albo ma nie równo pod sufitem. 

Luknij jego staty i jego wymagania i sam zrozumiesz.

Weekend Tester
6,159 posts
4,365 battles

Svetherus ja wszystko rozumiem

Sfetra  nie zrozumiesz. Widać trafiłeś na forum po przefwie Sfetra, który wrócił kilka dni temu. :)

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
63 posts
4,369 battles

Nimitz podaj TS na którym przebywasz ,bo chciałbym z Tobą porozmawiać chwile. Dzięki i pozdrawiam.

Players
51 posts
1,642 battles

Kolego jeśli tak bardzo chcesz to mogę z Tobą na Treningowych bitwach zrobić 1 vs 1. Jeśli wygrasz kasujesz post i nigdy wiecej nie założysz klanu. Bitwa będzie nagrywana , dla dowodu zakładu.  A jeśli nie przyjmujesz wyzwania odpuść od razu bo twoje wymagania są żenujące. Pozdrawiam

Bardzo bardzo chętnie. Chyba jeśli przegram to nie założę więcej klanu a jak wygram założę. Może być jutro 16:00? Kongo vs Kongo, ok? Jak chcesz nagrywaj.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.