Jump to content
Server Downtime 21/02 04:00 UTC Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Guide75

Pomoc

7 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
50 battles

Witam, dopiero zaczynam swoją przygodę, więc proszę nie hejtować. Nie wiem też do jakiego działu mam to zaliczyć, więc piszę tutaj. Rozegrałam sporo bitew z botami i dopiero wczoraj zaczęłam grać pvp. Jednakże dzisiaj wchodząc na konto i włączając sobie bitwę, okazało się, że nie mogę strzelać, ani skręcać w lewo. W ustawieniach wszystko mam tak jak należy, ale na wszelki wypadek postanowiłam jeszcze raz sama to zresetować. To jednak nic nie dało. Wczoraj wszystko było w porządku, dziś nie da się grać, bo co to za statek który nie strzela xd. Dodam jeszcze że amunicję mam zakupioną, żeby nie było. Panowie, jakieś rady?

Beta Tester
729 posts
6,409 battles

mam czasami coś podobnego w bitwach ale to chwilowa niemoc, nie wiem z czego ona wynika (to nie lagi), problem znika po przełączeniu an pulpit i ponownie do gry

Weekend Tester
6,195 posts
4,617 battles

Wykasuj plik preferences.xml, on się zrobi od nowa przy uruchomieniu gry. Może to coś zmieni.
Nie "statki" a "okręty" :)

@UP Mam czasami coś takiego i wciśnięcie CTRL pomaga.

Players
1,796 posts
2,177 battles

Dodam jeszcze że amunicję mam zakupioną, żeby nie było.

Tak na przyszłość: nie kupuje się amunicji w tej grze. Jest ona nielimitowana i automatycznie kupowana po bitwie

• Cool 1

[ARES2]
Players
26 posts
10,256 battles

Witam. Chcialbym sie dowiedziec czy w projekcie dotyczacym niszczyciela kamikaze, perly ktore zdobedzie sie za wykonane misje wystarczy miec na koncie by potem wziac udzial w losowaniu, czy tez trzeba je przeslac na konto ogolne...? Za pomoc bede bardzo wdzieczny.

Players
2,950 posts
4,689 battles

Witam. Chcialbym sie dowiedziec czy w projekcie dotyczacym niszczyciela kamikaze, perly ktore zdobedzie sie za wykonane misje wystarczy miec na koncie by potem wziac udzial w losowaniu, czy tez trzeba je przeslac na konto ogolne...? Za pomoc bede bardzo wdzieczny.

Jak na razie nie do końca wiadomo :] Ale chyba po prostu mieć.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.