Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
TSA9

Falathi testuje Michaił Kutuzow

23 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
28 posts
14,353 battles

Dlaczego do testów rozdają okręty takim nieogarom :P

link z lania tyłka Falathiemu :)

Edited by TSA9
  • Cool 1

[POMF]
Weekend Tester
2,307 posts
8,558 battles

The video you have requested is not available.
Sorry about that.

Taa mi tez.

Players
1,462 posts
12,078 battles

ale przecież testy są po to aby w razie czego zbuffować czy znerfić okręt. Obstawiam że będzie coś jak IS-6. Mały zasięg ale twardy i z przykopem.

[FWK]
Players
656 posts
9,936 battles

Rozumiem, że TYLKO TY jestes ogarem i TYLKO TY byś się nadawał do takich testów??

I TYLKO TY w to wierzysz.

Players
1,462 posts
12,078 battles

..mu chyba chodziło, że Falathi nie popisał się na tym okręcie. W końcu sam ma WR 51% gdy Falathi 58%. Na Kutuzowie WR 46% i damage dwa razy niższy! od Mogami sugerują że ostatecznie zobaczymy coś znacznie lepszego.

Edited by IDAGI

[FWK]
Players
656 posts
9,936 battles

Idagi - możliwe, ale z wypowiedzi wynika, że uważa go za nieogara.

PS. Możesz podać jakiś link do strony, gdzie można ppatrzeć na statystyki statków?? Ciekawi mnie jakie ma statystyki autor tematu.

Players
4,154 posts
9,221 battles

Jesli cos nie wyszło to tylko dlatego , że w każdej bitwie w której ten okręt widziałem to strzelała do niego cała przeciwna drużyna od razu po pokazaniu się na mapie, do niektorych nawet swoi strzelali :D

Beta Tester
28 posts
14,353 battles

Spoko ludzie ja uważam Falathiego za pro gracza a chodziło mi oto że dostaje zabaweczkę od WG w postaci okrętu Michaił Kutuzow do testów i go nie ogarnia.A tak na poważnie to krążownik nie robi jakiegoś wielkiego wrażenia spotkałem go kilka razy w bitwie to faktycznie szybko zamieniał się w batyskaf. --pozdrawiam--

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,887 posts

Spoko ludzie ja uważam Falathiego za pro gracza a chodziło mi oto że dostaje zabaweczkę od WG w postaci okrętu Michaił Kutuzow do testów i go nie ogarnia

Rozumiemy. Jest to, jakby nie patrzeć, prawdziwy dramat.

• Cool 1

Beta Tester
1,073 posts
1,412 battles

Spoko ludzie ja uważam Falathiego za pro gracza a chodziło mi oto że dostaje zabaweczkę od WG w postaci okrętu Michaił Kutuzow do testów i go nie ogarnia.

A powinien odrazu ogarniać skoro dopiero go dostał ? 

I ten nie ogar to wyznaczony na podstawie jednej walki w którego go zatopiłeś ?

Players
654 posts
29 battles

"Falathi testuje Michaił Kutuzow"

TSA9 pisać polska języka. Nie znać deklinacja i gramatyka. Polska języka być trudna.

Tak to jest, gdy za młodu zamiast się uczyć, trzepało się nadmiernie długimi kudłami w rytm "muzyki" granej przez zespół (the band) podejrzanej proweniencji!

Players
359 posts
5,071 battles

"Falathi testuje Michaił Kutuzow"

TSA9 pisać polska języka. Nie znać deklinacja i gramatyka. Polska języka być trudna.

Tak to jest, gdy za młodu zamiast się uczyć, trzepało się nadmiernie długimi kudłami w rytm "muzyki" granej przez zespół (the band) podejrzanej proweniencji!

Co najwyżej: znaków interpunkcyjnych nie stosuje. Bo do zapisu "Falathi testuje : Michaił Kutuzow" trudno się przyczepić. Kulą w płot panie GrammarNAZI.

800pxGrammar_Nazi_Flag.png

A tak na marginesie: Widzę że Tobie przeszkadza jakakolwiek odmienność. Moja rada: poszukaj miejsca bardziej dla Ciebie odpowiedniego.

• Cool 1

[BASIC]
Players
3,296 posts
5,097 battles

Co najwyżej: znaków interpunkcyjnych nie stosuje. Bo do zapisu "Falathi testuje : Michaił Kutuzow" trudno się przyczepić. Kulą w płot panie GrammarNAZI.

800pxGrammar_Nazi_Flag.png

A tak na marginesie: Widzę że Tobie przeszkadza jakakolwiek odmienność. Moja rada: poszukaj miejsca bardziej dla Ciebie odpowiedniego.

Już poza głupim tematem tego wątku: w tytule nie ma dwukropka. I kropka :]
  • Cool 1

Players
63 posts
4,553 battles

Falathi i Kutuzow :) Spotkałem tego pana w bitwie i do tej pory zastanawiam się co on tym okrętem chciał zrobić pływając w kółko z dala od całej floty, aby w połowie bitwy zginać jak ostatni Noob plażując się na bryle lodu. Uśmiałem się jak nigdy... No i czekam tylko na jego recenzję (zapewne zbeszta okręt z błotem). Pozdrawiam

• Cool 1

Weekend Tester
6,313 posts
5,431 battles

Admirale coś nie jesteś sobą dzisiaj :hiding:

Nie dziwota, skoro awatarka nie mogę zmienić. Teraz jestem anonimowym donosicielem.

[AKI]
Players
4,174 posts
7,492 battles

Nie dziwota, skoro awatarka nie mogę zmienić. Teraz jestem anonimowym donosicielem.

Jak chcesz to możesz robić za sfetra

sfeter.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.