Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Admiral_Pitti

Začněte řešit Aim MOD !

288 comments in this topic

Recommended Posts

[GWDYS]
Players
168 posts
12,367 battles

Neni to o aim bootu, ale - mam camo ( modul) oproti standardu - posledni dobou (cca 3 dny) se mi stava, ze mi zmizi oko, ze jsem odhalen, ale jeste treba za 15s, co manevruju (takze nezustanu na miste ani nepokracuju puvodnim smerem - jakmile zmizi "odhalen", okamzite menim smer), do mne sijou nektere lode (ale salvy, ne ze by daly treba 4 vystrely na ruzna mista). Jako kdybych porad svitil. To nekdo zacina pouziva nejake cheaty nebo co ?  Daval jsem si pozor, jestli to neni od letadel nebo od scouta, ale nic takoveho v tu dobu neni.

Mate nekdo podobnou zkusenost ?

myslis taketo nieco? (ziarovka hasne hned v 1. sekunde)

smola, no :D

Pozrel som si profil toho tipka -  zrejme oslavoval predcasne vianoce.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,082 battles

Už se těším, až zítra Aim mód přestane fungovat. To zase bude na low tierech pohodička. :)

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,101 posts
9,476 battles

Už se těším, až zítra Aim mód přestane fungovat. To zase bude na low tierech pohodička. :)

Jako ze se hraci zase zacnou trefovat?  :trollface:

Players
3,791 posts
18,943 battles

Ja bych to nevidel zas tak optimisticky - ze strany WG sice napsali, ze znesnadni nechtene mody, ale nikde nerekli, ktere to jsou, respektive, nikdy nerekli, co jim vadi (aim assist jim zjevne nevadi, neb k znesnadneni staci posilat souradnice sifrovane a to se nestalo - a pak jim to spousta drev prestane hrat a nebudou si kupovat PU a lode, kdyz jim to nepujde)

Nicmene - v patek uvidite, jak se 95% lodi bude plazit po okrajich mapy. Uz jsem to zazil o Vanocich, nebo kdy to bylo. Dobre se pak dela s bitevkou dmg a DDcka maji taky zne. CV jsou na tom hur, kdyz je AA takhle pohromade :-)

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,082 battles

Aim mód nebere souřadnice, ale pracuje pouze s grafikou. Proto je jej tak těžké postihnout. Ale WG s nim bojuje dlouhodobě. Hned když se objevil, WG prohlašovalo, ze udělá změnu, aby se nedal použít. A tuto změnu skutečně několikrát udělali. A dělají ji minimálně s každým dalším patchem.

Players
3,791 posts
18,943 battles

Predstavuji si to zjednodusene asi takto - klient dostava souradnice lodi, kod lodi, info o rychlosti a stav kormidla. Pomoci toho zobrazuje lod. Aim assist si tyhle souradnice odchytava (a posila samozrejme dal) a na zaklade toho vykresluje smer a rychlost. Jestlize by byly alespon trosku cryptovany ( zadne zpozdeni pri dnesnich CPU), tak proste nema aim mod co odchytit.

Jak si to predstavujes ty - s tou grafikou ?

Musis trosku rozlisovat 2 veci u WG - programatori, kteri urcite reseni maji, a vedeni spolecnosti. Ty jedni vedi ale nemohou, ty druhy zajima počet nul za čísly na jejich kontech. A jelikož ti s tim kontem rozhodují, programátoři dělají různé zlepseni/zhorseni vlastnosti lodi, obtiznosti atd ... aby se kupovaly dublony, lode, doplnky atd ... Nejaky Aim assist to vedeni vubec nevzrusuje, protoze by jim ubylo velke mnozstvi tech, co nakupuji lode, dublony, vlajecky, jelikoz by to tyhle hrace prestalo bavit, kdyby to pro ne bylo nehratelny a kdyby zjistili, ze zadne nakupy je nezachrani.

Edited by ims21

[T-N-T]
[T-N-T]
4,101 posts
9,476 battles

Predstavuji si to zjednodusene asi takto - klient dostava souradnice lodi, kod lodi, info o rychlosti a stav kormidla. Pomoci toho zobrazuje lod. Aim assist si tyhle souradnice odchytava (a posila samozrejme dal) a na zaklade toho vykresluje smer a rychlost. Jestlize by byly alespon trosku cryptovany ( zadne zpozdeni pri dnesnich CPU), tak proste nema aim mod co odchytit.

Jak si to predstavujes ty - s tou grafikou ?

Musis trosku rozlisovat 2 veci u WG - programatori, kteri urcite reseni maji, a vedeni spolecnosti. Ty jedni vedi ale nemohou, ty druhy zajima počet nul za čísly na jejich kontech. A jelikož ti s tim kontem rozhodují, programátoři dělají různé zlepseni/zhorseni vlastnosti lodi, obtiznosti atd ... aby se kupovaly dublony, lode, doplnky atd ... Nejaky Aim assist to vedeni vubec nevzrusuje, protoze by jim ubylo velke mnozstvi tech, co nakupuji lode, dublony, vlajecky, jelikoz by to tyhle hrace prestalo bavit, kdyby to pro ne bylo nehratelny a kdyby zjistili, ze zadne nakupy je nezachrani.

Data jsou zakladne kodovana uz nekolik patchu (pokud mi teda neco neuteklo).  A ten puvodni Aim assist (respektive nekolik starsich verzi tohodle modu) uz je davno vyresen respektive nefunguje. Problem je ze porad prichazeji dalsi nove verze ktere funguji na jinym principu nez ty predesle.

A WG hned na zacatku prohlasilo ze to je nezadouci ba dokonce zakazany mod (pri prokzani dostava hrac ban) a hodla se proti nemu branit.

jinak to kodovani je uz od 0.3.1

Client Architecture

In version 0.3.1, we've start experimental tests of a script protection system intended to guard against undesirable modifications and ensure the client's security. This will be a long process, requiring constant adjustments and numerous updates before we reach a final solution. Be advised: With the introduction of version 0.3.1 most mods will stop functioning or require profound revision. Unfortunately, at this stage, the effect will impact some of the good, useful mods, but we plan to gradually build up channels of communication with responsible mod makers and even collaborate with them, providing them access to the relevant data.

Edited by Sigimundus

Players
3,791 posts
18,943 battles

1) Muzes mi hodit odkaz na WG, kde je vylozene aim assist vyjmenovany, jako zakazany mod ?

2) kdyby byla data kodovana, tak nemohou fungovat ani ostatni mody, ktere pracuji s lodi - ani ten na vykreslovani kruznic, jak se tvori mlha kolem DD.

[T-N-T]
[T-N-T]
4,101 posts
9,476 battles

1) Muzes mi hodit odkaz na WG, kde je vylozene aim assist vyjmenovany, jako zakazany mod ?

2) kdyby byla data kodovana, tak nemohou fungovat ani ostatni mody, ktere pracuji s lodi - ani ten na vykreslovani kruznic, jak se tvori mlha kolem DD.

1) kouknu se po tom ale kdyz prolezes Anglicke forum tak tam toho bylo dost a bylo to tam primo receno od zastupcu WG

http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/10185-aiming-mod-exposed/page__st__625#entry185911

http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/10404-game-modifications-pros-and-cons/page__pid__179366#entry179366

2) Zapominas ze ten mod na kour vytvorilo primo WG
Edited by Sigimundus

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Data jsou zakladne kodovana uz nekolik patchu (pokud mi teda neco neuteklo).  A ten puvodni Aim assist (respektive nekolik starsich verzi tohodle modu) uz je davno vyresen respektive nefunguje. Problem je ze porad prichazeji dalsi nove verze ktere funguji na jinym principu nez ty predesle.

A WG hned na zacatku prohlasilo ze to je nezadouci ba dokonce zakazany mod (pri prokzani dostava hrac ban) a hodla se proti nemu branit.

jinak to kodovani je uz od 0.3.1

Client Architecture

In version 0.3.1, we've start experimental tests of a script protection system intended to guard against undesirable modifications and ensure the client's security. This will be a long process, requiring constant adjustments and numerous updates before we reach a final solution. Be advised: With the introduction of version 0.3.1 most mods will stop functioning or require profound revision. Unfortunately, at this stage, the effect will impact some of the good, useful mods, but we plan to gradually build up channels of communication with responsible mod makers and even collaborate with them, providing them access to the relevant data.

Aka je sanca ze dostanes ban? [Edited]
Edited by Haatra
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. Haatra

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Aka je sanca ze dostanes ban? [Edited]

Jojo,jeste tomu delej reklamu a ujisti vsechny,ze ten mod pouzivat muzou.... GJ

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,082 battles

No ted to bere přímo data, která hra používá k vykresleni grafiky lodi a na základě jejich změn predikuje místo, kde lod bude. Surova data ze serveru jsou zašifrována. Nejsem odborník, tak ti to nevysvetlim podrobněji, ale pracuje to pouze s aktuální grafikou.

[T-N-T]
[T-N-T]
4,101 posts
9,476 battles

Aka je sanca ze dostanes ban? kym niesi idiot a nedas dakde screen alebo nespravis video de ho pouzivas nemas sa coho bat podla mna.

O sanci jsem nikde nic nepsal jen ze pokud ti to prokazou tak dostanes ban.  Ale uznavam ze proces dokazovani je jaksi takovy ne prilis uciny.

I kdyz celkem nedavno tu byla afera s jednim supertestrem  . . .  :hiding:

Jojo,jeste tomu delej reklamu a ujisti vsechny,ze ten mod pouzivat muzou.... GJ

Zas tolik bych to nedramatizoval. Pokud ho nekteri pouzivaj tak je to par setin procent z celkoveho poctu hracu.

Players
3,791 posts
18,943 battles

O sanci jsem nikde nic nepsal jen ze pokud ti to prokazou tak dostanes ban

ad1) zadne stanovisko od WG

ad2) to uz je od zastupce WG - vpodstate tam vysvetluji, jak ti je to vlastne k nicemu atd a ze dobry hrac to nepotrebuje ( mezi radky - ten uz taky nepotrebuje od WG nic kupovat, takze je vicemene financne nezajimavy)... a ze se tim postupne zabyvaji. Ale nic o banu (alespon na to stacila moje spatna czenglish)

Muj zaver - stejne s tim nic neudelame, lepsi je se na to vyprdnout a hrat :-)

• Cool 1

Players
1,593 posts
8,667 battles

Zas tolik bych to nedramatizoval. Pokud ho nekteri pouzivaj tak je to par setin procent z celkoveho poctu hracu.

no hej ale na čo iné sa vyhovárať keď nie na aim bot? :D

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Nech ziju cheatri :D ale opiciam ani aim bot nepomoze, nieje dolezite len bezhlavo strielat ale aj robit spravne rozhodnutia co dokazu ovplyvniť hru. Hlupakovi  nepomoze ani svetena voda denno denne sa stretavame s ludmi co su viac napritaz ako na osob

[CULMY]
Moderator
1,768 posts

...

Mody meli docista zakazat, resp. nemoznost modovat hru a byl by klid.

Nemuseli pak resit zadne aimboty atd.

...

...

A proto, rikam, nemeli vubec povolit modovat hru.

Vsichni by hrali stejnou hru, nikdo by nemel vyhodu , ani tu nejmensi. Slo by jenom o skill hrace.

Nemuseli pak nasledne resit zadne AIMBOTY. Oc tady jde.

Protoze kdyz se povoli modovat hru = na 100% se zacnou delat i CHEATY

Za poslednich cca 17 let si nepamatuji ani jednu rozšířenější multiplayer hru, ve které by se dříve nebo později neobjevily cheaty. A to bez ohledu na to, jestli bylo nebo nebylo modování oficiálně povoleno. Plakat nad tím nemá smysl. Stejně tak vinit z toho WG.

... Ale WG s nim bojuje dlouhodobě. Hned když se objevil, WG prohlašovalo, ze udělá změnu, aby se nedal použít. A tuto změnu skutečně několikrát udělali. A dělají ji minimálně s každým dalším patchem.

Přesně tak. Momentálně nemám ani čas ani chuť na to, abych to dohledával (bylo to na RU fóru) - ale AimBotů se WG nebojí. V případě, že zjistí jejich větší výskyt to WG hodlá (kromě jiného) řešit patchem. Stačí minipatch a tvůrci AimBotů můžou svůj produkt předělávat. A tak stále dokola, třeba i denně, až na to cheaterům přejde chuť. Jestli v budoucnu hodlá WG používat ještě nějakou formu aktivní anti-cheat ochrany typu PunkBuster, Warden nebo VAC, to netuším.
  • Cool 1

Players
3,791 posts
18,943 battles

predevcirem jsem mel podivny zazitek. Kamikaze R s camo a se sprotem 5,4km. Proti me Nagato a asi York. Ze vzdalenosti 6km jsem se snazil zasahnout nekolikrat Nagato. Pokazde v okamziku, kdyz jsem odpalil torpeda, bud zastavil, nebo otocil jinam. Takhle jsem prejel asi 4x a on zopkoval to same. Pak se rozjeli oba smerem, kde jsem naposledy byl (nebyl jsem spotnutej). Schoval jsem se do mlhy a prejel dost velkej kus. Vyjel jsem nepatrne z mly a Yorka sundal a hned prejel do mista, kde jsem mlhu zacal spoustet, stale jsem nebyl spotnutej. Ten s tim Nagatem slehnul jedinou salvu a primo do me a uz jsem se koupal...

Players
3,791 posts
18,943 battles

Replay mas ? Jestli ne ,tak to je pro nas jen pohadka bohuzel  :)

ano, pohadka ... replay je ale taky pohadka...

jelikoz mel trosku ruske jmeno, tak jsem hledal na ru forech - existuje neco na torpeda, ze vidis trasu ve vode hned a dokonce tam popisujou i mod na to, ze nepotrebujes vyhazovat 1 bod za zjistovani, jesti jsi spotnutej a navic se to rozsviti hned a ne se zpozdenim, jako oficialni indikator.

Edited by ims21

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

To je sice hezke slyset o tom co vsechno existuje,ale me by fakt zajimal ten replay :) Ne proto,ze bych ti extra neveril,ale dost casto se vse vysvetli po shlednuti.

Players
3,791 posts
18,943 battles

tak proc neni moznost vytvaret replay primo ve hre? To by prece vubec nezatezovalo server, kdyz by to resil client na svem PC ?

[T-N-T]
[T-N-T]
4,101 posts
9,476 battles

tak proc neni moznost vytvaret replay primo ve hre? To by prece vubec nezatezovalo server, kdyz by to resil client na svem PC ?

Nevim proc to maj by default zakazane ale tady mas navod jak si zapnou replay

http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/11679-replay-function/page__p__205058#entry205058

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.