TYusta

klanlar
[TR] Türk Yıldızları Klanı

• You need to play a total of 10 battles to post in this section.

51 posts in this topic

r3V1a7.png

Merhaba saygıdeğer kaptanlar

Türk Yıldızları  3 yıllık bir gruptur. Çoğu online oyunu hitap etmektedir ve de World of Warships de kapalı beta zamanından kurulan ilk RESMİ Türk klanı unvanına sahip olmuştur.

Oyun içerisinde  klanımaza alımlar başlamıştır.

Not:Alımlar kesinlikle TS üzerinden görüşülüp gerekli şartlar sağlanmışsa klana alım gerçekleşecektir.

TS adresimiz:  turkyildizlari.tssunucusu.com

Facebook sayfamız : https://www.facebook...kYildizlariWOW/

Bo3Y4G.gif

3 people like this

Arkadaşlar grubumuza ekip savaşları için T 7 8 uçak gemisi olan  arkadaş arıyoruz

Arkadaşlar grubumuza ekip savaşları için T 7 8 uçak gemisi olan  arkadaş arıyoruz

:) Ekip savaşları için değilmi dostum? T-7 bile yetersiz kalıyor inan,biz denedik paçavra olduk..T-8 CV siz girilen her savaş Ekip kipinde sıkıntı yaratıyor maalesef :)

Aynn ekip savaşı içinde bi ts adresi varsa bi konuşmak isterim senle ekip savaşı için 

Dostum klan olarak TS kullanmıyoruz,tercihimiz RaidCall dan yana oldu.. (tavsiye ederim)

Lakin buradan yada facebooktan mesaj atarsan elbette konuşabiliriz her daim..

Arkadaşlar grubumuza katılmak istiyen arkadaşlarımızı  bu ts adresine bekleriz    turkyildizlari.tssunucusu.com

Ben rc kulanmıyorum ts kullanıyorum

​ya tmm ts ninkini atıverin ozmn. bende hepsi var zaten. face dede gruba üye davetiyem şimdi kabul edilmiş.

merhaba arkadaşlar  klanımız oyun içerisinde kapalı beta zamanından kurulan ilk RESMİ türk klanıdır.  Son güncellemeden sonra oyun içerisinde klan sistemi gelmiş bulunmaktadır şuan klan alımları  yapılmaktadır 

Not: Alımlar kısa süreliğine açılmıştır ve ts yani teamspeak 3 üzerinden kabul edilecektir.   92.222.129.69:3806 

TSye girdim az önce kimse yok buradan yazayım dedim, nickim Sentetien oyundan başvurdum klana

Zırhlı oynuyorum genelde, bazen de kruvazör

Kabul ederseniz aranıza katılmak isterim :)

Arkadaşlar klan sisteminin geldiği 4 5 gün oldu ve klandan adam çalmalar başlamıştır bu benim klanıma karşı yapılmış  çok büyük bi ayıptır.

1 person likes this

Arkadaşlar klan sisteminin geldiği 4 5 gün oldu ve klandan adam çalmalar başlamıştır bu benim klanıma karşı yapılmış  çok büyük bi ayıptır.

Bir klan komutanı olarak sizi destekliyorum sorumlular kimse yaptıkları hakikaten ayıp. World Of Warships semalarında bunların yaşanmasını istemiyoruz. Müttefikiniz; Milgem Klanı olarak yanınızdayız.

1 person likes this

Bazı şeyler hiçbir zaman değişmez... Bu da onlardan birisi. Oyuncu çalmakla klan olunamayacağı da ayrı bir gerçek tabi, umarım böyle devam etmez.

1 person likes this

Klan logonuz muhteşem olmuş. Ellerinize sağlık başarılarınızın devamını temenni ederiz :honoring:

2 people like this

Klan logonuz muhteşem olmuş. Ellerinize sağlık başarılarınızın devamını temenni ederiz :honoring:

Teşekkür ederiz :D 

1 person likes this

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.