Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
VanessaIves

Ishtara görevinden ayrılıyor

13 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester
14 posts

Merhaba arkadaşlar,

Wargaming Türkiye Topluluk takımında 2,5 yıla yakındır Türkiye Topluluk Yöneticisi olarak çalışmaktaydım. Bugün itibariyle artık Wargaming Topluluk Takımı çalışanı olmadığımı duyurmak isterim.

Daha çok topluluk projeleri ve topluluk görüşmeleri düzenleme odaklı çalıştığım için forum üzerinde beni tanımayanlar olabilir. Eskilerden bilenleriz var, yüz yüze tanıştıklarımız oldu, forum aktifliğim olmasa da forum üzerinden sizlerle vedalaşmak istiyorum.

Wargaming Türkiye Topluluk takımının bir parçası olarak çalışmak benim için her zaman büyük keyifti, umuyorum ki benden sonra görevi devralacak arkadaş için de böyle olur. Şu an için vuque Türkiye Topluluk Koordinatörü olarak görevine devam etmektedir. Forumda ara ara, sosyal medyada sık sık, Türkiye için düzenlenecek olası etkinliklerde de çoğunlukla sizlerle görüşecektir. Kendisini çok yormayın bu aralar yalnız çalışıyor olacak. En kısa zamanda Wargaming Türkiye Topluluk Takımı olması gerektiği gibi 3 kişi olarak yoluna devam edecektir, bunun sözünü verebilirim en azından.

Bu topluluk Wargaming oyunlarını sevenlerin buluştuğu bir mecra, umuyorum ki sizlerin de desteğiyle topluluğumuz büyümeye, güçlenmeye devam eder.

Sevgilerimle

İyi forumlar

Ishtara

• Cool 2

Beta Tester
201 posts
3,049 battles

Kimsiniz sizi tanımıyorum ama iyi bir insana benziyorsunuz yolunuz açık olsun, her şey dilediğiniz gibi olsun :) :honoring:

• Cool 1

Players
2 posts
567 battles

inşallah hakkınızda ne hayır varsa o olsun izmir etkiliğinden tanışmıştık çok iyi birisisiniz ayrılmanız bizi üzdü olsun kalan sağlar bizimdir :)

[TCDK2]
Players
82 posts
9,579 battles

evt. bende izmir etkinliğinde tanımıştım. çok üzüldüm. yani hiç beklemiyordum. niçin böyle oldu merak ettim. ben sizin wg yi şimdiye kadar oldukça başarılı temsil ettiğinize inanıyorum. yani iyi olmadı ya

Players
16 posts
3,475 battles

LasTSH0T kardeş dikkat et sende benim gibi uyarı cezası alma!!!Bende doğru olanı yazmıştım amma ...ne yazık ki DOĞRU SÖYLEYENİ 9 (DOKUZ) köyden kovarlarmış...!!!Bazı kişilerin işine çomak sokunca ve yahut gerçeğini yazınca zorlarına gidiyor bu ''çok'' adaletli oyunda.

• Cool 1

Players
9 posts
1,617 battles

LasTSH0T kardeş dikkat et sende benim gibi uyarı cezası alma!!!Bende doğru olanı yazmıştım amma ...ne yazık ki DOĞRU SÖYLEYENİ 9 (DOKUZ) köyden kovarlarmış...!!!Bazı kişilerin işine çomak sokunca ve yahut gerçeğini yazınca zorlarına gidiyor bu ''çok'' adaletli oyunda.

Fransa ofisinden uyarı gelmiş postumu kaldırmışlar yazık doğru sözü hakaretsiz küfürsüz bir şekilde düşüncemizi paylaşmakta yasak olmuş Güle güle istihara [edited]
Edited by semm
Bu konu forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı moderasyon takımının bir üyesi üyesi tarafından editlenmiştir-semm
  • Cool 1

[TCDK2]
Players
82 posts
9,579 battles

Fransa ofisinden uyarı gelmiş postumu kaldırmışlar yazık doğru sözü hakaretsiz küfürsüz bir şekilde düşüncemizi paylaşmakta yasak olmuş Güle güle istihara ( herkez hakettiğini bulur)

işten ayrılan arkadaşın ne gibi kusuru vardı anlamadım. ve ne yaptı da herkez hakkettiğini buldu diyorsun. doğrusu çok merak ettim.

doğrusu işinden ayrılan bir çalışan için herkes hakkettiğini bulur denmesini ben yanlış buluyorum...

WG Team
499 posts
1,310 battles

Fransa ofisinden uyarı gelmiş postumu kaldırmışlar yazık doğru sözü hakaretsiz küfürsüz bir şekilde düşüncemizi paylaşmakta yasak olmuş Güle güle istihara [edited]

Fransa ofisinden herhangi bir uyarı gelmediğini belirtmek isterim ve mesajınız hakaret, küfür içermediği, kişisel düşüncelerinizi bildirdiğiniz için tekrar görünür hale getirilmiştir.

Saygılar,

Players
9 posts
1,617 battles

Fransa ofisinden herhangi bir uyarı gelmediğini belirtmek isterim ve mesajınız hakaret, küfür içermediği, kişisel düşüncelerinizi bildirdiğiniz için tekrar görünür hale getirilmiştir.

Saygılar,

O zaman modlarınız yeterli derecede forum kurallarını okumuyor yada bilmiyor yada keyfi edit yapıyor ...
Edited by LasTSH0T
  • Cool 1

Sign in to follow this