Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
IDAGI

Zarobki na różnych typach okrętów

4 comments in this topic

Recommended Posts

[ARES-]
Players
1,456 posts
11,031 battles

Mam wrażenie, że co poprawka to zmieniają się "po cichu" zasady przyznawania kasy za bitwy dla poszczególnych typów okrętów. Na początek napiszę swoje AKTUALNE wrażenia i liczę że Wy również podzielicie się swoimi aby nieco bardziej ogarnąć temat.

 

Ogólnie: za wygrana jest +50% expa ale kasa bez zmian, wynik sporo powyżej przeciętnego jest oczywiście proporcjonalnie więcej plus jeszcze dodatkowo do 100% expa i jakieś do 50% kasy, im wyższy własny tier tym nieco większa kasa i exp nawet za ten sam zrobiony damage.

 

Niszczyciele - za zajmowanie baz dostaje się mało kasy ale bardzo dużo expa, damage robiony torpedami jest stosunkowo mało płatny bez względu na tiery ale dostaje się zwiększony exp waląc w wysokie tiery, damage robiony działami (gdzieś +50%) lepiej płatny niż z torped, ale exp podobny, obecnie nie zauważam natomiast korzyści z walenia działami do niszczycieli zamiast pancerników (po za zwiększeniem szansy na wygraną), za fragi chyba dostaje się tylko exp, za samoloty praktycznie nic

 

Krążowniki - za damage niezależnie czy z torped czy dział dostaje się porównywalną kasę jak za ostrzał z niszczyciela (zwykle jest go też więcej wiec i kasa wieksza), exp znacznie mniejszy niż za ten sam damage co z niszczyciela i nie zależnie czy trafi się wyższe tiery, nie zauważyłem korzyści z walenia do niszczycieli zamiast pancerników (po za zwiększeniem szansy na wygraną), za fragi chyba dostaje się tylko exp, za samoloty praktycznie nic

 

Pancerniki - za damage dostaje się porównywalną kasę jak z torped niszczyciela (zmniejszona), exp porównywalny do tego co krążownikiem (mniejszy niż z niszczyciela) ale jest bonus waląc w wyższe tiery (w nie słabiej wchodzi więc i tak często wyjdzie na to samo), za fragi chyba dostaje się tylko exp, za samoloty praktycznie nic

 

Lotniskowce - za damage porównywalną kasę jak z torped niszczyciela (zmniejszona), exp jeszcze mniejszy niż krążownikiem i pancernikiem, za fragi chyba dostaje się tylko exp, za samoloty tylko minimalny exp i też bez kasy.


 

..uprasza się nie hejtować cudzych opinii tylko przedstawiać swoje (chętnie z przykładami AKTUALNYCH wyników bez premki dla porównań)

 

 

 

Edited by IDAGI

Share this post


Link to post
Share on other sites
[-DWS-]
Beta Tester
4,474 posts
12,081 battles

IMO strasznie dużo ekspa dostaje się za capowanie, za dmg bardzo mało. Reszta podobnie jak wyżej.

 

Pisali, że suma expa za grę pozostanie taka sama, więc jak dołożyli za capowanie to gdzieś musieli zabrać. Co do obrażeń, to nie zauważyłem żaby jakoś dramatycznie spadło, tyle że klepanie pancerników jest mniej opłacalne niż mniejszych. Ale tak był zawsze, może teraz to trochę wyraźniej widać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[ZGZ]
Weekend Tester
1,858 posts
8,449 battles

Za strącony samolot jest ponoć tyle co 1/40 dmg z uszkodzeń okrętu, czyli 40 zestrzelonych samolotów to jak 100% zniszczonego okrętu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×