Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
lanied

Liczenie wyników. Tydzień V - cytadele

79 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
265 posts
2,190 battles

Ahoj kapitanowie!

Zasady konkursu są banalne i bliźniaczo podobne do tych z konkursu "Liczenie odznak". Całość polega na przesyłaniu na wybrany wątek screenów z podsumowania bitwy z końca gry. Co tydzień, inny współczynnik będzie miał znaczenie. 
W V tygodniu będzie to 
liczba przebitych cytadel. 

Począwszy od IV tygodnia zasady uległy modyfikacji. Istnieje tylko jeden próg do osiągnięcia, natomiast wysokość nagrody zależeć będzie od kolejności zgłoszenia. Przedstawia się to następująco:

Pierwsze 5 osób z wymaganym min. wynikiem 1000 dublonów

potem kolejno:

5 kolejnych zgłoszeń 500 dublonów

10 kolejnych zgłoszeń 300 dublonów

10 kolejnych zgłoszeń 200 dublonów

Przedstawiane wyniki muszą pochodzić z okresu od ogłoszenia konkursu (6 grudnia) do kolejnej niedzieli (13 grudnia). Wyniki również należy zgłaszać do końca tego okresu do godziny 12:00 w niedzielę.  Do konkursu mogą przystąpić jedynie wyniki spełniające minimalne wymagania.

Wynikiem jaki musicie uzyskać w tym tygodniu jest uzyskanie 6 przebitych cytadel w ciągu jednej bitwy.

(Screen wykonać można za pomocą przycisku Print Screen na klawiaturze i następnie takowy znaleźć z folderze screenshoot w plikach gry. Następnie należy go przekopiować na forum za pomocą "Attach Files" w pełnym edytorze postów)

(wysłać należy jeden screen)

shot-15.05.28_20.24.09-0887.jpg 

Po zakończeniu ostatniego eventu w serii, 3 graczy z najlepszymi wynikami sumarycznymi (sumowanie zdobytych progów z każdego tygodnia) otrzyma okręt premium II tieru Diana (UWAGA WLICZAJĄ SIĘ W TO TYGODNIE OD I DO VI)

Powodzenia w bitwach!

Players
136 posts
1,477 battles

musi być dokładnie 6 cytadel czy może być więcej? Np 10?

Edited: ten mój ss jest nie ważny z tego co tu zostało napisane, ponieważ został zrobiony przed godziną ogłoszenia konkursu, więc proszę o pominięcie go. dziękuję

shot-15.12.06_15.03.36-0058.jpg

Edited by Hiobe

[LOBUZ]
Players
89 posts
4,369 battles

Trochę poza tematem mam pytanie do organizatora. Czy honorowane jest zaklepywanie sobie miejsca poprzez napisanie posta, a później dodanie odpowiedniego zdjęcia? Takie "wyłanianie zwycięzcy" jest trochę bez sensu, bo wystarczy odrazu po założeniu tematu dodać swój post, a później edytować go i dodać zdjęcie. Taka sytuacja miała już dzisiaj miejsce. Mam także dodatkowe pytanie, czy "od ogłoszenia konkursu (6 grudnia)" oznacza godzinę opublikowania posta z konkursem, czy początek dnia czyli jeśli zagrałem o 2 rano bitwę akurat z odpowiednim wynikiem to czy taka bitwa się liczy.

Pozdrawiam,

Xunarra

• Cool 2

[ARES-]
Community Contributor
173 posts
6,828 battles

Trochę poza tematem mam pytanie do organizatora. Czy honorowane jest zaklepywanie sobie miejsca poprzez napisanie posta, a później dodanie odpowiedniego zdjęcia? Takie "wyłanianie zwycięzcy" jest trochę bez sensu, bo wystarczy odrazu po założeniu tematu dodać swój post, a później edytować go i dodać zdjęcie. Taka sytuacja miała już dzisiaj miejsce.

Nie było to zaklepywanie miejsca, jak widziales w tekście "8 cytadel murmanskiem", autentycznie zapomniałem dodać tego screena bo poleciałem po tsach powiedzieć, że jest kolejny tydzień od lanieda.

W momencie jak mi ktoś zwrócił uwagę to odrazu ten screen dodałem więc nie nazywaj tego "zaklepywaniem"

Edited by EvilSeeQu

[LOBUZ]
Players
89 posts
4,369 battles

Nie było to zaklepywanie miejsca, jak widziales w tekście "8 cytadel murmanskiem", autentycznie zapomniałem dodać tego screena bo poleciałem po tsach powiedzieć, że jest kolejny tydzień od lanieda.

W momencie jak mi ktoś zwrócił uwagę to odrazu ten screen dodałem więc nie nazywaj tego "zaklepywaniem"

Spokojnie, narazie czekam na odpowiedź organizatora. Nie wskazuję nikogo palcem, poprostu chciałbym to wyjaśnić i wiedzieć jakie są reguły gry.
  • Cool 2

[ARES-]
Community Contributor
173 posts
6,828 battles

Spokojnie, narazie czekam na odpowiedź organizatora. Nie wskazuję nikogo palcem, poprostu chciałbym to wyjaśnić i wiedzieć jakie są reguły gry.

Dodatkowo dodam, że post został edytowany w ciągu minuty max dwóch, gdyby termin ten przekroczył 5minut wyskoczyłby komunikat w stylu

"Edited by EvilSeeQu, Today, XX:XX PM."

Beta Tester
1,919 posts
7,353 battles

Dodatkowo dodam, że post został edytowany w ciągu minuty max dwóch, gdyby termin ten przekroczył 5minut wyskoczyłby komunikat w stylu

"Edited by EvilSeeQu, Today, XX:XX PM."

Nie kłamałeś, że wrzuciłeś bez screena przez pomyłkę i mogę to potwierdzić jakby ktoś chciał. Ale kłamiesz z edytowaniem posta bo zrobiłeś to jakieś 10-15 minut później a nie widać tego bo odznaczyłeś opcję pod spodem. Tego posta edytuje jak najszybciej mi się uda dodając tylko kropkę na końcu i zobaczysz, że widać podpis. 
Edited by verlay

[ARES-]
Community Contributor
173 posts
6,828 battles

Nie kłamałeś, że wrzuciłeś bez screena przez pomyłkę i mogę to potwierdzić jakby ktoś chciał. Ale kłamiesz z edytowaniem posta bo zrobiłeś to jakieś 10-15 minut później a nie widać tego bo odznaczyłeś opcję pod spodem. Tego posta edytuje jak najszybciej mi się uda dodając tylko kropkę na końcu i zobaczysz, że widać podpis. 

o widzisz to byłem w błędzie, wydawało mi się, że do 5 min jest czas.

Tak czy inaczej zamiar nie był "oszukańczy" i naprawdę wkradł się tu głupi błąd za co przepraszam pokornie ;/

P.S : sprawdziłem teraz i  w momencie używania "skróconego" edytora automatycznie "Show 'edit by' line"  jest zaznaczone a jak używam pełnego edytora to automatycznie jest odznaczone ;d

Edited by EvilSeeQu

Players
2,187 posts
13,504 battles

U Evila tego nie widziałem ale pierwsza wiadomość Michcioska brzmiała "ss" bez screenshota.

Fajnie byłoby, gdybyś Lanied zamieścił dzień wcześniej informację typu: taki i taki konkurs, zaczyna się jutro o godzinie xx.xx, pierwszy ileśtam osób dostaje Tirpitza itd. Część graczy nie siedzi 24h przed kompem a godzinne opóźnienie oznacza brak sensownych nagród. 

[ARES-]
Community Contributor
173 posts
6,828 battles

Według mnie najuczciwiej byłoby brać pod uwagę czas rozpoczęcia bitwy.

Co do mojej sytuacji :

W momencie kiedy "dodawałem" swojego screena do posta był już dodany post od "Dondamiano" więc teoretycznie powinien on zając 5 miejsce a ja 6 (dlaczego teoretycznie w następnym zdaniu),

niemniej jednak jego bitwa nie spełnia warunków konkursu bo jest z terminu przed konkursowego.

Beta Tester
265 posts
2,190 battles

Trochę poza tematem mam pytanie do organizatora. Czy honorowane jest zaklepywanie sobie miejsca poprzez napisanie posta, a później dodanie odpowiedniego zdjęcia? Takie "wyłanianie zwycięzcy" jest trochę bez sensu, bo wystarczy odrazu po założeniu tematu dodać swój post, a później edytować go i dodać zdjęcie. Taka sytuacja miała już dzisiaj miejsce. Mam także dodatkowe pytanie, czy "od ogłoszenia konkursu (6 grudnia)" oznacza godzinę opublikowania posta z konkursem, czy początek dnia czyli jeśli zagrałem o 2 rano bitwę akurat z odpowiednim wynikiem to czy taka bitwa się liczy.

Pozdrawiam,

Xunarra

Jest coś takiego jak informacja o dacie edytywania postu, oraz mamy w końcu datę samego podsumowania bitwy. Co do dnia to musi to być być po godzinie ogłoszenia konkursu (patrz post tytułowy).

Edited by lanied

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.