Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
n1cpon_

Zablokowane działa

17 comments in this topic

Recommended Posts

[LOBUZ]
Players
377 posts
9,894 battles

Miałem w dzisiejszej bitwie na Błyskawicy dość dziwny przypadek. Mianowicie, przyjąłem hita od Colorado, który "zablokował" mi dwie przednie wieże. Nie były one zniszczone, ikonka na dole (pasek pokazujący przeładowanie) nie pokazywała zniszczenia. Zablokowały się w jednej pozycji i nie byłem w stanie ich naprawić. Pod koniec bitwy zniszczyli mi jeszcze jedną tylną wieżę więc w ikonkach widziałem różnicę. Dwa paski dotyczące dziobowych wież były wyszarzone. To bug czy faktycznie czasami coś takiego też się Wam przytrafia?

Players
1,911 posts
5,955 battles

Miałem to samo, działa rozwalona na  amen, a ikonka wskazywała, że jest ok

Dowcip polega na tym że nie są rozwalone, bo jak się ustawię tak żeby zrównały sie z celownikiem, to strzelają.

Wybiło chomiki i nie miał kto korbką kręcić.

A mi mama powiedziała że nie karmiłem, dlatego zdechły....

[FL]
Players
339 posts

Dowcip polega na tym że nie są rozwalone, bo jak się ustawię tak żeby zrównały sie z celownikiem, to strzelają.

tak nie próbowałem jeszcze, muszę to sprawdzić

Players
921 posts
4,861 battles

No ludzie. Nie wiecie że ctrl-x blokuje działa w pozycji w której jest celownik? Trochę to dziwne, ale może przypadkowo wcisnęlicie :trollface:. Ja tego często używam na pancernikach żeby zawczasu obracać działa w czasie zakrętu, kiedyś po pijaku zapomniałem to wyłączyć przed strzelaniem i objawy były wypisz wymaluj identyczne.

Nie chcę z tego miejsca pouczać bardziej doświadczonych graczy, ale może to to? :)

Players
1,911 posts
5,955 battles

Wiemy, tylko ctrl-x blokuje wszystkie działa a nie np. tylko tylne. Poza tym nie blokuje na sztywno tylko na "sektor", czyli jak się obracasz to one też.

Players
56 posts
21,524 battles

Witam

Miałem to samo na Błyskawicy, obie przednie wieże, nie zniszczone, czy uszkodzone, a nie mozna ich użyć.

ponadto zazwyczaj widać,że sa zniszczone, a tutaj niby całe, nieuszkodzone, lecz nie do użytku.

Players
921 posts
4,861 battles

Są dwa blokowania, jedno na sektor, drugie na sztywno względem kadłuba. Shift x i ctrl x afair. Ale jak się zablokowała tylko część wież, to to faktycznie nie to. Nigdy mi się to nie zdarzyło, wygląda to na jakiś bug.

[B-EYE]
Beta Tester
598 posts
7,687 battles

Kiedyś dostałem hita w tyłek od pancernika na Błyskotce. Obie tylne wieże się nie obracały i nie strzelały, wyglądały na "osmolone", ale nie było modelu zniszczenia, a interfejs też nie pokazywał ich skreślonych. Po zgłoszeniu do supportu z powtórką otrzymałem odpowiedź, że "wygląda to na zniszczony magazyn amunicji" :)

[AKI]
Players
4,147 posts
7,130 battles

Shift + X = zablokowany sektor dział, Ctrl + X = zablokowane wszystkie działa.

Widziałem to kiedyś na ekranie ładowania.

To NIE jest bug

Edited by FM6a

[LOBUZ]
Players
377 posts
9,894 battles

Shift + X = zablokowany sektor dział, Ctrl + X = zablokowane wszystkie działa.

Widziałem to kiedyś na ekranie ładowania.

To NIE jest bug

Uwierz mi o tej funkcjonalności każdy tu wie (no może prawie każdy). Chodzi o zablokowanie części dział w momencie otrzymania hita, NIE WSZYSTKICH!!! Ja na ten przykład miałem zablokowane tylko wieże dziobowe, rufowe waliły aż miło.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.