Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PolishFactor1

Pokręcone ceny za wynalezienie statków

21 comments in this topic

Recommended Posts

Players
176 posts

Może mi ktoś wyjaśni.

Chcę odkryć MYOG. Na jego obrazku w drzewie jest napisane jak byk ,że cena to 8400 expa  plus jakaś tam przecena na kredyty.  Mam 8900 EXPA i tonę kredytów ,ale nadal nie mogę nic zrobić. Na powiększeniu w podglądzie portu jest już inna wartość expa na zakup tj 10400! 

Ktoś wie dlaczego skąd , aż taka niezgodność?  

Weekend Tester
692 posts
3,629 battles

A masz już odkrytego poprzednika?

bo nie widać twoich bitew...jakbyś ani jednej nie rozegrał...coś się chyba skopało..:amazed:

Edited by DRACOOLLA

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Jakis troll? Tyle wypocil ostatnio tematow na glownej, zamiast zadawac pytania w dziale dla nowych graczy, jest takze sporo dzialow o poszczegolnych okretach

• Cool 2

Players
1,160 posts
5,324 battles

Też uważam że to troll. Zakładam że to drugie troll konto któregoś z obecnych użytkowników forum. Wystarczy spojrzeć na tematy które zakłada. Pewnie ubaw ma po pachy. Nimitz to Ty? :)

Players
1,911 posts
5,955 battles

Jakis troll? Tyle wypocil ostatnio tematow na glownej, zamiast zadawac pytania w dziale dla nowyh graczy

Może nie tyle troll, ile osoba typu - co nie jest po mojej myśli to jest do dupy.

Trochę tematów-płaczu otworzył.

[ARES-]
Sailing Hamster
1,543 posts
8,279 battles

Może nie tyle troll, ile osoba typu - co nie jest po mojej myśli to jest do dupy.

Trochę tematów-płaczu otworzył.

Zapewne troll bo nawet nie zagrał jednej bitwy na tym nicku. Złośliwy przerzut z innej gry.

Weekend Tester
6,159 posts
4,363 battles

Też uważam że to troll. Zakładam że to drugie troll konto któregoś z obecnych użytkowników forum. Wystarczy spojrzeć na tematy które zakłada. Pewnie ubaw ma po pachy. Nimitz to Ty? :)

Jakbyś doczytał, to koleś pisał coś o Westerplatte i embargu na Rosję.

DGN detected. :hiding:

Troll. Ale mało śmieszne te tematy jak na trolla. :sceptic:

Players
176 posts

Dziękuję chłopcy ,ale dzięki uprzejmości kumpla z rosyjskiego Hard Moda mogę sobie teraz grać jak i gdzie chcę.  Darujcie więc sobie spiskową teorię dziejów.  Jak pytam to poważnie bo gram i potrzebuję pomocy w łatwiejszym tj rodzimym języku...  To przykre ,że bez sensu i tak negatywnie się nakręciliście. 

Jednak dziękuję za wszystkie podpowiedzi i nie odcinajcie mnie od wiedzy bo z pierwszej ręki  jest zawsze bardzo wartościowa.. :-)        

Edited by PolishFactor1

[ARES-]
Sailing Hamster
1,543 posts
8,279 battles

Dziękuję chłopcy ,ale dzięki uprzejmości kumpla z rosyjskiego Hard Moda mogę sobie teraz grać jak i gdzie chcę.  Darujcie więc sobie spiskową teorię dziejów.  Jak pytam to poważnie bo gram i potrzebuję pomocy w łatwiejszym tj rodzimym języku...  To przykre ,że bez sensu i tak negatywnie się nakręciliście. 

Jednak dziękuję za wszystkie podpowiedzi i nie odcinajcie mnie od wiedzy bo z pierwszej ręki  jest zawsze bardzo wartościowa.. :-)        

To może korzystając z uprzejmości kumpla pytaj się na rosyjskim forum. tam otrzymasz informacje z pierwszej ręki. W końcu to inny serwer jest.

Weekend Tester
6,159 posts
4,363 battles

Ok ,ale pomocy mi z tego powodu nie odmówicie jak będe pytał?

Nie, ponieważ odpowiadając nabijam sobie posty. :) Same korzyści: ja nabiję kolejną rangę, a forumowicze będą mieli kolejny giweaway. :P

Fajnie by było, gdybyś pod moimi odpowiedziami kliknął zieloną strzałkę - to takie symboliczne podziękowanie za pomoc. :rolleyes:

Łamiesz "End User License Agreement" czyli EULA, ktòra zabrania dzielenia konta przez dwóch graczy. 

• Cool 1

Players
1,911 posts
5,955 battles

Fajnie by było, gdybyś pod moimi odpowiedziami kliknął zieloną strzałkę - to takie symboliczne podziękowanie za pomoc :rolleyes:

100 dublonów za strzałkę i masz ode mnie tyle ile się da.

Nawet nie będę wnikał czy piszesz z sensem :playing:

#zielonaszczałkajestzielona

[AKI]
Players
4,147 posts
7,141 battles

Przecież już wczoraj był taki wątek założony przez tego samego użytkownika :sceptic:

PS Nimtiż kiedy giwałej?

Edited by FM6a

Players
176 posts

OK ale tu mam tylko jedno konto i go z nikim nie dzielę.  To że tam sobie pogram to trochę  kwestia małej pomocy dla mojego przyjaciela, którego i tak nie było by stać na premiowe statki.  Faktycznie nie ma co więcej tematu nabijać. Jak mówisz lepiej wywalić te wypociny o graniu, które powiedzmy były forumowym żartem. Nie chciałem zbierać niepotrzebnie hejtu więc powiedziałem więcej niż trzeba.... 

Dzięki za kolejną cenną podpowiedź :-)  

Beta Tester
822 posts
7,891 battles

Nie, ponieważ odpowiadając nabijam sobie posty. :) Same korzyści: ja nabiję kolejną rangę, a forumowicze będą mieli kolejny giweaway. :P

Fajnie by było, gdybyś pod moimi odpowiedziami kliknął zieloną strzałkę - to takie symboliczne podziękowanie za pomoc. :rolleyes:

Łamiesz "End User License Agreement" czyli EULA, ktòra zabrania dzielenia konta przez dwóch graczy. 

Nie wygrywam u Ciebie to nie będzie strzałek chyba że te czerwone :D

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.