Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Admiral_Pitti

Začněte řešit Aim MOD !

288 comments in this topic

Recommended Posts

[POFF]
Beta Tester
196 posts
19,527 battles

Připojím svůj názor na aim assist mod. Kazí to radost ze hry už jenom tím, že existuje a člověk musí uvažovat jestli soupeř umí tak dobře střílet nebo podvádí. Zvlášť mě to štve v rankedu....tuhle sezonu jsem kvůli tomu přestal hrát bb...minulou sezonu to ještě šlo, tier 6-7 má rozumnej dostřel. Ale tier 8 prostě stříli moc daleko a připadal jsem si jako přítěž pro tým, když jsem byl bb bez aim assistu.

Někdy to jde naprosto jasně poznat, že to soupeř používá. Například v jedný rank 5 hře jsem měl Kiev, cca 13 km od nepřátelký bb mi vyskočilo upozornění, že jsem vidět a sekundu na to bb vystřelila salvu, která mě nplno zasáhla asi za 60 % hp. Aim assist není jenom pomůcka pro nováčky, jak se naučit mířit. Používá to podle mě spousta lidí. Neříkám, že bez něj nejde trefit dd na 13 km....ale pokud mi někdo chce tvrdit že to zvládne běz míření....tak je o dost lepší než já. Každopádně pro ranked doporučuju hrát dd (pokud taky nepoužíváte aim assist)....tam střílíte na meší vzdálenost a dá se to i bez něj, vetšinou hodně manévrujete...a na torpéda je aim assit pro všechny :).

naprostý souhlas...jen přidám,že před posledním patchem jsme postrádali kouř z komínů,tím pádem těžko odhadnout kam mířit a přesto jeden zásah za druhým,to je myslím jeden z důvodů proč si za tím spousta z nás stojí.Náhoda je jedna věc a aim assist druhá

Players
812 posts
2,660 battles

Připojím svůj názor na aim assist mod. Kazí to radost ze hry už jenom tím, že existuje a člověk musí uvažovat jestli soupeř umí tak dobře střílet nebo podvádí. Zvlášť mě to štve v rankedu....tuhle sezonu jsem kvůli tomu přestal hrát bb...minulou sezonu to ještě šlo, tier 6-7 má rozumnej dostřel. Ale tier 8 prostě stříli moc daleko a připadal jsem si jako přítěž pro tým, když jsem byl bb bez aim assistu.

Někdy to jde naprosto jasně poznat, že to soupeř používá. Například v jedný rank 5 hře jsem měl Kiev, cca 13 km od nepřátelký bb mi vyskočilo upozornění, že jsem vidět a sekundu na to bb vystřelila salvu, která mě nplno zasáhla asi za 60 % hp. Aim assist není jenom pomůcka pro nováčky, jak se naučit mířit. Používá to podle mě spousta lidí. Neříkám, že bez něj nejde trefit dd na 13 km....ale pokud mi někdo chce tvrdit že to zvládne běz míření....tak je o dost lepší než já. Každopádně pro ranked doporučuju hrát dd (pokud taky nepoužíváte aim assist)....tam střílíte na meší vzdálenost a dá se to i bez něj, vetšinou hodně manévrujete...a na torpéda je aim assit pro všechny :).

Na to ale nemusíš mít aim bot. Já nikdy žádnej cheat, kromě IDDQD v Doom nepoužíval a to o čem píšeš je úplně běžné. Pravidelně se mi daří dávat citadely hned první přípravnou salvou, třeba i přes 20km. Lodě, obzvlášť na začátku bitvy, vůbec nedávají pozor. Zaměřit pro mě je otázka 2-3s a upozornění spotu má taky myslím zpoždění. Na 13 km je pak pro BB spíš povinnost zasáhnout za hodně než netrefit. To je vzdálenost, na kterou se BB právě cítí nejlíp. Je sice divný, že se ti zrovna někdo trefil do Kieva, ale může se stát. Onehdá jsem trefil s NC Tashkent za 17000 na 11km. Ono na 60% Hp z Kieva stačí 2 penetrující HE z BB a to se stává dost často.
Edited by Porpoisee

Players
1,593 posts
8,684 battles

granáty majú svoj travel time, RNG, pozícia cieľa a hlavne jeho uhol voči salve - to sú veci, ktoré aim bot neovplyvní a ktoré rozhodujú o osude cieľa, tým pádom je to tak maximálne pomôcka pre noobov a nie nejaká hru ničiaca vec

nie ako  v FPS, kde keď vidíš cez wallhack pozíciu nepriateľov cez steny tak si pekne namieriš, počkáš a keď vybehne z poza rohu tak ho instante odstrániš 

nepoužívam žiadne mody ani externé programy a nesnažím sa obhajovať používanie aim botu, len poznám kopec vecí, ktoré sú dôležitejšie vyriešiť/doladiť na WOWS

[CSN]
Players
52 posts
8,789 battles

Kiev na 13km je jen otázka předsazení, pokud jede fullspeed tak musíš akorát předsadit víc než šíři obrazovky a pokud nezmění směr/rychlost je tvůj, nic extra těžkýho pro zkušený hráče.

Jinak souhlasím s tím, že ten AimAsist stejně dokáže využít jen člověk co se trefí i bez něj, jelikož ukazuje akorát pozici lodě za X sekund, za předpokladu stejné rychlosti a směru. Co jsem viděl nějaký videa tak ty lidi stejně neuměli střílet, ani s jeho pomocí :-D A lidi co tvrdí, že ho použijou "jen aby se naučili střílet" lžou samy sobě, když ho vypnou, netrefí ani Yamato z 5km. A další věc je RNG pokud není na vaší straně, můžete mít aimasistu kolik chcete.

Každopádně to chce neustále řešit a znepříjemňovat to jejich vydavatelům i samotným uživatelům, mýslím, že kdyby měli trávit např každý týden 2-3h jeho zprovozněním, tak je to časem přestane bavit.

• Cool 1

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Radost citat tieto vase komentare tu .... kolky ste v cbt alebo aj po nom skusali aim asist ? je, bola to trapovina s ktorou sa aj tak mierilo blbo. Vecsina ludi si stiahne lepsi zameriavac....to su asi vsetky co maju stupnicu roztiahnutu na celu obrazovku... Za par hier sa naucis predstadenie preca len ked mas stupnicu na celu obrazovku a nie do polovice ako ma ten hnoj co spravil wg, tak uz vies ako predsadit na danu  lod a kludne aj na prvu salvu v pohode za pol hp a aj instant kill ale tu sa do hry zapaja aj rbg uz. Takze vase uvahy o tom ze hraci vo velkom pouzivaju aim asist alebo cojaviem co su smiesne. a hlavne ak este robite predvidatelne manevre nedajboh natrcate bok bb tak je jasne ze dostanete klepec, tolko ludi si veselo plava bokom len aby mohli strielat vsetkymi delami a su zalezeny v sniper pohlade alebo necitaju minimapu a potom hned nadavaju do aim botov a podobne. Uplne ti staci mat iny zameriavac naucit sa ho ako aj poznat rychlost ostatnych lodi s odhadom na vzdialenost a jeto. BTW zaujimalo by ma kolko % hracov zvladne nainstalovat aim asist z upravou configu..

Beta Tester
1,555 posts
2,850 battles

Já to taky nechápu, já aim assist nepozoruju, protože dostávám rány jen z vlastní blbosti, blbě se natočím apod, udělám chyby a další a když mám lepší zaměřovač a naučím se s ním, tak to jde snadno a někdo mi už psal, že jsem cheater a mám aim assist, když dostal dvě citadely naráz:teethhappy:

Players
299 posts
19,093 battles

Na to ale nemusíš mít aim bot. Já nikdy žádnej cheat, kromě IDDQD v Doom nepoužíval a to o čem píšeš je úplně běžné. Pravidelně se mi daří dávat citadely hned první přípravnou salvou, třeba i přes 20km. Lodě, obzvlášť na začátku bitvy, vůbec nedávají pozor. Zaměřit pro mě je otázka 2-3s a upozornění spotu má taky myslím zpoždění. Na 13 km je pak pro BB spíš povinnost zasáhnout za hodně než netrefit. To je vzdálenost, na kterou se BB právě cítí nejlíp. Je sice divný, že se ti zrovna někdo trefil do Kieva, ale může se stát. Onehdá jsem trefil s NC Tashkent za 17000 na 11km. Ono na 60% Hp z Kieva stačí 2 penetrující HE z BB a to se stává dost často.

Neříkám, že to nejde trefit. Ale já osobně mám problém trefit DD na vzdálenost větší než 10 nebo 11 km. A než vystřelím, tak to vyžaduje zaměřování, zvažování rychlosti, skouknutí minimapy, jak je soupeř natočenej (většinou není přesně kolmo), plus kontrola jestli jede rovně nebo zatáčí. Aim assist umožní vystřelit během sekundy bez přemýšlení.

Pokud někdo - Porpoise, Baifi03 případně další-  umí spolehlivě trefovat DD na takovou vzdálenost s minimálním mířením, tak jste lepší než já a gratuluju ke skillu. Možná se pletu a ten člověk to fakt neměl a jenom byl dobřej střelec. S jistotou to budemě vědět teprve až WG naprosto neprůstřelně zamezí používání tohohle modu...

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Tak na DD ten aim asist nefungoval nikdy poriadne bo sa nedali trafit ... pri troche stastia sustnes DD aj na 16 km. Ver mi aj keby mas aim asist tak to dd proste za sekundu nezameras a nevystrelit lebo tam odhad funguje spatne

Players
812 posts
2,660 battles

Neříkám, že to nejde trefit. Ale já osobně mám problém trefit DD na vzdálenost větší než 10 nebo 11 km. A než vystřelím, tak to vyžaduje zaměřování, zvažování rychlosti, skouknutí minimapy, jak je soupeř natočenej (většinou není přesně kolmo), plus kontrola jestli jede rovně nebo zatáčí. Aim assist umožní vystřelit během sekundy bez přemýšlení.

Pokud někdo - Porpoise, Baifi03 případně další-  umí spolehlivě trefovat DD na takovou vzdálenost s minimálním mířením, tak jste lepší než já a gratuluju ke skillu. Možná se pletu a ten člověk to fakt neměl a jenom byl dobřej střelec. S jistotou to budemě vědět teprve až WG naprosto neprůstřelně zamezí používání tohohle modu...

Ono to není tak složitý. Prostě mám v hlavě nějaké předsazení podle čárek, když je tam DD, tak přidám 50%, když CA tak třeba 30% a když BB, co jede max 25, tak to tak nechám. Zhruba se dá vycházet z hodnoty, co čárka, to sekunda na maximální zoom. Například když střílím na DD, tak vím, že pokud je dál jak 5km, tak je předsazení vždycky minimálně 10 čárek, pokud pluje rovně. Na 12 km bych předsadil klidně 15-17 čárek, dle typu DD. Prostě je to odhad. Vím, že na loď, co pluje 25 uzlů potřebuju na 10s předsadit 12 čárek + oprava 10-25% dle typu lodě a oblouku střel. Extrémně důležité je se koukat na komíny a podle toho dělat opravu (konečně to fixnuli). No a taky musíš mít v hlavě maximální rychlosti daných lodí, což není tak těžké. DD 35-40, CA 30-35, BB do tieru VIII 20-25, BC a vysoko tierové BB 28-33 uzlů  a jedeš.

[DE-FS]
Beta Tester
340 posts
6,622 battles

Já jsem třeba nad instalací uvažoval při hraní Clevelanda a Simse protože ta doba letu střely je mimo mé nevelké schopnosti zaměřování. Potřebuji prostě loď vidět na max zoom. A třeba u Simse abych dostal na stejnou obrazovku loď a zaměřovací kříž tak to jde v podstatě jen v minimálním zoomu nebo bez něj. No jenže jsem línej a nechce se mi to nějak prožívat a proto hraju vanilu :sceptic:

• Cool 1

Players
1,593 posts
8,684 battles

Vôbec nepotrebuješ vidieť loď na max zoom, čo chceš vyradiť hlavnú batériu na 14km? Vôbec nemusíš maximálne zoomovať...

btw ako sa "nedajú" trafiť DDčka na veľkú vzdialenosť:

FhgIsGP.jpg

Players
4,791 posts
27,452 battles

Tak dneska rano jim po 0.5.2.1 asi prestal fungovat :-)   To najednou ubylo 95% vsech "blíží se" ... "buch", "blíží se" ... "buch".

Dneska to je jen: "blíží se" ... "šplouch", "blíží se" ... "šplouch"...

[IDDQD]
Alpha Tester
3,358 posts
8,243 battles

Tak dneska rano jim po 0.5.2.1 asi prestal fungovat :-)   To najednou ubylo 95% vsech "blíží se" ... "buch", "blíží se" ... "buch".

:amazed:

Players
790 posts
2,278 battles

[Editováno] Ci niekto pouziva ten mod alebo nepouziva da sa proti tomu lako hrat, tym ze  budem cas od casu hybat lod. Kto si to padluje 1min bez zmeny kurzu si pyta aby dostal nalozene aj bez toho modu. Osobne nevidim ziadne rozdiely v case, ked ten mod funguje medzi tym, ked nefungoval. Mierenie je len mala cast skillu hraca a jeho kvazi zlepsenie z nikoho lepsieho hraca nespravi. 
Edited by ClearEvil
Bez invektiv, děkuji

Players
6 posts
307 battles

Daj si prasky, ktore ti predpisal lekar potom sa to zlepsi. Ci niekto pouziva ten mod alebo nepouziva da sa proti tomu lako hrat, tym ze  budem cas od casu hybat lod. Kto si to padluje 1min bez zmeny kurzu si pyta aby dostal nalozene aj bez toho modu. Osobne nevidim ziadne rozdiely v case, ked ten mod funguje medzi tym, ked nefungoval. Mierenie je len mala cast skillu hraca a jeho kvazi zlepsenie z nikoho lepsieho hraca nespravi. 

Jistě, je to jedno jestli  vidíš slabá místa, směr střel... cokoli co ti přidá pár s navíc. 

U lodí i tanků nápodobně...:P

Tahle debata skončí stejně jako u tanků, kdo nemá módy je vlastně ten noob co oslabuje spoluhráče :child:

Já ti věřím, že si dokážeš poradit a podobnou prasárnu více či méně eliminovat.

Ale o tom ta debata není. Nemá to tu co dělat. Akorát tu diskuzi taháš někam na svoje staty a to nikoho nezajímá.

Players
1,505 posts
4,330 battles

Jistě, je to jedno jestli  vidíš slabá místa, směr střel... cokoli co ti přidá pár s navíc. 

U lodí i tanků nápodobně...:P

Tahle debata skončí stejně jako u tanků, kdo nemá módy je vlastně ten noob co oslabuje spoluhráče :child:

Já ti věřím, že si dokážeš poradit a podobnou prasárnu více či méně eliminovat.

Ale o tom ta debata není. Nemá to tu co dělat. Akorát tu diskuzi taháš někam na svoje staty a to nikoho nezajímá.

Tady jde hezky poznat kdo ty mody pouziva a kdo jejich pouzivani od zacatku zlehcuje =)

Strili driv nez vidi kour a jakym smerem lod pluje

2q15me0.jpg

669lpt.jpg

• Cool 2

Players
790 posts
2,278 battles

Na 9km sa fakt tazko odhaduje, kde lod vykukne :teethhappy: Marker nad lodou sa hybe spolu s lodou a to DDcko sa nemalo kam vyhnut v tej uzkej uzine. Tiez je vidiet, ze polka salvy isla vedla. Ja som znamy cheater, takze poho som na to zvyknuty :popcorn:

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Tady jde hezky poznat kdo ty mody pouziva a kdo jejich pouzivani od zacatku zlehcuje =)

Strili driv nez vidi kour a jakym smerem lod pluje

2q15me0.jpg

669lpt.jpg

Ja bych spis rekl,ze tim co si napsal jen rozpoznas dobreho hrace od nooba.. Ty jsi noob co neumi predsadit za ostrov kdyz je lod videna jinym hracem.. To co dela skvido umeji vsichni hraci co maji mozek :D Strasnej cheat
Edited by JduSi
  • Cool 2

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Asi tak :D... obcas je ale lepsie pockat ked spoza toho ostrova vykukne celi a sup mu tam salvu :D

Players
790 posts
2,278 battles

Asi tak :D... obcas je ale lepsie pockat ked spoza toho ostrova vykukne celi a sup mu tam salvu :D

Idealne cakat, ked mas na lavo od seba 3x tier 8 enemy BBcka, ktore by si radi zmysli na atagu. Niekedy nemas cas cakat a musis to proste skusit. Za vsetky lucky shoty moze teraz po novom nemenovany mod. Stastie v hre predsa neexistuje. 
Edited by skvido

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Idealne cakat, ked mas na lavo od seba 3x tier 8 enemy BBcka, ktore by si radi zmysli na atagu. Niekedy nemas cas cakat a musis to proste skusit. Za vsetky lucky shoty moze teraz po novom nemenovany mod. Stastie v hre predsa neexistuje. 

Zalezi s cim hras to je pravda, ked som v BB tak vickavam kedy enemi CA spravy chybu a zacne tocit vtedy je total v haji bo uz nema moc ako uhnut ale zase zalezi od RNG. Inu nvm co kazdy rozrobene s tym aim botom. Lod sa plavi ku mne bokom aby mohla strielat full bocnu salvu a potom sa cuduje ze ide dole na 2 salvy od BB ( dat tak enemi CA na jednu salvu az tak mi zase rng nepraje ) Obcas clovek musi strielat len tak na haluz :D a sem tam sa to ujme a je z toho 2 nasobny uder de jedna lod uhorela a na DD som tak na haluz dotocil vezu a bez mierenia vystrelil a vyzral to DD za 35 :D 

Players
790 posts
2,278 battles

Zalezi s cim hras to je pravda, ked som v BB tak vickavam kedy enemi CA spravy chybu a zacne tocit vtedy je total v haji bo uz nema moc ako uhnut ale zase zalezi od RNG. Inu nvm co kazdy rozrobene s tym aim botom. Lod sa plavi ku mne bokom aby mohla strielat full bocnu salvu a potom sa cuduje ze ide dole na 2 salvy od BB ( dat tak enemi CA na jednu salvu az tak mi zase rng nepraje ) Obcas clovek musi strielat len tak na haluz :D a sem tam sa to ujme a je z toho 2 nasobny uder de jedna lod uhorela a na DD som tak na haluz dotocil vezu a bez mierenia vystrelil a vyzral to DD za 35 :D 

Ja sa riadim pravidlom pri hrani kriznikov, cim viac vystrelov vystrelim, tym vacsia sanca, ze dam DMG :teethhappy: Ked vidim, ze mam sancu dat dmg, tak to skusim. Krizniky nabijaju 2 krat( a viac ) rychlejsie nez bitevky, takze u nich sa da riskovat. Ked hram BBcka, tak logicky uz cakam na najlepsie prilezitosti. 

Edited by skvido

Players
111 posts

Vůbec nechápu, proč neschopnost WG zbavit se AimBotů zlehčujete! AimAssist ve hře prostě je, a to je nepopiratelný fakt. A je to o to patrnější, že ho používají vesměs špatní hráči. Hodně často je vidět hráč, který je schopen si najet bez krytí před hlavně skupiny bitevních lodí, nebo má takové tunelové vidění, že několikrát po sobě napálí polovinu salvy do spoluhráče, ale přitom bez problému trefuje na 12 km křižník plující na 3/4 rychlosti za skupinou ostrovů.

A netvrďte mi, že jste se s tím ve hře nesetkali. Odhad předsazení je jednou ze schopností, kterou si člověk musí postupně vypěstovat. Věřím, že daleko dřív se hráč naučí chovat ve hře rozumně, než získá tak přesný odhad vzdálenosti a rychlosti.

Je pravda, že špatný hráč většinou nezůstane v bitvě dlouho, ale s AimAssistem mezitím napáchá značnou paseku. Chápu, že je to jen hra, a dokážu se povznést nad to, když mě potopí lepší hráč, nebo hráč, který má prostě více štěstí, ale vysloveně mě S*RE, když mě vykuchá nějaký looser, který evidentně nehraje fér.

Players
790 posts
2,278 battles

Co nemozem ovplyvnit, tak mi pride logickejsie si najst sposob jak sa voci tomu ucine branit nez len nervacit a polemizovat o tom, kto ten mod pouziva a kto nepouziva. 

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Od cias CBT co bol volne stiahnutiu som ziadny nevidel a ked aj googla dam ain not viskoci mi verzia z maja.... tak ja vam nvm de tie opice k nemu pridu. Az taky problem trafit za ostrov nieje ako si myslite a kazdy kus lepsi hrac ma predsadenie v oku a trafi lod aj ked ju nevidi

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.