Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Admiral_Pitti

Začněte řešit Aim MOD !

288 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
819 battles

Ja zatim hraju cistou hru bez modu a popravde jsem si na ten trapnej WG zamerovac natolik zvykl,ze bych jinej nechtel :D

Asi na jednu hru jsem zkusil zamerovac,ktery ma ciselnik pres celou obrazovku a neslo mi to s nim.

presne

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
837 posts
7,462 battles

Mody od Aslaina využívám, dobrej je i mod ukazující vzájemnou polohu lodí ve stylu kompasu (bohužel teď čeká na úpravu na 5.2.4), jinak víceméně normální mody - lepší zaměřovač, info o lodích (dostřel, torpéda), info o damage, rozdílné HE AP střely, "viditelnější" torpéda a odstranění mlhy (ne kouře od DD)... Nemyslím, že by to nějak obvzlášť zvýhodňovalo, spíš je ta hra pak příjemnější a vývojáři by některé dobré nápady klidně mohli implementovat...

Stejně se ale člověk dočká nadávek do "cheater-ů" jako např. po tomhle "šťastném" zásahu za 25k (pak ještě na jednu salvu potopená jejich CV s cca 24k HP, ale to už hru naštěstí skončilo :) )

jLXYRix.jpgQb9sIZ3.jpg

Players
1,396 posts
4,330 battles

nj, hraci, kteri bez modu nedaji ani ranu

Priznejte si jasnej fakt, ze hledate jak mit nad ostatnima vyhodu. O nic jineho nejde. Mit vyhodu.

Ano i takovej obycejnej zamerovac s vice nitkama v ruznych uhlech ti ji muze dat.

A proto, rikam, nemeli vubec povolit modovat hru.

Vsichni by hrali stejnou hru, nikdo by nemel vyhodu , ani tu nejmensi. Slo by jenom o skill hrace.

Nemuseli pak nasledne resit zadne AIMBOTY. Oc tady jde.

Protoze kdyz se povoli modovat hru = na 100% se zacnou delat i CHEATY

Edited by M8ii
  • Cool 2

[IDDQD]
Alpha Tester
3,239 posts
7,176 battles

Priznejte si jasnej fakt, ze hledate jak mit nad ostatnima vyhodu. O nic jineho nejde. Mit vyhodu.

Ano i takovej obycejnej zamerovac s vice nitkama v ruznych uhlech ti ji muze dat.

Vsichni by hrali stejnou hru, nikdo by nemel vyhodu , ani tu nejmensi. Slo by jenom o skill hrace.

proc si tenista kupuje dobrou raketu ? aby mel vyhodu nad ostatnima

cheateri jedni

jinak s posledni vetou souhlas

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Samozrejme lebo v hrach de niesu mody niesu Cheaty vsakze..... len tolko na ten zbytocny drist co tu mas M8ii. Samozrejme ze by som vedel hrat aj bez modov ale preco by som to robil daj mi jeden jediny rozumny dovod a nie ferovost to nieje tu nemas nikde v zivote preco by som prave ja musel hrat ferovo ked vsetko naokolo je neferove.

[BIA]
Alpha Tester
1,591 posts
5,122 battles

Problém je, že tahle hra (engine) nemá žádnou ochranu proti zásahům do jednotivých souborů. Takže si jí každý, kdo to zvládne může upravovat, dle libosti.

Tenhle problém nepůjde vyřešit jinak než nahrazením enginu, což se jak moc dobře víme nikdy nestane. WG tedy zbylo jediné, povolením modifikací a jejich podporou snížit míru zásahů do kodu samotné hry. Pokud si hráči budou moci vylepšít pro ně nevhodné interface, sníží se procento těch, kteří by jinak sáhli po modifikacích zasahujících do hry.

edite: To že je ve wowp aim asist přímo zabudovaný v interface jeho úpravu pro lodě a tanky neuvěřitelně zjednodušilo. WG se to sice snažilo řešit, ale pro modery se už jedná jen o úpravu kódu. Nemusí vymýšlet propočty, to za ně udělal WG.

Edited by CerVus

[IDDQD]
Alpha Tester
3,239 posts
7,176 battles

Třeba aby byl svět o trošku lepším místem? :)

i ty dobrosere jeden :teethhappy:

Players
3,791 posts
18,943 battles

Neni to o aim bootu, ale - mam camo ( modul) oproti standardu - posledni dobou (cca 3 dny) se mi stava, ze mi zmizi oko, ze jsem odhalen, ale jeste treba za 15s, co manevruju (takze nezustanu na miste ani nepokracuju puvodnim smerem - jakmile zmizi "odhalen", okamzite menim smer), do mne sijou nektere lode (ale salvy, ne ze by daly treba 4 vystrely na ruzna mista). Jako kdybych porad svitil. To nekdo zacina pouziva nejake cheaty nebo co ?  Daval jsem si pozor, jestli to neni od letadel nebo od scouta, ale nic takoveho v tu dobu neni.

Mate nekdo podobnou zkusenost ?

Edited by ims21

Players
707 posts
12,007 battles

To se mě stává uplně běžně s DD a to i trefujou. :honoring: Spíše to bude chyba spotingu, napřiklad neni možné že se mi rozsvítí vykřičník (tedy jsem asi vidět a mám kamo 5,4km) ale já nic nevidím a po cca 3-5s se objeví třeba NICHOLAS nebo jiné DD s daleko horším kamo.

Edited by rarach666

Players
3,791 posts
18,943 battles

To me taky trefujou. Ale je to v situaci, kdy ujizdim z odhaleni (s kriznikem), zmizi mi "odhalen" a je to porad, jako kdyby bylo porad "odhalen".  Do odhaleni je vse ok.

[BIA]
Alpha Tester
1,591 posts
5,122 battles

Jo to mi u křížníků dělá taky. Jsem mimo pásmo odhalení, nikde žádná letadla nebo DD, nestřílím, varování přestane blikat, ale lodě po mě vsele pálí dál.

Jediná možnost, že má nepřítel +10% k odhalení, ale nejsem si jistý jestli to už můžou mít 7 a 8.

Players
3,791 posts
18,943 battles

Jediná možnost, že má nepřítel +10% k odhalení, ale nejsem si jistý jestli to už můžou mít 7 a 8.

1. nic takoveho neni

2. i kdyby bylo, tak by ti melo zobrazovat "odhalen"

[BIA]
Alpha Tester
1,591 posts
5,122 battles

A tohle je co?

Target Acquisition System Modification 1 2000000Silver_icon.png Increases maximum acquisition range:

+50% to range of assured acquisition of enemy ships
+20% to maximum acquisition (spotting) range (for both ships and torpedoes)

The spotting mechanics ignore line-of-sight obstacles, such as islands, when within a small distance from an enemy. That's the "assured acquisition" range

Players
3,791 posts
18,943 battles

Rozhodne to nesnizuje spot ... alespon tak to tady vysvetlují ... http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/41991-lode-spotrebni-doplnky-a-vybava/page__st__40__pid__825464#entry825464

Pak by totiz vubec nemelo smysl si davat modul a skill (5) na camo, kdyz by ti to jeden modul snizil o 20%.

To bych pak misto 11,7km byl spotnutelnej z 14km (+20%). A melo by svitit "Odhalen".

Edited by ims21

[BIA]
Alpha Tester
1,591 posts
5,122 battles

Tady jednoduše blbne ta žárovka. To je nejjednodušší vysvětlení.

Players
3,791 posts
18,943 battles

Ale ono to nevychazi ani podle te vzdalenosti, jak daleko jsem pak od tech lodi, co po me strili. Za 12s jsem o km dal a porad me trefujou (nekteri).

Edited by ims21

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,072 battles

Když tak nad tím přemýšlím, jen ze včerejška si taky vybavuju dvě pochybné situace se žárovkou.

​Ale obojí byly situace kdy jsem svítit nemel (žárovka nesvitila) a palba do me šla. Takze zarovna funguje správně. Jen mají nějakého šotka v kódu pro vykreslovani lodě. :)

Players
3,791 posts
18,943 battles

Nebo cheat ? Protoze po me nesli vsichni, i kdyz tam byly treba 3 lode vedle sebe.

Navic, nikde se do toho nepletly ostrovy, prima viditelnost, ja nestrilel, takze algoritmus by tam nemel chybovat.

Na me to dela dojem, jako kdyby proste nektere lode me videly bez modulu -10% spot (T8), prestoze mi to oko nesdeluje.

Edited by ims21

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,072 battles

Cheat asi ne. Jestli jsem nebo nejsem vidět počítá server. Ne komp, který můžeš dovybavit cheatem.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,082 posts
9,467 battles

Taky si myslim ze to neni cheat . . . leda by se nekdo umel nabourat na WoWs server.

Ale rozhodne doporucuji nahrat replay a poslat pripadne PM nekomu ze zastupcu WG tady na foru.

Players
3,791 posts
18,943 battles

Ja bych to zase tak nejak neprecenoval, ze se vse pocita na serveru... podle mne souradnice musi chodit, i kdyz nejses videt. To, jestli se lod zobrazi nebo ne, pujde s nimi jako flag.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,082 posts
9,467 battles

Ja bych to zase tak nejak neprecenoval, ze se vse pocita na serveru... podle mne souradnice musi chodit, i kdyz nejses videt. To, jestli se lod zobrazi nebo ne, pujde s nimi jako flag.

A proc by posilali do klinenta zbytecna data? Zrovna tohle vypada opravdu spise na bug.

Postnete kdyz tak nekdo replay takhle jen popis je nic nerikajici.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,072 battles

Pokud by tomu tak bylo, už daaavno by to bylo prolomené. A ne jen v lodích, ale i ve WoT. Navíc není důvod takto zatěžovat datový tok.

Players
1,396 posts
4,330 battles

pokud mate pochybnosti, dejte sem replay, lidi tady prosetri =)

a nejlip vlozit i obrazek co mate na lodi a kapitanovi, aby se pak nestalo, ze nekdo zapomel, ze vymenil kapitana, ktery nektery skill nema nebo preskoluje a nema jeste skilly funkci na 100%

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.