Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
nopanicman

Avcı uçakları hakkında soru

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
17 posts
446 battles

Ben langley (1 avcı 1 torpido uçağı var geminin) kullanıyorum, karşı tarafın uçak gemisi de langley kullanıcısı. Avcılarımın geliştirmesi var (curtiss ts-1'den curtiss f6c-1'e yükseltilmiş vaziyette).

Oyun yeni başladı ve karşı uçak gemisi, avcısı ve torpidocusuyla haritanın ortasından benim olduğum konuma gelmekte. Ben torpido uçaklarımı filomun gidişatına göre haritanın başka bir yerine gönderiyorum, avcımı savunma amaçlı tutuyorum. Haritanın ortasında 4. seviye bir kruvazörümüzden başka gemi yok. Kruvazör ateşini arkama alıp üstün duruma geçmek için düşman uçaklarının gelmesini bekliyorum biraz da çekiliyorum avcılarımla. Ve olay gerçekleşiyor. Karşı tarafın kruvazörü avcılarımı pas geçiyor ve benim uçak gemime doğru yoluna devam ediyor. Avcılarıma, karşı tarafın avcılarına kruvazörümün menziline girince saldırma emri veriyorum. Savaşmaya başlıyorlar. 

Ve sonuç: düşman avcıları benim kruvazörümün ateşi altında avcı filoma karşı 2 avcısı kalarak kazanıyor. Torpido uçakları 30 bin hasar bırakıp gidiyorlar. Sonraki salvoda da avcılarımı kendininkilerle oyalayıp torpidosunu atıyor ve batıyorum. 

Avcı filoları birbirine karşı nasıl üstünlük sağlar?

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,874 battles

Gemilere uçakların can puanlarını yükselten bir parça takabiliyorsunuz. 250k ya da 500k kadar bir fiyatı olması lazım.

Kaptan yetenekleri içinde it dalaşı ile ilgili bir yetenek var uçakların çatışma etkiniliğini arttırıyor.

Bunlar ile aynı model uçaklardan oluşan filolardan biri diğerine üstünlük sağlayabiliyor.

Ancak etraftaki saldırı uçakları ve diğer gemiler de buna etki edebiliyor. Saldırı uçaklarının kuyruk silahçıları arka taraflarında kalan uçaklara belirli bir miktarda hasar veriyor bu sayede verilen toplam hasar artıyor. Aynı şekilde gemilerin uçaksavar alanına girildiğinde alandaki tüm uçaklar hasar alıyor ancak, düşman gemi bu uçuş kollarından birisne hedef alırsa diğer kollara hasar vermiyor.

Senaryoda düşman saldırı uçakları da bulunuyor. takımınızdaki kruvazör menziline girince onları hedeflemiş olma ihtimali yüksek. Ayrıca 4. kuşak kruvazörlerin hiç birisi etkili bir uçaksavar donanımına sahip değil. yardım etse de orada işe yaramamış olma ihtimali oldukça yüksek.

• Cool 1

Players
17 posts
446 battles

Gemilere uçakların can puanlarını yükselten bir parça takabiliyorsunuz. 250k ya da 500k kadar bir fiyatı olması lazım.

Kaptan yetenekleri içinde it dalaşı ile ilgili bir yetenek var uçakların çatışma etkiniliğini arttırıyor.

Bunlar ile aynı model uçaklardan oluşan filolardan biri diğerine üstünlük sağlayabiliyor.

Ancak etraftaki saldırı uçakları ve diğer gemiler de buna etki edebiliyor. Saldırı uçaklarının kuyruk silahçıları arka taraflarında kalan uçaklara belirli bir miktarda hasar veriyor bu sayede verilen toplam hasar artıyor. Aynı şekilde gemilerin uçaksavar alanına girildiğinde alandaki tüm uçaklar hasar alıyor ancak, düşman gemi bu uçuş kollarından birisne hedef alırsa diğer kollara hasar vermiyor.

Senaryoda düşman saldırı uçakları da bulunuyor. takımınızdaki kruvazör menziline girince onları hedeflemiş olma ihtimali yüksek. Ayrıca 4. kuşak kruvazörlerin hiç birisi etkili bir uçaksavar donanımına sahip değil. yardım etse de orada işe yaramamış olma ihtimali oldukça yüksek.

Teşekkürler.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.