Jump to content
Server Downtime 21/02 04:00 UTC Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Emir2912

Grafik sorunu

13 comments in this topic

Recommended Posts

[DR-KS]
Players
1 post
4,003 battles

Merhaba değerli forum üyeleri.

Bu konu daha önce açıldıysa kusura bakmayın zira farklı bir yerde göremedim ve ya gözümden kaçtı.

Benim sorunum grafiklerle ilgili.

Oyunu hangi ayarlara alırsam alayım sıkıntı yapıp görüntüler içiçe geçiyor.Aslında fareyi sağa sola çevirip farklı yerlere bakınca sıkıntı oluyor

Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Not:aldığım sslerde görüntüler gayet normal ancak oyun içinde ditek sıkıntı oluyor

• Cool 1

[TCG]
[TCG]
Beta Tester
71 posts
4,695 battles

Aynı sıkıntı bi çok arkadaşımda ve bende de var çözümünü arıyorum bende

Beta Tester
75 posts
145 battles
Ekran görüntüsünü başka bir cihaz ile çekip koyarsan yardımcı olabilirim. Bir de Ekran Kartının modelini yazarsan sevinirim. Ekran Kartının güncellemelerinin yapıldığından emin olun. Nvidia modellerinden ise GeForce yüklemenizi tavsiye ederim. 

[TCG]
[TCG]
Beta Tester
71 posts
4,695 battles

Ekran kartı güncellemesi ile bir ilgisi yok bende 2 gb ekran kartı var nvidia güncellemeleride tam. bütün özellikleri kapatıp gölgeyle deniz oluşturmayı açınca sorun olmuyo. ama sıkıntı şu neden?

Players
611 posts
6,216 battles

Ses ayarlarından sesi mutlaka düşüğe al..ciddi etkiliyor..sanırım seninle aynı karta sahibiz,nedene gelince ben laptoptan oynuyorum sanırım benimkinin sebebi bu..yüksek ayarlarda ekran kartından ziyade sanırım işlemcim sıkıntı yaratıyor..bu yüzden grafik ayarlarını ortaya,seside düşüğe çektim,sıkıntı yaşamıyorum

[TCG]
[TCG]
Beta Tester
71 posts
4,695 battles

benimkide laptop :) seside düşüğe aldım gene olmadı :amazed:

Beta Tester
201 posts
3,049 battles

Oyunda ciddi bir optimizasyon sorunu var bunu wargaming'e bildirmemiz gerekli... Ben Star Wars Battlefront'u Full ayarda 60 fps alan bir bilgisayara sahipken Warships'te 2 fps ye bile düştüğüm oldu genelde de 25 fps alıyorum şimdi bunun benim bilgisayarımdan kaynaklandığını söylemeyin basbaya oyunda sıkıntı var :) o yüzden çok takmayın elbet güncellemelerle yerine oturacaktır oyun daha çok yeni :)

Players
611 posts
6,216 battles

benimkide laptop :) seside düşüğe aldım gene olmadı :amazed:

Birşey daha var yaptınmı bilmiyorum gerci ama..Nvidia ayarlarından 3d yi otomatikten çıkarıp,en alttaki sekmeden kalite yerine performansa getir..bende işe yaradı ;)

Players
735 posts
9,958 battles

türkçe altyazılı olarak çok ayrıntılı bir şekilde neyin performasnı etkileyip etkilemediğini analtan güzel bir video. izleyin çok faydası olacaktır.

ben gayet sorunsuz oynuyorum.

[TCG]
[TCG]
Beta Tester
71 posts
4,695 battles

Birşey daha var yaptınmı bilmiyorum gerci ama..Nvidia ayarlarından 3d yi otomatikten çıkarıp,en alttaki sekmeden kalite yerine performansa getir..bende işe yaradı ;)

Yok arkadaş gene olmadı :amazed: vallaha kafayı yicem ne denesem olmuyo özellikle dağların olduğu yerlerde yada okyanus hariç diğer limalarda görüntü hala iç içe girip duruyo mausu hareket ettirince

Ayrıca wotta 60-70 pfs oynadığım oyunu burda 35-40 arası alıyorum en düşük ayarlarda

Edit: Bence oyunun full sürüme geçirmekle çok ecele etmişler gibime geliyo hala optimizasyon sorunları var

Edited by FriedrichshafenTR

Players
611 posts
6,216 battles

Senin yine iyi dostum..Ben genelde 30 fps sabit halde oynuyorum :) Her update de düzelmesini umut etmeye devam ediyorum,düzelmezse yazık olacak bunca zamana,emeğe,paraya..

[TCG]
[TCG]
Beta Tester
71 posts
4,695 battles

inşallah bu bi optimizasyon sorunudur ve bi dahaki sürümde düzelir..

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.