Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Admiral_Pitti

Začněte řešit Aim MOD !

288 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Weekend Tester
1,940 posts
5,471 battles

Dělá to nějaký bordel a nefunguje na 100%. Lodě se v replayi trhaji a tak. Nechcou to ofiko zveřejňovat, dokud nebude fungovat na 100%. To mas stejné jako s Treningovyma bitvama.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,233 posts
11,357 battles

Pozeral som rozne stranky a zatial aim mod pre verziu 0.5.3 nie je, takze nemusime zatial riesit tento problem :)

Pche muj aim mod funguje uz od closed bety nezavysle na vydanem patchy :B

Teda uznavam ze s promenlivou kvalitou v zavyslosti na mnozstvi alkoholu v krvi :trollface:

Players
4,814 posts
28,296 battles

... zrovna ve slove zavislost ti ale opakovane selhava :teethhappy:

Jinak je to ale sakra znat - expim kapitana v Atagu a covek s kriznikem ve hre ted vydrzi podstatne dele nez pred tim - a manevrovani ma konecne zase vyznam.

[T-N-T]
5,233 posts
11,357 battles

... zrovna ve slove zavislost ti ale opakovane selhava :teethhappy:

Jinak je to ale sakra znat - expim kapitana v Atagu a covek s kriznikem ve hre ted vydrzi podstatne dele nez pred tim - a manevrovani ma konecne zase vyznam.

Manevrovani melo vyznam vzdy respektive Aim assist se proti manevrujicim lodi nechyta naopak ma mnohem horsi vysledky nez normalni hrac.

Ale at zije selektivni mysleni :fishpalm:

• Cool 1

Players
1,527 posts
4,330 battles

Manevrovani melo vyznam vzdy respektive Aim assist se proti manevrujicim lodi nechyta naopak ma mnohem horsi vysledky nez normalni hrac.

Zas nezlehcuj Aim assist.

Pomaha hracum urcit kam ma strilet v dany moment, pak uz staci jenom upravovat podle toho co lod dela.

Tyhle nesmysly, ze aim assist zhorsuje vysledky jsou kecy.

Staci se podivat na bombardaky, ktery strili aniz by videli kour lode = jakou rychlosti lod pluje. Tady bylo taky par takovych replayu.

Pak se jejich postovani tady ale rychle snizilo =)

Edited by M8ii

Players
1,593 posts
8,695 battles

Staci se podivat na bombardaky, ktery strili aniz by videli kour lode = jakou rychlosti lod pluje. Tady bylo taky par takovych replayu.

ešte šťastie, že 90% hráčov chodí stále na plný plyn, človek sa ani nemusí obťažovať nejakým sledovaním dymu

Players
4,814 posts
28,296 battles

To se docela pletes ...jestlize ti aimassist ukazuje podle rychlosti a natoceni kormidla kam strilet, tak pak stacilo jen malinko vic predvidat a korigovat v malem rozsahu smer predsazeni a trefili te pokazde, i pri manevrovani. Navic, pokazde te trefovali, kdyz jsi jel za ostrovem, vyjizdel zpoza ostrovu... To proste ted vubec neni.

[T-N-T]
5,233 posts
11,357 battles

To se docela pletes ...jestlize ti aimassist ukazuje podle rychlosti a natoceni kormidla kam strilet, tak pak stacilo jen malinko vic predvidat a korigovat v malem rozsahu smer predsazeni a trefili te pokazde, i pri manevrovani. Navic, pokazde te trefovali, kdyz jsi jel za ostrovem, vyjizdel zpoza ostrovu... To proste ted vubec neni.

Tak zpoza ostrova te trefim i bez aimassistu.  Pokud delas pravidelne zatacky stejnou rychlosti tak te trefim taky.

A me naopak prijde ze ten mod docela dost precenujes . . . ale co hlavne ze mas radost ze s nim zatocili aspon ubude lidi co ostatni jakmile je nekdo trefi hned oznaci za aimasssist chetera :B

Players
1,527 posts
4,330 battles

presne na tohle jsem narazel

Tak zpoza ostrova te trefim i bez aimassistu.  Pokud delas pravidelne zatacky stejnou rychlosti tak te trefim taky.

A me naopak prijde ze ten mod docela dost precenujes . . . ale co hlavne ze mas radost ze s nim zatocili aspon ubude lidi co ostatni jakmile je nekdo trefi hned oznaci za aimasssist chetera :B

kdyz nemusis sledovat kour, ale znacku tak hned vidis jestli spomaluje, zrychluje, kam jede, jestli jede k tobe nebo od tebe a strilis mnohem rychleji a presneji jako ten co

musi sledovat: 

kour = rychlost 

minimapu = jestli jede k tobe nebo od tebe = strilet pred nebo za lod (mysleno k osi zamerene lode)

Navic muzes strilet na lod, kterou za ostrovem, prekazkou nemas sanci pres zamerovac videt, tedy nevis co dela.

Tak at tu nikdo nevyklada nesmysly, ze s tim maji hraci horsi vysledky jako bez assistu

Edited by M8ii
  • Cool 2

Players
4,814 posts
28,296 battles

presne na tohle jsem narazel

kdyz nemusis sledovat kour, ale znacku tak hned vidis jestli spomaluje, zrychluje, kam jede, jestli jede k tobe nebo od tebe a strilis mnohem rychleji a presneji jako ten co

musi sledovat: 

kour = rychlost 

minimapu = jestli jede k tobe nebo od tebe = strilet pred nebo za lod (mysleno k osi zamerene lode)

Navic muzes strilet na lod, kterou za ostrovem, prekazkou nemas sanci pres zamerovac videt, tedy nevis co dela.

Tak at tu nikdo nevyklada nesmysly, ze s tim maji hraci horsi vysledky jako bez assistu

Presne tak...

Players
99 posts

Take info pre zaujemcov Aim modu. Pre aktualizaciu 5.3 existuje funkcny aim mod, je tam jeden hacik. Zadarmo ho dostanete iba na jeden den, potom nove heslo na mesiac stoji od 12dolarov, alebo 300 rublov a viac. Chcel som zistit, ci to nie je podvod, takze som si ho stiahol a fakt funguje. Okrem predmierenia vam ukaze aj smer vypustenych torpied, a tiez dokaze uzamknut ciel LT mysi. Staci, ak sa vam ukaze najblizsia lod v dostrelu, stlacite LT mysi a uz len s PT mysi vypalite salvu. Takze okrem CV-ckarov sa klikacom mozete stat aj vy :D . Zaujimava vec, ale tu je vidiet, ako je aim mod popularny, kedze si pytaju za neho taku palku. Urcite sa najdu hraci, co ci ho kupia. Ktovie, ci za tym nestoja samotni programatori WG, ktori si chcu prilepsit :D

Edited by Maskot_CZE

Players
4,814 posts
28,296 battles

No, to je ta placena ruska verze ... proto jsem tuhle s DD nemohl dat Nagato. Pokazde, kdyz jsem vypalil torpeda, tak on zastavil - udelal to nekolikrat. A pak me taky jednou salvou nasel v mlze.

[T-N-T]
5,233 posts
11,357 battles

No, to je ta placena ruska verze ... proto jsem tuhle s DD nemohl dat Nagato. Pokazde, kdyz jsem vypalil torpeda, tak on zastavil - udelal to nekolikrat. A pak me taky jednou salvou nasel v mlze.

jasne za vsechno muzou placene ruske mody :trollface:

Players
4,814 posts
28,296 battles

jasne za vsechno muzou placene ruske mody :trollface:

vyzkousej, uvidis a nebudes se stacit divit

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

A teraz tu o cervenej ciapocke.... nemame replay tekze asi tak a ak to bol aspon kus skuseny hrac tak vedel co robi a staci aby bolo vo vzduchu okolo teba dake lietadlo a torpeda vidi skorej pripadne ma perk od kapitana a torpeda vidi skorej, a to ze ta dal na salvu sa stava.... BTW len tu piste kraviny o tom ako pouzivate aim bota a potom dostanete ban a budete sa cudovat..

Players
1,593 posts
8,695 battles

Som najväčší pirát v stredomorí

A preto mi aim mod nič nehovorí

Takéto urážky si nik na mňa nedovolí

Ináč ho môj štýl hneď uzatvorí hue hue hue

ZHODNOTIŤ

NAMIERIŤ

VYSTRELIŤ

už to tam letí

bude to rana

NECHÁPEŠ

NEVLÁDZEŠ

NEMôŽEŠ

ako je to možné,

že tebe sa to nedá?

SI POMALÝ

DREVENÝ

NESKÚSENÝ

nezvládaš základy

a tak ti treba

Načo sa trápiť a opakovať svoje chyby

Keď je tu technika, čo sa nikdy nemýli

Stiahneš, rozbalíš a hneď ideš na vec

A budeš väčší pán jak Ferdo mravec

Bitka za bitkou a stále sa zlepšuješ

Nepriateľom nedávaš šancu

Môžeš si robiť čo len chceš

Si majster sledovania červenej bodky

Akurát na fóre sa objavili nejaké fotky

Ty si to nevšímaš si proste elita

Tváriš sa, že teba sa to netýka

Akurát sa stala chyba drobná

Prebudil si spiaceho obra

V živote tak býva

Že príde tá chvíľa

Keď kosa na kameň

tvrdo narazila

Matchmaking skrížil cesty naše

Na obzore vidíš temný mrak

Nič ťa nevytiahne z tejto kaše

Z tvojej lode ostane len vrak

BITKA SA ZAČALA

ZÁSTAVA ZAVIALA

BUDE TO NADVLÁDA

nad všetky lode

vystúpal dym

ČASU UŽ UBÚDA

BODOV LEN PRIBÚDA

POLKA HRY ZA NAMI

tvoj tým ma menej capov

čo spravíš s tým?

ZO SVOJHO BRLOHA

AIM MOD ZAPÍNA

A JE TU HRDINA

a náš malý duel

práve začína

A tak sme sa stretli 

Na cape číslo tri 

Ty začínaš páliť

Ja zas úhlovať

Vzdialenosť som skrátil

Aim mod je tu zbytočný

Na čele pot a smiech šialenca

Malá červená bodka je tak zbytočná

Panika ti šepla

Použi torpéda

Tak otáčaš loď

Tvoja citadela zaplakala

Nastala explózia 

A tvoja pýcha sa potopila

P.S. hľadám na to podmaz

Edited by S4h3L

Players
4,814 posts
28,296 battles

@RosTDor ... jojo ... hezke rozpravky tu pises ...  kdopak tu pise o tom, ze pouziva aimassist ? Nech si to doma pro babicku ... a s tim banem (klidne i bananem) jdi do damskeho klubu ... btw - najdi o tom vetu v pravidlech psanych cesky, ktere odsouhlasujes pri instalaci ?

Vlez si na ty rusky stranky ( odkaz sem davat nebudu, ale jestli jsi alespon trosku gramotnej, tak si dej do googlu "Aim assist 0.5.3 - World of Warships hacks for PC" a podivej se, co nabizi. To neni ten free, ktery noobum den po aktualizaci nefunguje a pak to nekdo zase udela. Tohle je placena profi verze.

A pak tady žvaň neustálé nesmysly o replay a podobne somaroviny a jak co neexistuje.

Ja aimassist nepotrebuju a nepouzivam...

BTW - uz je tam verze i pro 0.5.3.1 ...

Edited by ims21

[T-N-T]
5,233 posts
11,357 battles

@RosTDor ... jojo ... hezke rozpravky tu pises ...  kdopak tu pise o tom, ze pouziva aimassist ? Nech si to doma pro babicku ... a s tim banem (klidne i bananem) jdi do damskeho klubu ... btw - najdi o tom vetu v pravidlech psanych cesky, ktere odsouhlasujes pri instalaci ?

Vlez si na ty rusky stranky ( odkaz sem davat nebudu, ale jestli jsi alespon trosku gramotnej, tak si dej do googlu "Aim assist 0.5.3 - World of Warships hacks for PC" a podivej se, co nabizi. To neni ten free, ktery noobum den po aktualizaci nefunguje a pak to nekdo zase udela. Tohle je placena profi verze.

A pak tady žvaň neustálé nesmysly o replay a podobne somaroviny a jak co neexistuje.

Ja aimassist nepotrebuju a nepouzivam...

BTW - uz je tam verze i pro 0.5.3.1 ...

Ach jo ty jsi [Editováno] zkousel jsi ho nebo proste staci ze stranka ma v nazvu "hack" a uz tomu veris? A vubec te nezarazilo ze maji hack na WoWs ale vubec zadny na WoT?
Za trest by jsi ty mel vyplaznout tech 20 dolaru (nebo kolik to presne chteji) a nasledne nam poreferovat jak to funguje.
Apropo podival jses aspon na to video? I kdyby to byl funkci Aim bot tak ve vsech pripadech tam strili na malou vzdalenost (do 10km) na cile ktere bud stoji na miste nebo jedou porad rovne stejnou rychlosti.
Edited by ClearEvil
Bez urážek

Players
4,814 posts
28,296 battles

2Sigimundus - jěště jsem se nepustil do hodnocení tvé gramotnosti či tvého duševního rozpoložení, takže si mne neber do úst.

Nebudu si nic obstarávat, abych ti něco dokazoval - ještě bys mi nakonec zařídil ban.

Btw - čti pořádně: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/38558-zacnete-resit-aim-mod/page__st__120__pid__876789#entry876789

Edited by ims21

[T-N-T]
5,233 posts
11,357 battles

2Sigimundus - jěště jsem se nepustil do hodnocení tvé gramotnosti či tvého duševního rozpoložení, takže si mne neber do úst.

Nebudu si nic obstarávat, abych ti něco dokazoval - ještě bys mi nakonec zařídil ban.

Btw - čti pořádně: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/38558-zacnete-resit-aim-mod/page__st__120__pid__876789#entry876789

Ma gramotnost je mizerna a dusevni rozpolozeni jeste horsi jelikoz jsem porad v praci a k lodim se dostanu nejspise nejdrive pristi tyden ve stredu :sceptic:

A ono je dobre si nez zacnu neco tvrdit nejake ty zakladni dukazy k podpore sveho tvrzeni obstaral . . .

Ale asi toho nechame jelikoz se nase komunikace na toto tema nikam neposouva a nejspise ani neposune.

Toz hodne zdaru a doufam ze se nekdy potkame na randomu at se muzem vzajemne nastrilet  dle libosti :playing::honoring:

Players
4,814 posts
28,296 battles

Ma gramotnost je mizerna a dusevni rozpolozeni jeste horsi jelikoz jsem porad v praci a k lodim se dostanu nejspise nejdrive pristi tyden ve stredu :sceptic:

A ono je dobre si nez zacnu neco tvrdit nejake ty zakladni dukazy k podpore sveho tvrzeni obstaral . . .

Ale asi toho nechame jelikoz se nase komunikace na toto tema nikam neposouva a nejspise ani neposune.

Toz hodne zdaru a doufam ze se nekdy potkame na randomu at se muzem vzajemne nastrilet  dle libosti :playing::honoring:

Kdyz nebudes mit nainstalovanej aimassist, tak mi to moc vadit nebude :)

Players
212 posts

Vy tu ale řešíte blbosti.

Trefit loď s tím asistentem sledování jejího pohybu, co má ve hře každý, svede i cvičená opice.

Případně první ránou nastřelím, druhou už dávám s opravou a sedí naplno.

[T-N-T]
5,233 posts
11,357 battles

Kdyz nebudes mit nainstalovanej aimassist, tak mi to moc vadit nebude :)

Ja si ho snad kvuli tobe nainstaluju :trollface:

Beta Tester
2 posts

Napíšu to jednou a víc k tomu psát nebudu.

Tahle špatnost nebude pase nikdy, je spousta lidí co to užívaj ,čekat že se přiznaj je naivní. Poznat se to prostě dá a nemám chut se bavit na téma jak, poškozený mi rozumí a záměrně užívám slovo poškození.

Jak to vyřešit? Jistě že vím jak.

Ano! V téhle hře platíme reálnými penězma a jestli někdo užitím nelegálního softu, nebo herního doplnku znehodnocuje můj placenej herní čas, tak znehodnocuje mé finace a finančně mne tak realně poškozuje. Pro právníka je to jasná záležitost. Jen spočítat o jakou částku jde a o kolik lidí.

1. Založil bych ligu finančně poškozených hráču WG.

2. Upozornil bych provozovatele, že jsem si zaplatil premiový účet, camufláž a jiné doplnky, koupil si prémiové lodě. A že tato investice do mého času je znehodnocována. Provozovatel musí udělat prokazatelné opatření aby zamezil páchání trestné činosti na jeho zakaznících jinými zakazníky v jeho (virtuálních) prostorech.

Když by to WG nějak odpalistrovalo, najmuli bychom bych profíka, kterej by to legálně,  ve spolupráci s WG začal monitorovat aby šlo ověřit,doložit rozsah.  Když to WG zamítne je o starost méně a o krok k narovnání finanční ujmy tak jako tak blíže.

To znamená, že například 10.000 lidí kterým se tato škoda nelíbí podá hromadnou žalobu na neznámého pachatele, popřípadě na nedbalostní škodu, na základě odhadu škody soudním znalce. Pánové! Jedná se tu o miliony a odškodné tomu odpovídá, navíc se ozdraví hráčské prostředí.

co bych navrhoval provozovateli?

1. Aby zavedl "fajfku" v "option" zamezující užití modu vůči mému hernímu kontu. Jeho složka mods by byla disable vůči mně. Pořípadě jí vůbec zrušit a vyhnout se trapné diskuzi co je legální a co není. Samozřejmně že každýmu je jasné co je legální. Každý  Déžo říká že on nic, že mu jen soused náhodou 12x spadl na nůž když byl u něj na návštěvě aby mu pomohl odstěhovat televizi. Jasně, tomu věříme.

2. zavedení odměny za odhalený nelegální mod a nelegálního hráče. Wg zavede všem dostupnej anti mod, takto zaměřenej. Když se u nějakýho hráče začne vyskytovat těch neštasně ubodaných sousedů nějak moc, tak je to jasné.

3. dopadený by uhradil škodu.To jest Wg by mu naúčtovalo nejen škodu způsobenou mně, ale i jí, Řekněme že programátor  WG bere na hodinu 100euro, než udělá opatření aby škodlivýmu programu znemožnil pracovat. Vymáháno soudně, takže + soudní výlohy.

Protože je to "jen" placená hra, není důvod se nechat beztrestně poškozovat.

Představte si že by byl mod, kterej by dokázal mojí nastřílenou damage převést na transakci skutečných peněz, z WG účtu by mi přeteklo třeba 100.00 korun. Jak dlouho myslíte, že by trvala eliminace takového modu a jak by asi Wg s takovým hráčem naložila? A proč? No protože krev z vlastního téct nenechá. Takže jde jen o to CHTÍT.

No a jestli nechce Wg sama, musíme jí k tomu přimět My poškození. Chápu že Wg ani těm z druhé starny se můj názor nebude líbit a předpokládám, že budu čelit urážkám a nátlaku. Slušnej mi dá zapravdu.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.