Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
blacklabpictures

Nerf Tirpitza?

18 comments in this topic

Recommended Posts

Players
245 posts
7,516 battles

Czy tylko mnie sie zdaje czy Tirpitz dostal jakiegos cichego nerfa? Od kilkudziesieciu gier nic mi nie wchodzi, pale sie jak stodola a dmg na burte na bliskich odleglosciqch niczym sie nie rozni od tego jaki przyjmowalem na Amagi czy Fuso. Anyone?

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,688 battles

Derp nadal derpi tak jak derpił. Różnica może być tylko w zarobkach bo po 5.1 obijanie daje mniej srebra ale w zamian można zarobić na capie. Tylko to wszystkich okrętów dotyczy, nie tylko Derpa.

Weekend Tester
692 posts
3,629 battles

Przygotowanie gruntu pod nowe premki...

i tak Tirpitz "niemanerfa"

Błyskawica także "niemanerfa" #potwierdzoneinfo@Falathi....

:trollface:

Players
4,154 posts
9,221 battles

Tot ak troche wtrące z końca pleców co do nerfów i roboty po cichu . Dzisiejszy patch miał wstawic nowy kamuflarz an święta i nowy okręt do testów tak ? Tak. To dlaczego nagle jakimś cudem fps mi już nie skacze między 40-70 tylko trzyma równe 50 i ładuję sie do bitwy 40-30 sekund pred jej rozpoczęciem gdzie poprzednio było to 5 sekund przed do 30 sekund po rozpoczęciu ? Czary mary? :D

Z każdym patchem robia jakieś ciche manewry o których sie nie wspomina w patch notes i już

Edited by KaraMon

Players
1,911 posts
5,955 battles

Tot ak troche wtrące z końca pleców co do nerfów i roboty po cichu . Dzisiejszy patch miał wstawic nowy kamuflarz an święta i nowy okręt do testów tak ? Tak. To dlaczego nagle jakimś cudem fps mi już nie skacze między 40-70 tylko trzyma równe 50 i ładuję sie do bitwy 40-30 sekund pred jej rozpoczęciem gdzie poprzednio było to 5 sekund przed do 30 sekund po rozpoczęciu ? Czary mary? :D

Z każdym patchem robia jakieś ciche manewry o których sie nie wspomina w patch notes i już

No to idę o zakład że u mnie będzie kompletnie na odwyrtkę.... zawsze tak jest :amazed:

Players
1,911 posts
5,955 battles

Przygotowanie gruntu pod nowe premki...

i tak Tirpitz "niemanerfa"

Błyskawica także "niemanerfa" #potwierdzoneinfo@Falathi....

:trollface:

Niech no się tylko dowiem że ktoś wsadził łapska w moją Błyskotkę... a zrobię dokładnie to co mój dziadunio w 39-tym :red_button:

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,688 battles

Macie wy w ogóle rozum i godność człowieka żeby Błyskawicę i Derpa nerfić?

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Macie wy w ogóle rozum i godność człowieka żeby Błyskawicę i Derpa nerfić?

Na honor!... nie majom....:unsure:

zbojcerzemaszeruja.jpg
  • Cool 2

Beta Tester
337 posts
3,225 battles

Znów coś namieszali w penetracji BB (coś jak poprzedni f*ck Up)

Rano miałem kilka bitew z cyklu

- (FUSO) płynie Pepsi 8-9km ode mnie pięknie burtą - pierwsze 12 -.... 2x1020... drugie 12...2x1020.... trzecie 12 - (odległość wzrosła do 11 km i kąt gorszy) - 2 cytadele pacjent do portu

- (NM) płynie pacjent Norymbergą 9 km z odsłoniętą burtą .... i znów 1000 , 1000....... odszedł na 12 km ... kąt bliski 90` i bam cytadela...

- (M1) kilka celów 8-9km .. po 860 na salwę..... odchodzą na 10 km... i bam cytadela....

I żeby nie było masa ludzi na chat wrzucała ze mają ten sam problem.

Z drugiej strony jakby % na podpalenie wzrósł... musiałem po 3 grach wrzucić flagi bo paliłem się jak tokio po przelocie B29 w 45tym

Edited by RogeR_Killers

[PWS]
Beta Tester
798 posts
9,892 battles

No i wypożyczka cyfrowego skina za prawie 200 pln poszła  jak krew w piach, widać zaskoczyła wszystkich informacja  o dodatkowych kosztach za korzystanie z minibarku Derpica, idźcie do eurobanku  po zwrot kosztów ,bo do WG raczej się nie da  :trollface:

Edited by WscieklyPL01

Players
245 posts
7,516 battles

Znów coś namieszali w penetracji BB (coś jak poprzedni f*ck Up)

Rano miałem kilka bitew z cyklu

- (FUSO) płynie Pepsi 8-9km ode mnie pięknie burtą - pierwsze 12 -.... 2x1020... drugie 12...2x1020.... trzecie 12 - (odległość wzrosła do 11 km i kąt gorszy) - 2 cytadele pacjent do portu

- (NM) płynie pacjent Norymbergą 9 km z odsłoniętą burtą .... i znów 1000 , 1000....... odszedł na 12 km ... kąt bliski 90` i bam cytadela...

- (M1) kilka celów 8-9km .. po 860 na salwę..... odchodzą na 10 km... i bam cytadela....

I żeby nie było masa ludzi na chat wrzucała ze mają ten sam problem.

Z drugiej strony jakby % na podpalenie wzrósł... musiałem po 3 grach wrzucić flagi bo paliłem się jak tokio po przelocie B29 w 45tym

Dokladnie to samo. Dzisiaj okladalem HE wroga NC. Co strzal to pozary, zrobilem 67k na pozarach Tirpitzem  o.O

Penetracja krazkow tak samo. Przykladane do linijki strzaly w burte na mniej niz 10km i idealny framing z 8 pestek zadne hity nie weszly przy 5 (sic!) salwach. Ledwo koledzy sie ustawiali pod innym katem to cytadele wchodzily jak glupie przy partackim celowaniu. Nie kumam tego nowego patcha ni w zab. 

[ARES-]
Players
1,456 posts
11,034 battles

zawsze był bez kopa w porównaniu np. z Amagi ale chyba razem z nerfem o którym piszecie dostał buffa do pancerze bo trochę skątowany nie łyka już cytadel.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.