Jump to content
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ewokgoeth

przecena okrętów IJN i USN

9 comments in this topic

Recommended Posts

[PRAVD]
Beta Tester
299 posts
8,120 battles

prawdopodobnie z okazji rocznicy pearl harbor, wszytkie t2-5 okręty tych dwóch marynarek dostały znaczna obnizke cen w kredytach...

oficjalny website oczywiscie nie informuje o tym bo po co?

nie zauważyłbym gdyby nie przypadkowe zajrzenie do tech tree...

Edited by ewokgoeth

Players
4,154 posts
9,221 battles

Super , przecena na najtansze okrety , jeszcze pewnie na przyszły tydzień Diana za 100 we wspaniałym zestawie?

Jest info na stronie , za wspaniałe misje doświadczenie załogi x1.5 :D , normalnie taka sama wspaniała nagroda jak 5 flag!

Edited by KaraMon

[CSMW]
[CSMW]
Players
134 posts
6,809 battles

Ja to info rozumiem tak, że obniżona została ilość kredytów na kupno okrętu z drzewka. Może odkupię sobie Furutakę i wygrinduję aż do Mogami ;) No ale profity za dwie nowe misje jak zwykle warte poświęconego czasu...

Beta Tester
620 posts
1,507 battles

To przecież bitwa o Pearl Harbor.

Za tydzień wynajdą jakąś bitwę kutrów torpedowych i będzie "1% discount on all premium ships!!. Your only chance to buy premium ship in better price!!!"

Players
136 posts
1,477 battles

ogólnie wszystkie nagrody, zniżki, okazje i oferty jakie prezentują to kpina i plucie do talerza...

Pytam, czy ta gra jest aż tak popularna i ma tylu graczy, żeby serwować takie ceny i "okazje" 

Wiem, że jest nowa, itd ale kurde bez przesady. Namówiłem dwóch kolegów z WoTa na grę, ale jak zobaczyli ceny premek w paczkach, czy też normalnych okrętów, misje itd stwierdzili że szkoda im pieniędzy i czasu, bo już dość powydawali na Wota.. No więc gdzie tu polityka przyciągania graczy? Ochłapami?
Sam czekam od października na Tirpiza (nie kupiłem wcześniej bo dopiero zacząłem i nie wiedziałem czy chcę wydawać tyle na tą grę) ale jak widzę po okazji na Warspite, cena pewnie będzie zaporowa.. a szkoda.

• Cool 1

[PWS]
Beta Tester
798 posts
9,892 battles

ogólnie wszystkie nagrody, zniżki, okazje i oferty jakie prezentują to kpina i plucie do talerza...

Pytam, czy ta gra jest aż tak popularna i ma tylu graczy, żeby serwować takie ceny i "okazje" 

Wiem, że jest nowa, itd ale kurde bez przesady. Namówiłem dwóch kolegów z WoTa na grę, ale jak zobaczyli ceny premek w paczkach, czy też normalnych okrętów, misje itd stwierdzili że szkoda im pieniędzy i czasu, bo już dość powydawali na Wota.. No więc gdzie tu polityka przyciągania graczy? Ochłapami?

Sam czekam od października na Tirpiza (nie kupiłem wcześniej bo dopiero zacząłem i nie wiedziałem czy chcę wydawać tyle na tą grę) ale jak widzę po okazji na Warspite, cena pewnie będzie zaporowa.. a szkoda.

Wows z ta obniżką na  tiery II-V wygląda jak polski urząd pracy, który chwali się w  lipcu spadkiem bezrobocia, tak oni w WG liczą ,że będą się chwalić sezonowym wzrostem graczy w zimie, na pewno ktoś z nowych się ucieszy i na pewno ktoś się złapie, słupki skoczą, tylko na  jak długo ?? Wows ma swój klimat i jak na razie devsi nie popadli w megalomanie i początki urojeń o swojej boskości, jak co niektórzy w WoT, więc gra ma  sens, tylko że nie jest znów tak wybitna, żeby podstawy istnienia miły oferty po 250 pln, ok  amok zakupów przedświątecznych, ale ta paczka to chore jest i tu twórcy naprawdę musieli przestać brać leki, które przywróciły im zdrowy rozsądek przy okazji  Błyskawicy.  Raz na czas można 100 wywalić na coś OK , ale liczyć,że ktoś wypożyczy sobie prawo do użytkowania cyfrowego skina, oraz obwieszenia go flagami to zwykła bezczelność i brak wyobraźni i to jest bardzo dyplomatycznie powiedziane. Powrót DAMY napisali, tylko czy my  DAMY 250pln, jak mamy resztki rozumu to NIE DAMY.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.