Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
IDAGI

kod na dzień premki i 50 flag

12 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
15 posts
317 battles

to wpisz ręcznie: WOWSALIENWARE

Niestety nie pykło :) Czytałem komentarze na stronie z kodami i coś tam się skarżą ludzie że nie działa.

Do Pana wyżej,  nie używałem nigdy kodów z Alienware ;) Trudno nie dzieje się nic strasznego ;)

[ARES-]
Players
1,456 posts
11,034 battles

sorki ale chyba rzeczywiście coś spierdzielili z tym kodem :(   Po wpisaniu miałem komunikat od WG że aktywowano i dziękujemy więc byłem pewien że weszło ale po zalogowaniu sprawdzam w grze i kicha. Mam nadzieję że Alienware się zrehabilituje i w ramach poprawki wrzuci coś lepszego

[ZGZ]
Weekend Tester
1,858 posts
8,450 battles

To tak jak u mnie. Mo gę go wpisywać do woli, zawsze jest komunikat, że:

Kod Wargaming aktywowany.

Ale nic nie ma.

Edited by Bang_Bang_Bum_Bum

Players
54 posts
1,297 battles

Mam tą samą sytuacje co Black_Jack_Geary a gdy wpisuje kod podany na forum to aktywacja niby powiodła się a w grze niestety pusto. Kiedys juz korzystałem z tego kodu, to pewnie dla tego.

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

W swoim profilu na alienware macie zakladke gdzie wyswietlaja sie wszystkie kody jakie dostaliscie, lepiej tam sprawdzic niz czekac na maila. Te kody z Aliena juz nie dzialaja, bo poszlo halo po grse, ze wystarczy wpisac wowsalienware i dziala, a bylo tylko 10000 uzyc tego kodu i sie wyczerpal mimo, tego ze na stronie jest kilka tysiecy do pobrania

• Cool 3

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.