Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ims21

Dostřel ?

35 comments in this topic

Recommended Posts

Players
3,762 posts
18,821 battles

Jak je možné, že 2 Clevelandy, ktere v maximalnim vytuneni maji dostrel 14,6km, jsou 17km daleko a vesele pali do mne a do BB vedle mne ? Nejakej podvod nebo bug ?

[IDDQD]
Beta Tester
2,573 posts
4,514 battles

Jak je možné, že 2 Clevelandy, ktere v maximalnim vytuneni maji dostrel 14,6km, jsou 17km daleko a vesele pali do mne a do BB vedle mne ? Nejakej podvod nebo bug ?

Kapitán a 4 bodový perk na dostřel +20% děl do ráže 155 mm a je to

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Co takhle perk u kapitana na zvyseni dostrelu ? :) hm hm hm ?

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,664 battles

jop Cleveland má 152mm kanóny, čiže mu zo 14,6 km tento skill predĺži dostrel na 17,6 km

dobrá správa je, že na 17km to tam letí dobrých 17 sekúnd a nejaké drobné (neviem či nedrží rekord za najdlhšie letiace strely) a jeho dispersion je tiež kvalitná, čiže troška pomanévrovať a má śancu, že ťa trafí ako DD na 13km :)

Players
3,762 posts
18,821 battles

No, ale FUSO s 16km uz je nejaka blbost, ne ? Na tyhle dela nic neni a max. je 14,6km...

Beta Tester
51 posts

Fuso to ma zchaosene v pristave v moduloch, v topovej zostave je dostrel cca 20 km, tam sa nepripocitava jedno osadenie trupu, ak si dobre pamatam,  je to bug v podstate. ale "jenom v cislech v pristave".

Edited by Uetuo

Players
3,762 posts
18,821 battles

Jeste mam nejake dotazy - vcera:

- na mne vytrvale strilel kriznik zpoza ostrova, prestoze nema zadne letadlo a kdyz zajel za ostrov, zmizel mi i z mapy a zamerovace. Ostrov byl dost vysoky

ja jsem ho vubec...

- strili na mne kriznik asi z 8km, vubec ho nevidim, vidim jen strely. Pritom, kdyz je ode mne 15km, tak ho vidim. Zadna mlha tam nebyla.

- obcas se mi stava, ze AP nejsou videt

PS: na nejakem videu jsem videl, ze si proti botum sestavil lode botů a hral proti nim sam. Je to nejak mozne ?

[IDDQD]
Beta Tester
2,573 posts
4,514 battles

na nejakem videu jsem videl, ze si proti botum sestavil lode botů a hral proti nim sam. Je to nejak mozne ?

Aslain modpack měl/má v sobě ´Training Room ´ (nevím,nemám nainstalováno,používám z něj jenom zaměřovač a  No Fog War) kde se to dá nastavit  http://aslain.com/index.php?/topic/2020-0514-aslains-wows-modpack-installer-wpicture-preview-v5141-10122015/ vyskoušej

Edited by Stratos_HF

[T-N-T]
Players
287 posts
5,020 battles

Není to o tom, jestli tě on vidí nebo ne. Je to o tom, jestli tě kdokoliv z jejich týmu vidí nebo ne. Protože jestli tě vidí třeba i jen letadlo, tak tě vidí všichni. A i když on tobě zmizí, ty jemu tím pádem ne. Takže vesele pokračuje ve střelbě. Druhá věc pak je, že pokud nezměníš směr, tak to mohl zkusit i naslepo. osobně to taky zkouším, prostě střílím dál tam, kde by podle odhadu měl být. Nemám co ztratit, tím spíš jestli už jsem schovanej za ostrov.

Tam bude asi nějakej háček, z 8 km neumí žádný cruiser střílet aniž by byl vidět. Něco si musel přehlédnout, nějaký detail..

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Jeste mam nejake dotazy - vcera:

- na mne vytrvale strilel kriznik zpoza ostrova, prestoze nema zadne letadlo a kdyz zajel za ostrov, zmizel mi i z mapy a zamerovace. Ostrov byl dost vysoky

ja jsem ho vubec...

- strili na mne kriznik asi z 8km, vubec ho nevidim, vidim jen strely. Pritom, kdyz je ode mne 15km, tak ho vidim. Zadna mlha tam nebyla.

- obcas se mi stava, ze AP nejsou videt

PS: na nejakem videu jsem videl, ze si proti botum sestavil lode botů a hral proti nim sam. Je to nejak mozne ?

Normalne to ze lod striela este nutne neznamena ze musi byt spotnuta, popisujes situaciu ze bol za ostrovom takze si ho nemohol vydiet to by tam muselo byt dake lietadlo alebo daka vasa lod co by ti ho spotla.

Ad druhy dotaz zpoza ostrova sa da vpohode strielat lebo streli hned po vystreleny idu hore takze ostrov preletia naopak tvoje streli uz padaju dole cize velka sanca ze buchnu o ostrov....ono je to dobra aj zla taktyka lebo stojaca lod je lahka korist a ak ju vymaknes stojac za ostrovom a vies co robis ( toto plati zvlast ked ta lod za ostrovom ma este torpeda) tak ju tam vypklepes ako zito.

Players
3,762 posts
18,821 battles

kdyz na mne palil a nebyl videt, tak nebyla jeho lod za ostrovem

Jinak - zda se mi, nebo je to skutecne tak, ze kdyz vypalim salvu na vetsi dalku a cil prestane byt spotnuty, ze proste najednou granaty ztrati setrvacnou rychlost pohybu materske lode a jdou k zemi, kde nemely nebo je to jen opticky klam ?

Edited by ims21

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Hmm no nvm ja mam mod na streli cize ich vidim stale a ked raz letia k cielu aj tam zvyknu doletiet ci uz trafia to je ina vec... inu dolezita vec je ze streli budu vzdy padat na uroven oznaceneho ciela aj ked mieris na inu lod ktora je dalej co je uzas ak sa ti oznaci ina lod nahodou.

Players
3,762 posts
18,821 battles

Mate zkusenosti s modulem za dublony - zpresneni palby ? Rozmyslel jsem, jestli rychlejsi dobijeni nebo tohle, nakonec jsem dal zpresneni, ale prijde mi to uplne stejne, ne-li horsi. Neni u toho ani o kolik% se ma zlepsit.

K cemu je vlajka 2. liga ?

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Nic moc ja by som ho nazval placebo efekt asi ako ta kamuflaz co ma 3% mensiu sancu ze ta daco trafi, ak ma pamet neklame malo by to byt 5% lepsie si je radsej posilnit AA. Ad rychlejsie nabijanie tam pozor lebo to zpomali otacanie vezi. 

Ta vlajka je na 2 veci.... nanic a na h...  je to len vyzualny efekt po skonceni sezony dostanes inu zakvacis na lod a budes sa pisit ze mas vlajku z RB  iny vyznam nema.

Players
1,368 posts
4,330 battles

Mate zkusenosti s modulem za dublony - zpresneni palby ? Rozmyslel jsem, jestli rychlejsi dobijeni nebo tohle, nakonec jsem dal zpresneni, ale prijde mi to uplne stejne, ne-li horsi. Neni u toho ani o kolik% se ma zlepsit.

K cemu je vlajka 2. liga ?

co kdybys jsis nejdriv prosel temy u novacku?

tady ti stejne moc nepomuzou

http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/forum/169-novacci/

pak wiki, mechaniku

http://wiki.wargaming.net/en/World_of_Warships

web, navod

http://worldofwarships.eu/cs/content/guides/

http://worldofwarships.eu/cs/content/guides/vehicles-cruisers/

[IDDQD]
Alpha Tester
3,230 posts
7,045 battles

a jake mate zkusenosti s doplnkem na zrychleni otaceni kormidla u BB ? Ma to cenu ?

zivotne dulezita vec !

kor s udajnym nerfem v dlasim patchi

Edited by von_chom

Beta Tester
294 posts
3,112 battles

a jake mate zkusenosti s doplnkem na zrychleni otaceni kormidla u BB ? Ma to cenu ?

V podstatě neexistuje loď kde by se to nevyplatilo dát. Rychlejší reakce na kormidlo znamená daleko větší šance uhnout se torpům, přilétajícím střelám apod. a taky je potřeba kratší doba z naúhlovaného stavu do plné salvy a zpět.

Players
3,762 posts
18,821 battles

dal jsem to... ale ta cena.

Potom, kdyz budu prodavat lod a odmontuju to, tak to zustane ve skladu a na dalsi lod uz to mohu dat zdarma ?

Players
109 posts

Odmontovat se to dá jen za dublony a uloží se to do skladu. A protože do skladu se v současné verzi hry nedostaneš (a podle přístupu WG se tam asi nedostaneš ani nikdy v blízké budoucnosti) je asi lepší doplňky za půl ceny prodat i s lodí a tu ztrátu kreditů oželet.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,834 posts
4,955 battles

Whaaat? Promiň, ale to je otřesná rada. Normálně to odmontuješ za 30dublonu. A na další loď to dáš zdarma. Určitě to neprodávej. Je to ztráta, v případě urychleného kormidla, 500k kreditu.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.