Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Admiral_Pitti

Začněte řešit Aim MOD !

288 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4,799 posts
27,691 battles

Ale prd riesis, aim asist ti len povie ta lod ma tu a tu rychlost a ten a ten uhol v ten dany  moment ked po nej ides strielat a za cas kym doletia granaty moze ta lod spravit xy uhybnych manevrov a netrafis nic. Lepsieho hraca steba aimbot nespravi tomu never skorej ta to urobi menej ostrazitym a vic budes chciet strielat vsetkymi delami co ta moze potencionalne zabit.... Velka vyhoda Aimbota je ale strelba za kopcami a to tu nikto nespomina. BTW preco hrat bez modov ?? pre dobry pocit stoho sa clovek nenaje kazdy ma moznost pouzit mody a ked nepouziva je to jeho problem.

zapomnel jsem, ze ta lod nema setrvacnost ... :teethhappy:

Nevim, jestli jsi to videl v akci, ale jakmile ubiras nebo pridavas a pritom jeste lod nereaguje, tak se ti zkracuje/prodluzuje i bod, kam zamerovat. Jakmile zacnes zatacet a na lodi to jeste neni poznat, tak ti to uz samozrejme indikuje take, takze si muzes s ohledem na setrvacnost lodi presne nastavit, kam to posles... A vetsina lodi nejsou DD, takze to neprehanej s xy manevry...

Tak by jsi mohl vedet ze to az zas tak jednoduche neni zjistovat jestli to je zrovna skodlivy mod nebo neni (vzdy se to da zamaskovat/zakodovat tak ze se to nepozna).

A pevne dane misto sice mas ale porad tu je moznost ze to nekdo aktivni napise tak ze se nebude jednat primo o mod ale o externi program a na ten jsi s kontrolovanim slozky "mods" kratky.

Drobnost podle ceho respektive podle jakeho klice by ten hlidaci program rozhodoval co je skodlive a co neni?

A WG nastesti (i kdyz nekdy pomalu) dobre veci a napady z modu prebira a zakomponova primo do hry.

Uznavam ze zakazani vsech modu je urcite reseni ale dle meho nazoru prilis tvrde. Ze skusenosti s podobnymi hlasovani z tanku je stejne vetsina hracu pro zachovani moznosti modu.

Jen na okraj satelit nemam takze asi ne :hiding::)

1) bavime se o jednom konkretnim modu

2) mody jsou delane v nejakem flash a AA k tomu navic potrebuje databazi vsech lodi s dostrelem v ruznych variantach trupu atd .... To se da vpohode prohledat. Nezijeme v dobe i286

3) mod si spousti hra a ta snad vi, odkud a co spousti

Edited by Haatra
Spojeno (2 posty)

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,161 posts
11,237 battles

1) bavime se o jednom konkretnim modu

2) mody jsou delane v nejakem flash a AA k tomu navic potrebuje databazi vsech lodi s dostrelem v ruznych variantach trupu atd .... To se da vpohode prohledat. Nezijeme v dobe i286

3) mod si spousti hra a ta snad vi, odkud a co spousti

1) Tak zrovna tenhle jeden konkretni o kterem se bavime neni mod ale externi program (pokud mame na mysli placenou verzi aim botu). Aim asist ten co tu byl naposled uz zas ne?

2) Ano ale tu databazi muzes mit maskovanou jako velikostech barvach vlajek a vsechny hodnoty vynasobene nejakou konstantou (tohle me ted napadlo ale rozhodne je tu nepreberne mnozstvi jinych moznosti jak to zamaskovat) a jak poznas ze zrovna tahle databaze o vlajkach je pro Aim assist?

Ale mozna si pletu vic veci dohromady  . . . :unsure:

[-BES-]
[-BES-]
Players
40 posts
16,781 battles

Ten kto používa mody je proste úbožiak, je to človek s krivím charakterom a nejedná čestne.Je to človek ktorému je podvod blízky a tak sa k nemu treba aj správať.Je to človek ktorý si kompenzuje svoje ego, možno má malí [edited]a chce byť aspoň v hre ten najväčší...............ale vždy bude v reále len podvodník. Len toľko. Odkaz pre tých čo používajú mody...

Mám odohraté skoro 4000 hier vo WoWs a neviem koľko vo Wot   a to všetko bez modov, hral som veľa online hier a nikde som nepotreboval cheat alebo mod....

Edited by Haatra
Úprava fontu z bold na normální

Players
1,506 posts
4,330 battles

zapomnel jsem, ze ta lod nema setrvacnost ... :teethhappy:

Nevim, jestli jsi to videl v akci, ale jakmile ubiras nebo pridavas a pritom jeste lod nereaguje, tak se ti zkracuje/prodluzuje i bod, kam zamerovat. Jakmile zacnes zatacet a na lodi to jeste neni poznat, tak ti to uz samozrejme indikuje take, takze si muzes s ohledem na setrvacnost lodi presne nastavit, kam to posles... A vetsina lodi nejsou DD, takze to neprehanej s xy manevry...

Presne tak.

Nepovolit modovat hru, jedine rozumne reseni.

I obycene prodlouzene carky zamerene lodi na minimape, nebo posledni pozice lode davaji vyhodu.

Vsichni maji hrat stejnou hru.

Jenomze tu porad lidi musi mit vyhodu nad ostatnima, protoze nedokazou hrat ferove.

delsi zamerovac prijde v dalsim patchi 0.5.4.1

http://forum.worldofwarships.ru/index.php?/topic/48479-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%84%D0%B5%D0%B9%D1%81-%D0%B2%D1%81%D0%B5-%D0%BE%D1%87%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D1%85%D0%BE/page__st__280__pid__2027861#entry2027861

Players
1,593 posts
8,684 battles

M8ii na druhej strane dobré mody bude WG dávať oficiálne ako základné UI a tým vylepšovať samotnú hru (je to bežný trend u MMO)

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Ten kto používa mody je proste úbožiak, je to človek s krivím charakterom a nejedná čestne.Je to človek ktorému je podvod blízky a tak sa k nemu treba aj správať.Je to človek ktorý si kompenzuje svoje ego, možno má malí [edited]a chce byť aspoň v hre ten najväčší...............ale vždy bude v reále len podvodník. Len toľko. Odkaz pre tých čo používajú mody...

Mám odohraté skoro 4000 hier vo WoWs a neviem koľko vo Wot   a to všetko bez modov, hral som veľa online hier a nikde som nepotreboval cheat alebo mod....

A teraz ako co cakas ze sa stane ze bude svetovy mier alebo co ?? ked sa ti nepacia mody je to tvoj problem a nie moj.. Mody tu boli aj budu, moduje sa xy hier. Ked sa ti nepacia mody kup si konzolu tam sa hry nemoduju

Presne tak.

Nepovolit modovat hru, jedine rozumne reseni.

I obycene prodlouzene carky zamerene lodi na minimape, nebo posledni pozice lode davaji vyhodu.

Vsichni maji hrat stejnou hru.

Jenomze tu porad lidi musi mit vyhodu nad ostatnima, protoze nedokazou hrat ferove.

delsi zamerovac prijde v dalsim patchi 0.5.4.1

http://forum.worldofwarships.ru/index.php?/topic/48479-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%84%D0%B5%D0%B9%D1%81-%D0%B2%D1%81%D0%B5-%D0%BE%D1%87%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D1%85%D0%BE/page__st__280__pid__2027861#entry2027861

NO a kazdy si ten mod moze stiahnut a pouzivat. Co ja ako budem mat stoho ze nebudem pouzivat mody ? dobri pocit na ten sa ja mozem zvysoka...

• Cool 1

[-BES-]
[-BES-]
Players
40 posts
16,781 battles

RosTDor    presne o takých ako si ty som písal.... ktorí ničia hru.

Edited by P307SW
  • Cool 1

[TSAZ]
Players
4 posts
3,579 battles

Hra je fajn. Cheaty, mody atd neřeším. Problém je asi v tom, že tak jako na jiných hrách se objevili statistiky a už často vidím, jak je pro někoho extrémně důležité být UNICUM. Z toho plyne jednoduchá věc. Švindl ve hře. Je obrovská spousta lidí, kteří budou hledat různé výhody jen proto, aby měli dobré staty. Nebavím se tady proboha o nikom z vás. Neznám lidičky co hrají lodě a různé klany asi teprve pořádně vznikají. Jsem si však jistý, že se najde spousta těch, kteří neustále budou hledat, jak s tím či oním vyčůrat. Jen aby se potom v určité komunitě mohli chlubit tím, že jsou "fakt strašně dobří". Ale ruku na srdce. Koho z vás by bavilo se regnout do hry, spustit jí a rozstřílet soupeře nějakým autoaimem? Z takové výhry snad ani nemůže mít dotyčný radost. Občas se mi zadaří solidní hra a mám radost jak malej kluk. Nevím co bych měl z toho, kdyby dělo samo přesně zaměřovalo. Co se týče modů...byli,jsou a budou. Některé zpestří hru a některé vyloženě pomohou. Hru hraji pro zábavu. Nikdy nebudu patřit mezi skvělé hráče. A upřímně nevím, o kolik by mi pomohlo, kdybych si stáhnul nějaký lepší zaměřovač. Mám pocit, že moc ne. A navíc. Na ten základní jsem si zvykl. Bylo by ale fajn, kdyby WG na těchhle věcech zapracovala a poskytla hráčům větší výběr. To bych ale asi chtěl moc.

• Cool 3

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles

A teraz ako co cakas ze sa stane ze bude svetovy mier alebo co ?? ked sa ti nepacia mody je to tvoj problem a nie moj.. Mody tu boli aj budu, moduje sa xy hier. Ked sa ti nepacia mody kup si konzolu tam sa hry nemoduju

NO a kazdy si ten mod moze stiahnut a pouzivat. Co ja ako budem mat stoho ze nebudem pouzivat mody ? dobri pocit na ten sa ja mozem zvysoka...

Můžu se zeptat co tě na tom baví (která část hry je tou zábavou?)

Nevím, ale abych měl dobrý pocit a zábavu v tom, že pustím hru a tím můj skill končí, protože vše ostatní mi pak udělá program by mě neuspokojilo. Nemáš jednoduší si pustit film? Skillu je na tom stejně a film má i nějaký děj.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,578 posts
20,526 battles

Tohle téma je úžasnej evergreen :teethhappy: Kdy pochopíte, že blbec s modem je pořád jen blbec? A ve hře bude téměř jistě marnej a někomu poslouží jen jako farma na dmg a fragy?

A na druhou stranu zde stále funguje, že blbec bez modu je také stále jen tím blbcem. Jsem smutnej, pokud nejsem alespoň jednou za den označen za cheatra, poté co si rozkrájím moulu, který jede beze změny směru full broadside až do okamžiku své, povětšinou velmi rychlé likvidace.

A ano jsem cheater, protože používám mody! Jen nepoužívám aim assist, protože děkuji, ale nemíním si zhoršit přesnost střelby :trollface:

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Je taky jeden pekny anglicky viraz nato co si ja o vasich nazoroch myslim ale sem to nenapisem lebo to sem nepatri. Mne nevadi ze ludia pouzivaju mody mam taku istu moznost ich pouzivat ako aj oni zato ich odsudzovat nebudem. Mam 2 kamaratov co nepouzivaju mody a hraju rovnako kvalitne ako ja, to tvoje tvrdenie ze vdako modom nemusim mat skill je trapne lebo ani vsetky mody zateba nevyhraju hru ak si tupi. Vsekty mody co mam tak su legalne od Aslana nemam jediny nelegalny mod takze neviem co tu musite vyplakavat.

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles

To jako že Aslain je zárukou legálnosti? :P

Myslet si můžeš co chceš, tak jako si to můžeme myslet i my naopak. To, že máš kamarády co hrají rovnako jako tvé módy je fajn, ale s debatou to nijak nesouvisí.

To že máš módy co to nehrajou špatně je ze tvých statů patrné, mě spíš zajímá, v čem to uspokojuje Tebe konkrétně. Když by sis je sám psal, tak to chápu, je tam nějaká výzva jak přechcat systém, napsat mód tak aby hrál lépe než člověk, v tom tu výzvu vidím. Ale tvůj způsob hraní je stejný, jako kdyby jsi šel s kámošem hrát šachy, on hrál sám a za tebe tahy hlásil DeepBlue. 

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Koncim debatu na tuto temu nema to ziadny zmysel. Mam mody a komu sa to nepaci dajte sa vypchat.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,578 posts
20,526 battles

To jako že Aslain je zárukou legálnosti? :P

Myslet si můžeš co chceš, tak jako si to můžeme myslet i my naopak. To, že máš kamarády co hrají rovnako jako tvé módy je fajn, ale s debatou to nijak nesouvisí.

To že máš módy co to nehrajou špatně je ze tvých statů patrné, mě spíš zajímá, v čem to uspokojuje Tebe konkrétně. Když by sis je sám psal, tak to chápu, je tam nějaká výzva jak přechcat systém, napsat mód tak aby hrál lépe než člověk, v tom tu výzvu vidím. Ale tvůj způsob hraní je stejný, jako kdyby jsi šel s kámošem hrát šachy, on hrál sám a za tebe tahy hlásil DeepBlue. 

Ros končí, ale já pokračuji :)

V čem jsou mody závadné prosím pěkně?

DMG counter, hodiny, cross (ve wot je jich defaultně spousta a bude jich ještě více a v lodích brzo budou také btw), přesunutí HUD elementů na jiné pozice, skiny etc. tvůj skill ovlivní jak?

Poslední známe pozice jsou diskutabilní, ale také budou součástí hry (stejně jako ve wot), takže zase nic důležitého.

Aim assist z tebe jen uděla větší lamu, takže zase nic (když jsme u toho tak ukazatel u torpédometů je aim assist a s tím problém nemáš :popcorn:?)

Nezlob se na mě, ale přijde mi, že své případné neuspěchy se snažíš (a nejen ty) omluvit používáním modů. Kdyby byla hra locknutá a bez modů tak budeš nadávat na MM ( ikdyž tady je důvod nadavát, ale doufám v lepší zítřky - hra je přeci jen sotva odrostlej kojenec)?

Edited by TheComedian1983

[O-S-W]
Players
201 posts
10,078 battles

On je asi trošku problém, když se napíše generálně..."v čem jsou mody závadné" vs "komplet mody jsou špatně".

Osobně nemám problém s, jak píšeš..dmg counter, hodiny, cross, vlaječky, jiný vizuální skin camo atd...prostě věci, co nevlivnují výkon.

Ale mám sakra problém s věcmi výkon ovlivńujícími...například tu kdosi, mám dojem právě náš rozčilující se obhajovač modování...psal, že má mod na rozlišení střel od protivníka..jestli letí HE nebo AP. To už je pro mě osobně prostě cheat, když vidí, že se nemusí natáčet, protože mu nehrozí citadelka. Pomíjím aimboty, a kdesicosi dalšího, pokud to existuje.

Prostě za čárou mám věci zvýhodnující hráče podobnou věc používající oproti hráči, co jen nemá / a je jedno, že jen proto, že si to "blbec" nenainstaloval/.

A ted se vrátím na začátek, jelikož je obtížné nebo v současné chvíli skoro nemožné kontrolovat a hlídat, kdy kde co má navíc za mody nainstalované, je pro mně osobně v zájmu zachování rovnosti a férovosti  /byt tak nějak celkově je mi jasné, že pro dost lidí to je u jakýchkoli online her sprosté slovo - znám jako GM z Ultimy online, co vše byli lidi schopný dělat za prasárny pro pár pixelů/ pro všechny mít hru zamknutou tak, aby se modovat nedala vůbec. Menší zlo...a tlačit na výrobce, aby tam tyhle věci dodal...pak jsou k dispozici pro všechny.

Ale...když holt chce někdo mít dobrý pocit z toho, že hraje lépe a má lepší staty proto, že si hru omodoval, aby se mohl prsit či vytahovat..budiž, myslím si svoje. Asi má pak větší.........

• Cool 2

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

A co tak mozno zato aby viac vyhral hier a skor vyexpil lod  eventualne pomohol celemu tymu vyhrat... tu nejde vobec o staty a ani o kompenzacie.  To ja nato ..

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles

Najdi mi kdy si já na něco stěžuju:look:.

Módy (některé) ti dávají výhodu kterou jiný nemá. To co jsi vyjmenoval ti výhodu nedává, ty jsou v pohodě.

Poslední pozice, reloady, kdo kam míří, aimboty a další už jsou proti pravidlům. Až budou součástí klienta, či až nebudou porušovat podmínky, tak budou v pohodě.

Argument že to tam jednou bude, takže je to dneska v pohodě je asi stejně relevantní, jako se vymlouvat cajtům že si sice jel rychle, ale až ta uzavírka skončí a rychlost se zvedne, tak vlastně budeš v pořádku:teethhappy:.

Ať si módy používá kdo jaké chce, mě je to jedno. Až mi to začne vadit, prostě přejdu na jinou hru, o nic nejde.

Mě jen zajímala jeho motivace. Já si svoje odbotil v jiných hrách (grindování mě nebaví), ale co z toho má člověk v PvP? Když vím, že jsem frajera neporazil já, ale módy.

A to, že můžu strefovat loď kterou nevidím mi zhorší skill, o tom se asi bavit nemusíme...

P.S.: Na vyexpení lodě nepotřebuju aimbota, to mi udělá rychleji bot co loguje do her...

[O-S-W]
Players
201 posts
10,078 battles

A co tak mozno zato aby viac vyhral hier a skor vyexpil lod  eventualne pomohol celemu tymu vyhrat... tu nejde vobec o staty a ani o kompenzacie.  To ja nato ..

Co takhle podobně přistupovat k fotbalu.

Jeden team by mohl mít dvojnásobně velkou branku a druhý současně 2 brankáře. Nebo zaplaceného rozhodčího. Kdo by asi vyhrál za hypotetického předpokladu stejných hráčů je asi celkem jasné.

Ale ono to je asi celkově o pohledu..budto chceme hrát férově a nebo necháme jednu rovinu nebo část hřiště nakloněnou /Berbr a Damková ruleeezzz../

Edited by fleder1978

[KIMI]
Beta Tester
244 posts
6,973 battles

Když je někdo ochotej hrát s cheatery a obhajovat mody jen proto, aby měl hodiny v bitvě, tak neni v pořádku. 

Nějaký mody mám, ale klidně se jich pro ferove hraní vzdám.  

shot-16.03.23_20.36.21-0861.jpg

shot-16.03.23_20.36.21-0861.jpg

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Taky detail ufnukanci...... Houmer co nataca vydea o Wows a je sponzorovany od WG pouziva tie iste mody co aj ja a este snimi toci videa a WG to vobec nevadi. Takze nvm co tu trepete zo zakazanymi modami ked niesu...

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Já bych taky vklidu zrušil módy :-) asi před týdnem jsem použil první módy jako dmg panel a mapa s nazvama lodí. Je sice hezké vědět kolik mám zrovna nastrileno,ale přežil bych bez toho. Takže moje staty jsou nahrane na čisté hre. Mám být na sebe hrdý?

[-BES-]
[-BES-]
Players
40 posts
16,781 battles

RosTDor. ,.....ešte som nevidel aby videá  sa písali vydea,   

Edited by P307SW

[-BES-]
[-BES-]
Players
40 posts
16,781 battles

Já bych taky vklidu zrušil módy :-) asi před týdnem jsem použil první módy jako dmg panel a mapa s nazvama lodí. Je sice hezké vědět kolik mám zrovna nastrileno,ale přežil bych bez toho. Takže moje staty jsou nahrane na čisté hre. Mám být na sebe hrdý?

ano..

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Zas to není třeba přehánět. Moduje se opravdu ve všech hrách.

Players
790 posts
2,278 battles

RosTDor. ,.....ešte som nevidel aby videá  sa písali vydea,   

A preto WG spravilo pre tie tvoje extremne zvyhodnovacie mody jak je dmg panel, fog remover, minimapa atd. zlozku Res_mods( ktora je v hre dobre 3-4 roky). Hraci sa stazuju na vsetko. Hlavne taki, ktori o hre nic nevedia alebo si len myslia, ze vedia( to je ten horsi pripad) 
  • Cool 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.