Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Admiral_Pitti

Začněte řešit Aim MOD !

288 comments in this topic

Recommended Posts

Players
109 posts

Co nemozem ovplyvnit, tak mi pride logickejsie si najst sposob jak sa voci tomu ucine branit nez len nervacit a polemizovat o tom, kto ten mod pouziva a kto nepouziva. 

Tak v tom případě nevím, proč tu vůbec diskutuješ.

To RosTDor: stačilo mi hodit do googlu Aim Assist wows a vyjelo mi hned několik odkazů na aktuální verzi. Pokud bych za to od ClearEvila nedostal warning, tak sem klidně můžu pár odkazů zkopírovat.

Edited by ozubeny_kolecko

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

To RosTDor: stačilo mi hodit do googlu Aim Assist wows a vyjelo mi hned několik odkazů na aktuální verzi. Pokud bych za to od ClearEvila nedostal warning, tak sem klidně můžu pár odkazů zkopírovat.

A .......... super citim sa ako totalny idiot teraz. Este horsie je ze aka premakana je tato verzia este to pise aj rychlost ako ide lod a ani to nenarusa celkovy vyzual hry ako prve verzie. Ale pre skuseneho cloveka dake extra vyhody zase nema bo uz aj tak vies ako strielat dane lode. Stale ale plati stare pravidlo ak dakam pojdes minutu bez toho aby si zmenil smer tak si koledujes o supi ono dost pomaha aj ten skill kapitana ze vies ze po tebe strelili takze ak manevrujes tak ta ani ta opica z aim botom netrafi, je to sice hnus o tom ziadna ale ked sledujes situaciu okolo teba tak by si mal byt schopny reagovat. BTW Aimboteri zdechnite na .......na daku hnusnu chorobu

Players
1,593 posts
8,667 battles

ozubeny_kolecko, on 30 December 2015 - 01:32 PM, said:

Vůbec nechápu, proč neschopnost WG zbavit se AimBotů zlehčujete! 

keď sa naučíš hrať tak tiež nad niekym čo si sťažuje na aim assist len mávneš rukou

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

keď sa naučíš hrať tak tiež nad niekym čo si sťažuje na aim assist len mávneš rukou

To hej, aim asist im sice pomoze spravne namerat ale to ci naozaj aj trafia vies celkom pekne ovplivnit aj s takou BB sa vies vyhybat celkom efektyvne enemackym strelam. Najhorsie je tunelove videnie ked len ides a strielas vtedy najcastejsie dostanes supu 

[BIA]
Alpha Tester
1,591 posts
5,122 battles

Radost citat tieto vase komentare tu .... kolky ste v cbt alebo aj po nom skusali aim asist ? je, bola to trapovina s ktorou sa aj tak mierilo blbo. Vecsina ludi si stiahne lepsi zameriavac....to su asi vsetky co maju stupnicu roztiahnutu na celu obrazovku... Za par hier sa naucis predstadenie preca len ked mas stupnicu na celu obrazovku a nie do polovice ako ma ten hnoj co spravil wg, tak uz vies ako predsadit na danu  lod a kludne aj na prvu salvu v pohode za pol hp a aj instant kill ale tu sa do hry zapaja aj rbg uz. Takze vase uvahy o tom ze hraci vo velkom pouzivaju aim asist alebo cojaviem co su smiesne. a hlavne ak este robite predvidatelne manevre nedajboh natrcate bok bb tak je jasne ze dostanete klepec, tolko ludi si veselo plava bokom len aby mohli strielat vsetkymi delami a su zalezeny v sniper pohlade alebo necitaju minimapu a potom hned nadavaju do aim botov a podobne. Uplne ti staci mat iny zameriavac naucit sa ho ako aj poznat rychlost ostatnych lodi s odhadom na vzdialenost a jeto. BTW zaujimalo by ma kolko % hracov zvladne nainstalovat aim asist z upravou configu..

Jako je pravda, že to interface, které tu WG má je šílené. Kdyby zaměřovači na bitevních lodích měli k dispozici jen tuhle zrudnost, tak proti sobě ještě těd stojí dvě řady a placají po sobě na pul kilometru.
Edited by CerVus

Players
1,397 posts
4,330 battles

Jako je pravda, že to interface, které tu WG má je šílené. Kdyby zaměřovači na bitevních lodích měli k dispozici jen tuhle zrudnost, tak proti sobě ještě těd stojí dvě řady a placají po sobě na pul kilometru.

Neprehanej =) Zrudnost, lol

Zamerovac ve hre maji vsichni stejny tak je to spravedlive, vsichni maji stejne podminky.

Normalni hrac nepotrebuje nijaky mody.

Treba ja i kdyz to uz hraju dost dlouho mam problem nekdy odhadnout zamereni.

Koukam na dobu letu strely, kour (rychlost), koukam na minimapu jestli jede ke me nebo ode me abych vedel jestli pred lod nebo za lod.

napr. DD do doby letu 5s strilim 3x pred = nastavuju na 15 (mimo zamerovac)

kdyz zameruju CA daleko, tak dokonce zmensuju zoom o jeden stupen a nastavuju mimo zamerovac pred 10

---

Jakykoliv mody kazi hru. I ty vselijaky statisticky. Nac komu je ve hre vedet, kolik nastrilel DMG.

Vzdyt to uvidi ve vysledcich.

Edited by M8ii

Players
1,593 posts
8,667 battles

pohľad na aim assist zo strany WG: [Editováno]

Edited by Haatra
Citace odstraněna

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

To je tvoj pohlad na vec.....mody su tu a to ze ich nepouzivas je vec tvoja ja ich mam kopu a aj vdaka nim som schopny vyhravat hry alebo mi pomahaju sa spravne rozhodnut a je mi srdecne jedno co si kto o tom mysli. ta posledna cas je trapne klise akurat tak chcel by som vidiet jednu Mp hru de sa dako nepodvádza ked nato pride. Samotne mody steba supermana nespravia tela ostane telatom nam ostatnym to dava takticku vyhodu a pomaha nam spravne sa rozhodnut sa co je dolezite ked chces vyhrat.

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

pohľad na aim assist zo strany WG: [Editováno]

No to znie zaujimavo, hlavne ta posledna cast, ako vravimtelcom to nepomoze a stane sa snich este lahsia korist. Ale Aim bot na top tieroch nieje problem tam je problem z nevyvazenostou hry a hlavne MM neni mozne aby enemaci mali vecne viacej DD to sa potom neda hrat a bude horsie... a ak ma dakto aim bota aj na low tieri tak pre mna osobne ten hrac nieje az taka velka hrozba staci neplavat bokom a a manevrovat vsimat si okolie kto nateba striela ci nateba letia AP alebo HE (sa da z modom kto nema jeho problem) ignorovat urcite streli a cakat na spravny okamih ono hraci casto robia fatalne chybi a potom padaju citadelky :D 

Players
1,397 posts
4,330 battles

To je tvoj pohlad na vec.....mody su tu a to ze ich nepouzivas je vec tvoja ja ich mam kopu a aj vdaka nim som schopny vyhravat hry alebo mi pomahaju sa spravne rozhodnut a je mi srdecne jedno co si kto o tom mysli. ta posledna cas je trapne klise akurat tak chcel by som vidiet jednu Mp hru de sa dako nepodvádza ked nato pride. Samotne mody steba supermana nespravia tela ostane telatom nam ostatnym to dava takticku vyhodu a pomaha nam spravne sa rozhodnut sa co je dolezite ked chces vyhrat.

Jenomze timto vlastne podvadis, protoze ti mody davaji vyhodu proti ostatnim.

Treba jim neukazuje posledni pozici nepritele, atd.

Mody meli docista zakazat, resp. nemoznost modovat hru a byl by klid.

Nemuseli pak resit zadne aimboty atd.

Nevim proc nemuzem vsichni hrat stejnou hru ale nekdo potrebuje mit porad vyhodu nad ostatnima.

A tuhle vyhodu v podobe modu vyhledava.

Edited by M8ii

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Vies ze mi je to jedno co pises a uplne.... Mody mas oficialne podporovane takze cim podvadzam ? kezdy si ich moze dat to ze ich nepouzivas je tvoj problem nie moj.

Players
99 posts

Se už proberte!! Je jasné že to tu používá každej druhéj hráč!!!

A do pitiho tu budou rejt přesně ti co ho použivaj že PhoenixCzech!!!

A tohle dukaz neni???? [link odstraněn]

WG jen přihlíží a nic s tim nedělá protože stačí když sypou penízky!!!

No do pr.... To je dost zle, ze taky mod existuje, to som az doteraz nevedel. Osobne vo wows ziaden mod nepouzivam a toto ma dost zarazilo a nahnevalo. Da sa vobec tento mod odhalit?

[IDDQD]
Alpha Tester
3,239 posts
7,179 battles

No do pr.... To je dost zle, ze taky mod existuje, to som az doteraz nevedel. Osobne vo wows ziaden mod nepouzivam a toto ma dost zarazilo a nahnevalo. Da sa vobec tento mod odhalit?

od 0.5.3. by nemel fungovat, pokud to zase nekdo nejak neobejde...

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Hlavne sem treba davat tie stranky aby ste ban nafasovali. Da sa odhalit ze ta lod striela podozrivo presne ale je aj dost mozne ze to ma clovek uz zmaknute alebo ma lepsi zameriavac ako ten wg hnoj. Obecne plati ze ked nemis casto smer a vsimas si okolie tak ta opica moze mat aj nvm co tak ta triafat nemusi

[BIA]
Alpha Tester
1,591 posts
5,122 battles

Jenomze timto vlastne podvadis, protoze ti mody davaji vyhodu proti ostatnim.

Treba jim neukazuje posledni pozici nepritele, atd.

Mody meli docista zakazat, resp. nemoznost modovat hru a byl by klid.

Nemuseli pak resit zadne aimboty atd.

Nevim proc nemuzem vsichni hrat stejnou hru ale nekdo potrebuje mit porad vyhodu nad ostatnima.

A tuhle vyhodu v podobe modu vyhledava.

Zakázat? Ano i ne.

Pokud WG dostane rozum a přidá do rozhraní nápady z existujících modů do běžného klienta, tak se hratelnost mnohonásobně zvýší pro všechny.

Minimapa ukazující poslední pozice nepřátel a jejich typ. Bombastická věc. Hráči se přizpůsobí a reagují na nepřítele. Žel bohu tenhle mode jsem už dlouho nikde neviděl.

Zaměřovače, které nedělalo 5ti leté dítě. Taky paráda. Dá se krásně zaměřovat. Ti co to hrají delší dobu to ocení, nováčkům to pomůže v začátcích.

XVM ukazující poškození. Člověk krásně ví jak na tom bude a kolik expů a peněz si z bitvy odnese. Navíc se snaží ještě o víc, když vidí, že je kousek od 100k tak zabere a snaží se ještě víc.

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Ja zatim hraju cistou hru bez modu a popravde jsem si na ten trapnej WG zamerovac natolik zvykl,ze bych jinej nechtel :D

Asi na jednu hru jsem zkusil zamerovac,ktery ma ciselnik pres celou obrazovku a neslo mi to s nim.

Edited by JduSi
  • Cool 3

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Zakázat? Ano i ne.

Pokud WG dostane rozum a přidá do rozhraní nápady z existujících modů do běžného klienta, tak se hratelnost mnohonásobně zvýší pro všechny.

Minimapa ukazující poslední pozice nepřátel a jejich typ. Bombastická věc. Hráči se přizpůsobí a reagují na nepřítele. Žel bohu tenhle mode jsem už dlouho nikde neviděl.

Zaměřovače, které nedělalo 5ti leté dítě. Taky paráda. Dá se krásně zaměřovat. Ti co to hrají delší dobu to ocení, nováčkům to pomůže v začátcích.

XVM ukazující poškození. Člověk krásně ví jak na tom bude a kolik expů a peněz si z bitvy odnese. Navíc se snaží ještě o víc, když vidí, že je kousek od 100k tak zabere a snaží se ještě víc.

ehm... btw aslain ho ma v balicku ten mod na minimapu.....http://aslain.com/index.php?/topic/2020-0524-aslains-wows-modpack-installer-wpicture-preview-v52404-10022016/.

len si ho musis najst medzi tymi modami v instalacke. Nemas za za co.

od 0.5.3. by nemel fungovat, pokud to zase nekdo nejak neobejde...

som zvedavi lebo aim bot momentalne funguje ako mod a neprepisuje dake veci priamo v adresaroch hry.
  • Cool 1

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Každopádně je na test serveru znát, že to lidi nepoužívají.

Ale tam musis pouzivat aj zakladny zameriavac aj to strasne vela roby, hlavne ked stale pouzivas modovy a si nan uz zvyknuty mne to tiez bohvieako bars dobre nejde na teste

Players
790 posts
2,278 battles

Každopádně je na test serveru znát, že to lidi nepoužívají.

Hlavne tam je znat, ze v tych tier 10 lodach hraju hraci, ktori este len snivaju o tier 8 lodi. Taktiez to zakaldne zameriavanie stoji za prd, ked potrebujem mierit na 14-15 delek, tak je mi tych 10, dost na prd. Neda sa s tym rychlo a presne mierit. Ja na zameranie vyuzivam max 2-3 sekundy pri hrani s kriznikom. S tym zakladnym sa tak rychlo mierit neda. 
Edited by skvido

[BIA]
Alpha Tester
1,591 posts
5,122 battles

Mě v tom jeho packu vádí, že tam je spousta kravin co ani nevím jak vypadají ve hře. Rád bych si vybral zaměřovač, ale kdo má hledat jak co vypadá.

Každopádně potěšily velké vlny, správné vlajky a zobrazení všech lodí v technologickém stromu. Ten Tone je k  nakousnutí.

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Mě v tom jeho packu vádí, že tam je spousta kravin co ani nevím jak vypadají ve hře. Rád bych si vybral zaměřovač, ale kdo má hledat jak co vypadá.

Každopádně potěšily velké vlny, správné vlajky a zobrazení všech lodí v technologickém stromu. Ten Tone je k  nakousnutí.

ach jo... dole mas polosku show description na ktoru ked kliknes tak ti vyhebne okno z nahladmi jednotlivich modov ....

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.