Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PolishFactor1

Klej na linii granicznej

35 comments in this topic

Recommended Posts

Players
176 posts

Coś mnie ominęło w updeatach, bo właśnie władowałem się moim dopiero co nabytym Imperatorem Nikolajem na linie graniczną i mnie przyssało na dobre.  Jakaś nowa bajera urozmaicająca grę, czy miałem pecha i jakiś bagol przypadkowo mnie na dobre unieruchomił na granicy strefy?

Players
1,911 posts
5,955 battles

Bat na sliderów po którymś paczu, po wejściu w linię prędkość spada o 75%. Grając demonem prędkości jakim jest pancernik, można odnieść wrażenie że sie stanęło.

Edited by Black_Jack_Geary
  • Cool 1

Weekend Tester
6,159 posts
4,329 battles

Co w tym nieuczciwego ?

Nie można trollować enemy teamu, teraz trzeba się bawić w stawanie w miejscu i cofanie. :P

#NiesmakPozostał

Players
1,911 posts
5,955 battles

No fakt, nie można komuś narobić wstydu nazywając go na czacie gey-sliderem :D

Trochę szkoda, fajnie niektórzy się pieklili :P

#"lastchristmas"doprowadzamiedopłaczu

[CSMW]
Beta Tester
1,403 posts
10,286 battles

dopiero co nabytym Imperatorem Nikolajem na linie graniczną i mnie przyssało na dobre.  

Farba świeża i jeszcze lepiąca, to sie przylepiłeś.

• Cool 2

[CLADS]
Beta Tester
708 posts
9,343 battles

Wszedłem tutaj z ciekawości właściwości klejących na borderze ;). Już dawno mówiłem żeby posmarowali linie klejem aż w końcu spełniło się me życzenie :) (te po dmuchaniu rzecz jasna ;) ..............w urodziny )

Beta Tester
608 posts
809 battles

Całkiem z innej beczki, z jakiego materiału, stworzono tę linię, która jest w stanie zablokować 70,000-tonowe pancerniki? I czy ten materiał można posmarować klejem?

#sensacjeXXIwieku

Beta Tester
1,066 posts
1,217 battles

Zamiast niewidzialnej ściany ze zwalniającymi właściwościami wolałbym coś w stylu zaminowanego terenu. Gęsto rozsiane miny o małej szkodliwości. Powiedzmy jedna zabiera kilkaset HP.  Nigdy by już nie pomyślał o szlajaniu się po krańcach mapy. 

• Cool 3

Players
921 posts
4,861 battles

Wystarczyłoby żeby linia nie istniała fizycznie, ale możnaby było za nią wyjechać tylko na 10-15s. Chociaż nie, zaraz byłby wysyp wątków "Dlaczego zginąłem z czapy?" Albo te specjalne samobójstwa kamperów po wybiciu całego teamu. A niemożność popełnienia samobójstwa jest jedną z większych zalet Wowsa w porównaniu do Wota :).

Beta Tester
608 posts
809 battles

Nie jesteś wart 10k dublonów.

Po metodycznych badaniach dzoszedłem do wniosku, iż tajemnicza bariera jest półprzepuszczalna - połowa okrętu może ją przekroczyć, druga połowa zostaje zatrzymana

Weekend Tester
6,159 posts
4,329 battles

Nie jesteś wart 10k dublonów.

Po metodycznych badaniach dzoszedłem do wniosku, iż tajemnicza bariera jest półprzepuszczalna - połowa okrętu może ją przekroczyć, druga połowa zostaje zatrzymana

Czyli rozumiem, że jak w agarze, mogę rodzielić okręt??? :amazed:

Players
359 posts
5,071 battles

Czyli rozumiem, że jak w agarze, mogę rodzielić okręt??? :amazed:

a jak wsiądziesz na torpedę, to dopłyniesz do krańca oceanu za barierą :)

Taka mała obserwacja: blokada dotyczy "aktywnych" jednostek - te zatopione "wpływają" za barierę bez żadnego problemu.

Players
1,911 posts
5,955 battles

Taka mała obserwacja: blokada dotyczy "aktywnych" jednostek - te zatopione "wpływają" za barierę bez żadnego problemu.

O.... to mamy sposób na trollowanie drużyny przeciwnej zza linii :D

Trzeba tylko wykminić sposób grania zatopionym okrętem. :D

Players
359 posts
5,071 battles

Jak "martwa" jednostka może wpłynąć za semiprzepuszczalną linię?

Pytam na serio, bo nie mogę tego ogarnąć. :)

Chodzi mi o to, że po killu bariera "puszcza" jednostkę i jeśli poruszała się ona w kierunku "za barierę" to wpływa za nią bez problemu - aczkolwiek nie jest to jakaś fenomenalna odległość.

Players
88 posts
14,509 battles

W niektórych grach za "wjazd" poza mapę ujmuje HP (nie jakieś straszne ilości ale na tyle aby nie opłacało się tam notorycznie przebywać), metoda sprawdzona jakoś tutaj jeszcze nie wprowadzona, a szkoda wkur... mnie te znikające z mini mapy okręty

[CLADS]
Beta Tester
708 posts
9,343 battles

W niektórych grach za "wjazd" poza mapę ujmuje HP (nie jakieś straszne ilości ale na tyle aby nie opłacało się tam notorycznie przebywać), metoda sprawdzona jakoś tutaj jeszcze nie wprowadzona, a szkoda wkur... mnie te znikające z mini mapy okręty

Wgraj sobie aslaina i będziesz widział ostatnią pozycję okrętu

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.