Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
nagazie

Giweaway Nimitza :)

12 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Weekend Tester
1,858 posts
8,449 battles

Podoba mi się Admirał i jego empiryczne podejście. (...) Nie wyśmiewa, nie obraża. To jest postawa światłego człowieka na poziomie. Się ucz od niego bo warto. - PolishFactor1

Jeden pochwalił i się w d.. poprzewracało :trollface:

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

po prostu mnie nie było na forum, i przez to tytuł "światłego człowieka na poziomie, który nie obraża i nie wyśmiewa" przeszedł na kogoś innego.

• Cool 1

Weekend Tester
6,159 posts
4,329 battles

po prostu mnie nie było na forum, i przez to tytuł "światłego człowieka na poziomie, który nie obraża i nie wyśmiewa" przeszedł na kogoś innego.

Całe szczęście, że wróciłeś. Ktoś musiał za Ciebie nieść kaganek oświaty na forum i przez to mam już 8 punktów karnych. Ponieważ jesteśmy w jednym klanie, policzę ci z rabatem, po 499 dublonów za punkt i 199 dublonów za każdy dzień bana.

To wyjdzie:

499 x 8 = 3992 dublony

27 x 199 = 5373 dublony

Co łącznie daje

3993 + 5373 = 9356 dublonów.

Ponieważ takiej  ilości nie można kupić, ułatwię Ci sprawę i zaokrąglę do 9500 dublonów.

Tytuł "Światłego człowieka" odsprzedam za paczkę z Tirpitzem, a licencję na nie obrażanie i nie wyśmiewanie czasowo, 1 dzień premium za dzień użytkowania nazwy.

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

Całe szczęście, że wróciłeś. Ktoś musiał za Ciebie nieść kaganek oświaty na forum i przez to mam już 8 punktów karnych. Ponieważ jesteśmy w jednym klanie, policzę ci z rabatem, po 499 dublonów za punkt i 199 dublonów za każdy dzień bana.

To wyjdzie:

499 x 8 = 3992 dublony

27 x 199 = 5373 dublony

Co łącznie daje

3993 + 5373 = 9356 dublonów.

Ponieważ takiej  ilości nie można kupić, ułatwię Ci sprawę i zaokrąglę do 9500 dublonów.

Tytuł "Światłego człowieka" odsprzedam za paczkę z Tirpitzem, a licencję na nie obrażanie i nie wyśmiewanie czasowo, 1 dzień premium za dzień użytkowania nazwy.

nie.

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

grzecznie oddasz co nie Twoje, podkulisz ogonek i chyłkiem się wycofasz. 

Z szacunkiem proszę.

możesz z szacunkiem. 

Sailing Hamster
2,136 posts
8,066 battles

możesz z szacunkiem. 

LOL

Proszę Państwa, proszę uprzejmie wy%^$#&^%$ przez drzwi, które wskaże Państwu Magda.

Edited by wsciekly_pelikan

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.