Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Admiral_Pitti

Začněte řešit Aim MOD !

288 comments in this topic

Recommended Posts

Players
8 posts
8,852 battles

Začněte laskavě řešit něco s používáním tohoto *** módu, jinak se vám na tu hru vážně vykašlou všichni hráči !!! Nechápu jak je možné že se tento mód stále a stále beztrestně může používat, je to výsměch hráčům kteří se snaží hrát poctivě a manévrovat s lodí... To je takový problém jim smazat účty? Začněte s tím konečně něco dělat, už mě to vážně přestává bavit !!!

Díky

• Cool 1

Weekend Tester
52 posts
815 battles

To bude jen osobní pocit bez špetky důkazu že? Nebo bereš jako důkaz, že tě s němcem trefuje na 15km a ty ho ne, tak to je hned cheater?

• Cool 1

Players
114 posts
1,632 battles

no ale vzhledem k tomu, ze se objevuji nove a nove verze, tak jeho existenci a pouzivani poprit nemůžeme, že?

• Cool 1

[POFF]
Beta Tester
196 posts
18,361 battles

no ale vzhledem k tomu, ze se objevuji nove a nove verze, tak jeho existenci a pouzivani poprit nemůžeme, že?

Pravda..s každou aktualizací reagují tvůrci stejnou rychlostí jako aslain:angry:

[O-S-W]
Players
69 posts
9,769 battles

Se už proberte!! Je jasné že to tu používá každej druhéj hráč!!!

A do pitiho tu budou rejt přesně ti co ho použivaj že PhoenixCzech!!!

A tohle dukaz neni???? [link odstraněn]

WG jen přihlíží a nic s tim nedělá protože stačí když sypou penízky!!!

Edited by ClearEvil
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil
  • Cool 1

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Kvuli aim botum a podobnym vecem jsem prestal hrat WOT, takze nebude problem seknout ani s lodickama :)

• Cool 2

Players
812 posts
2,660 battles

Se už proberte!! Je jasné že to tu používá každej druhéj hráč!!!

A do pitiho tu budou rejt přesně ti co ho použivaj že PhoenixCzech!!!

A tohle dukaz neni???? [link odstraněn]

WG jen přihlíží a nic s tim nedělá protože stačí když sypou penízky!!!

ať si používají, co chtějí. Stejně jim to evidentně moc nepomáhá, protože jsem pořád lepší jak 99% hráčů na serveru s aimmodem i bez něj. To samé platí o Warpacku ve WoT. Je to prasárna, ale normální hráč si to nenainstaluje a bezmozek, který to potřebuje mě stejně neohrozí ani s naváděnou raketou.

Občas se ale divím, jak jsou někteří hráči schopní třeba s Clevelandem trefit už první salvu na velkou vzdálenost. Naopak v BB je to prakticky jedno. Tam je stejně tak jako přesnost důležité manévrování s lodí a to jim žádný aimbot nevyřeší. U mě jsou lidi, co to používají chudáci, ale nějak bych neřekl, že je to taková masovka. Lidi, kteří hráli CBT a opravdu zažili funkční aim assist můžou vyprávět, jak se v té době skoro nedalo hrát. Žádná taková situace nenestala.

@JduSi: hehe, tebe fakt někdy vyndala lamka s Warpackem :))) noob :)

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,893 posts
5,172 battles

Hledal jsem a vypada to, ze opět nefunguje. Takze v klidu. A v době kdy fungoval, cca týden zpět, byla instalace tak náročná, ze to zabralo možná par hodin. Prepisovani configu a ruční zadávání nějakých parametru každé lode do souboru toho modu. A když to udělali, tak stejne cca v 50% pripadu nefungoval spravne.

No nevim. Pokud je někdo takové jelito, ze neumí mířit, ten mód stejne nerozchodi. :)

Weekend Tester
52 posts
815 battles
Já těžím z toho, že jsem od mala střílel na pohybující se cíle a předsazení je prostě pro mě šestý smysl, ač kolikrát hodně zklame :teethhappy:  jinak pravda na CBT to byla hrůza, tam člověk mohl dělat co chtěl a stejně šel do kopru, protože to tam používalo lidí.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,348 posts
7,857 battles

Hledal jsem a vypada to, ze opět nefunguje. Takze v klidu. A v době kdy fungoval, cca týden zpět, byla instalace tak náročná, ze to zabralo možná par hodin. Prepisovani configu a ruční zadávání nějakých parametru každé lode do souboru toho modu. A když to udělali, tak stejne cca v 50% pripadu nefungoval spravne.

No nevim. Pokud je někdo takové jelito, ze neumí mířit, ten mód stejne nerozchodi. :)

ja jsem cetl, ze uz to zase jede...

[POFF]
Beta Tester
196 posts
18,361 battles

ať si používají, co chtějí. Stejně jim to evidentně moc nepomáhá, protože jsem pořád lepší jak 99% hráčů na serveru s aimmodem i bez něj. To samé platí o Warpacku ve WoT. Je to prasárna, ale normální hráč si to nenainstaluje a bezmozek, který to potřebuje mě stejně neohrozí ani s naváděnou raketou.

Občas se ale divím, jak jsou někteří hráči schopní třeba s Clevelandem trefit už první salvu na velkou vzdálenost. Naopak v BB je to prakticky jedno. Tam je stejně tak jako přesnost důležité manévrování s lodí a to jim žádný aimbot nevyřeší. U mě jsou lidi, co to používají chudáci, ale nějak bych neřekl, že je to taková masovka. Lidi, kteří hráli CBT a opravdu zažili funkční aim assist můžou vyprávět, jak se v té době skoro nedalo hrát. Žádná taková situace nenestala.

Tady něco pěkně smrdí....
  • Cool 1

Players
812 posts
2,660 battles

Tady něco pěkně smrdí....

Nj vím, normálně arogantní nejsem, ale WG universe to změnil. :). Text nahoře ale platí.

[POFF]
[POFF]
Players
441 posts
9,348 battles

To bude jen osobní pocit bez špetky důkazu že? Nebo bereš jako důkaz, že tě s němcem trefuje na 15km a ty ho ne, tak to je hned cheater?

Fakt zbožňuju takové, co chcou na všechno důkazy. Co takhle zapnout mozek?

Budeš mi věřit, že jsem ráno byl už na velké, nebo budeš chtít taky video, abys uvěřil?

Edited by jurgenb

Players
790 posts
2,278 battles

Začněte laskavě řešit něco s používáním tohoto *** módu, jinak se vám na tu hru vážně vykašlou všichni hráči !!! Nechápu jak je možné že se tento mód stále a stále beztrestně může používat, je to výsměch hráčům kteří se snaží hrát poctivě a manévrovat s lodí... To je takový problém jim smazat účty? Začněte s tím konečně něco dělat, už mě to vážně přestává bavit !!!

Díky

Ked manevrujes s lodou, tak je ten mod uplne zbytocny. Dokaze zobrazit len priblizny bod kam by si mal strelit a nemieru za teba jak to robi  AimBot. Kazda placka, ktora na to palce by si ho mala najskor vyskusat nech vidi kvoli comu vlastne place. Ja som ten mod skusal a nevidel som nijake extra zlepsenie v strelbe v niektorych situacia skor zhorsenie. 
Edited by skvido

[POFF]
Beta Tester
196 posts
18,361 battles

Ked manevrujes s lodou, tak je ten mod uplne zbytocny. Dokaze zobrazit len priblizny bod kam by si mal strelit a nemieru za teba jak to robi  AimBot. Kazda placka, ktora na to palce by si ho mala najskor vyskusat nech vidi kvoli comu vlastne place. Ja som ten mod skusal a nevidel som nijake extra zlepsenie v strelbe v niektorych situacia skor zhorsenie. 

Zkoušel jsi ho proto,aby jsi si dokázal jak jsi vyjímečný,nebo proto aby jsi pro tuto hru s dobrým potenciálem něco udělal k lepšímu?Souhlasíš s tím,že tohle do hry nepatří?Pokud ano,pak nění o čem diskutovat a je na wg jak s tím naloží.

Players
812 posts
2,660 battles

Zkoušel jsi ho proto,aby jsi si dokázal jak jsi vyjímečný,nebo proto aby jsi pro tuto hru s dobrým potenciálem něco udělal k lepšímu?Souhlasíš s tím,že tohle do hry nepatří?Pokud ano,pak nění o čem diskutovat a je na wg jak s tím naloží.

Kdyby bylo po mém, tak odstraním úplně všechno, co hráčům usnadňuje hru. :)
  • Cool 5

Players
790 posts
2,278 battles

Len pisem, ze mi je to jedno. Skor sa bojim, co zas WG posere, ked sa ten mod bude zas a znova snazit zakazat. Toho sa bojim viac nez modu samotneho. :teethhappy:
  • Cool 1

Players
812 posts
2,660 battles

No mě můj aim mod - komíny, vrátili v minulém fixu, takže pohodička. Už se těším, jak se dneska odpoledne půjdu napást na random. :)

Players
1,593 posts
8,684 battles

Ten mód vie maximalne pomôcť nováčikom, ľudia čo majú za sebou XY bitiek už väčšinou mieriť vedia, tým by zas pomohol mód, ktorý by im vravel kam ísť...

Ináč Porpoisee niet väčšej slasti ako trafiť Nürnbergna na 17 km s Clevelandom :)

Players
812 posts
2,660 battles

Ten mód vie maximalne pomôcť nováčikom, ľudia čo majú za sebou XY bitiek už väčšinou mieriť vedia, tým by zas pomohol mód, ktorý by im vravel kam ísť...

Ináč Porpoisee niet väčšej slasti ako trafiť Nürnbergna na 17 km s Clevelandom :)

No to se mi naštěstí nikdy nepovede. Já ty lodě s obloučkem zatracuju. Maximálka, co jsem schopný zkousnout jsou US CA.

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Ono horsi je,ze prijdes o HPcka proti hracum ,kteri neumi strilet a pak tu hru natolik sam neovlivnis.. Kdyz ti nekdo s aim botem zabiji posadku a penetruje te ,jelikoz za nej miri bot a najde slaba mista tak to je dost vyrazne oslabeni.. A me nebavi vseobecne hry s cheatama a tanky spadli hodne hluboko.

Players
299 posts
19,093 battles

Připojím svůj názor na aim assist mod. Kazí to radost ze hry už jenom tím, že existuje a člověk musí uvažovat jestli soupeř umí tak dobře střílet nebo podvádí. Zvlášť mě to štve v rankedu....tuhle sezonu jsem kvůli tomu přestal hrát bb...minulou sezonu to ještě šlo, tier 6-7 má rozumnej dostřel. Ale tier 8 prostě stříli moc daleko a připadal jsem si jako přítěž pro tým, když jsem byl bb bez aim assistu.

Někdy to jde naprosto jasně poznat, že to soupeř používá. Například v jedný rank 5 hře jsem měl Kiev, cca 13 km od nepřátelký bb mi vyskočilo upozornění, že jsem vidět a sekundu na to bb vystřelila salvu, která mě nplno zasáhla asi za 60 % hp. Aim assist není jenom pomůcka pro nováčky, jak se naučit mířit. Používá to podle mě spousta lidí. Neříkám, že bez něj nejde trefit dd na 13 km....ale pokud mi někdo chce tvrdit že to zvládne běz míření....tak je o dost lepší než já. Každopádně pro ranked doporučuju hrát dd (pokud taky nepoužíváte aim assist)....tam střílíte na meší vzdálenost a dá se to i bez něj, vetšinou hodně manévrujete...a na torpéda je aim assit pro všechny :).

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.