Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Albor13

Niszczyciele

21 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
186 posts
2,606 battles

Biorąc pod uwagę prędkości niszczycieli, balans gry jest totalnie do dupy.

SpeedDD.JPG

Umieściłem to tu, bo wątek Okręty też jest zorganizowany do dupy.

Powinien być podział na klasy okrętów, a dopiero potem na kraje, Wtedy byłoby miejsce na wątek ogólny o np. niszczycielach.

Tak mam do dyspozycji 3 wątki o niszczycielach, w każdej nacji po jednym. Wszystko do dupy ;)

Players
4,154 posts
9,221 battles

Biorąc pod uwagę zasięg torped tez jest do dupy z balansem tak samo z zasięgiem wykrywania, chetnie oddam z  kijowa 3 węzły za 10 km torpedy i wykrywanie z 7 :D

żartuje , najlepiej wprowadzić 1 klase okretów dla wszystkich bez kapitanów, bez możliwości rozwoju, jedna mapę , jeden rodzaj amunicji  i bedzie balans

Rozwalił cię ruski dd ? Następnym razem go nie atakuj japońskim dd , jak nie masz Bensona to też nie zaczepiaj , jego zadaniem jest polowanie na inne niszczyciele twoim nie wchodzić mu w drogę :p

Edited by KaraMon
  • Cool 1

Weekend Tester
692 posts
3,629 battles

Biorąc pod uwagę prędkości niszczycieli, balans gry jest totalnie do dupy.

SpeedDD.JPG

Umieściłem to tu, bo wątek Okręty też jest zorganizowany do dupy.

Powinien być podział na klasy okrętów, a dopiero potem na kraje, Wtedy byłoby miejsce na wątek ogólny o np. niszczycielach.

Tak mam do dyspozycji 3 wątki o niszczycielach, w każdej nacji po jednym. Wszystko do dupy ;)

Generalnie problem nie leży w prędkości, tylko całkowitemu niezbalansowanieu sowieckich niszczarek od mniej więcej V tieru,  do co najmniej IX,,, są po prostu OP, o czym świadczą ich statystyki. Co do X tieru na razie ciężko się wypowiedzieć, bo próba za mała...ale nie idzie to w dobrym kierunku. :(. Aż strach pomyśleć, co się będzie działo po wprowadzeniu reszty linii (CA, BB,,CV).

ale pewien przedsmak można już mieć: (dla grupy 50% najlepszych, bo przy statystykach całości graczy wygląda to jeszcze gorzej)

Imperator Nikołaj I Z.S.R.R. 69.75 % 1.57 53 176 1 222 0.06 4.00
Arkansas Beta U.S.A. 61.65 % 1.29 44 342 1 144 0.00 2.70
Wyoming U.S.A. 59.03 % 1.10 40 407 1 012 0.79 2.33
Ishizuchi Japonia 59.57 % 1.06 34 578 998 0.25 1.91
Myogi Japonia 55.76 %

Players
4,154 posts
9,221 battles

Ruskie ŁOPE? No kto by się spodziewał...

Ja zawsze myślałem , że w grach WG to niemiecki jest najlepszy

Gnievnyj i Ogniewoj jakoś nie odstaja od reszty , Taszkient też trzyma podobny poziom z pozostałymi DD ...... dobra nie skończę wypowiedzi bo biorąc pod uwagę lepsze 50% to albo Ruskie są mocno przegięte albo po prostu słabi gracze odpuscili sobie ruskie niszczarki na etapie max 5 tieru bo weźmy pod uwagę , że pierwsze 4 to raczej są męczące jak skuteczne , Gnievnyj tez do cudów techniki nie należy , dopiero ognievoj zaczyna nabierać kształtów ale tez dość frustrujący bywa

Imo nie ma co opierać się na samych statystykach serwera bo z nich tez wynika , że Atago wymaga solidnego bufa bo jest tragicznym okrętem :p

Edited by KaraMon

Beta Tester
186 posts
2,606 battles

Tylko ruskie bez dragów śmigają ponad 40 knots.

W imię czego?

Przecież flota radziecka podczas II WŚ nie odegrała większej roli. Podejmowała jedynie działania pomocnicze dla operacji lądowych, osłony konwojów i desantów. Nawet na Bałtyku Rosjanie stracili 40 okrętów podwodnych zatapiając jedynie 30 niemieckich statków.

Idiotyczne, że mamy jakąś popapraną linię dd floty radzieckiej, a ciągle nie ma ani jednej linii Royal Navy.

• Cool 1

Players
4,154 posts
9,221 battles

W imię czego?

W imie tego , że swiecisz się jak Pensacola na święta i strzela do ciebie pół mapy? A przepraszam to tylko na rankedach, w bitwach losowych ludzie dalej zamiast strzelać wolą uciekać, najlepiej jak najdalej od sojuszników :D
Edited by KaraMon

Weekend Tester
692 posts
3,629 battles

Ja zawsze myślałem , że w grach WG to niemiecki jest najlepszy

Imo nie ma co opierać się na samych statystykach serwera bo z nich tez wynika , że Atago wymaga solidnego bufa bo jest tragicznym okrętem :p

No widzisz, jak to łatwo się pomylić...

w kwestii Atago...toż to przed buffem był szrot ...stąd puki co staty w znacznej mierze nie oddają aktualnej wartości okrętu.

[ZGZ]
Weekend Tester
1,904 posts
11,993 battles

A weście pod uwagę, że DDki pływały na prawdę, i czegoś trzeba było się mniej więcej trzymać, a przy większości CA i BB i wszystkich CV "hulaj dusza piekła nie ma" parametry będą sobie mogli dowolnie kształtować.

• Cool 1

Weekend Tester
692 posts
3,629 battles

A weście pod uwagę, że DDki pływały na prawdę, i czegoś trzeba było się mniej więcej trzymać, a przy większości CA i BB i wszystkich CV "hulaj dusza piekła nie ma" parametry będą sobie mogli dowolnie kształtować.

realnie taszkient powinien osiągać 39W...patrząc według prób, to taka Błyskawica powinna 41,5W...o innych okrętach nie wiem, ale na pewno też powinny mieć inne wartości. :D.

Nawet Murmańsk musiał odstawać od innych V.. bo niby "hamerykański", ale ,że z gwiazdą, to musiał być lepsiejszy. Sytuacje wyrównały dopiero buffy zarówno Frutpadaki, co i samej Omachy...

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Mam problem z Ogniewojem. Co ja mogę niszczycielem z notorycznie zniszczonymi obydwoma wieżami i zasięgiem torped 4 km? :sceptic:

[TF-7-]
Players
344 posts

Mam problem z Ogniewojem. Co ja mogę niszczycielem z notorycznie zniszczonymi obydwoma wieżami i zasięgiem torped 4 km? :sceptic:

Oj możesz dużo, nawet bardzo dużo, o torpedach zapomnij, a działa oszczędzaj, potrafią się odwdzięczyć:)

Players
1 post
241 battles

W imię czego?

Przecież flota radziecka podczas II WŚ nie odegrała większej roli. Podejmowała jedynie działania pomocnicze dla operacji lądowych, osłony konwojów i desantów. Nawet na Bałtyku Rosjanie stracili 40 okrętów podwodnych zatapiając jedynie 30 niemieckich statków.

Idiotyczne, że mamy jakąś popapraną linię dd floty radzieckiej, a ciągle nie ma ani jednej linii Royal Navy.

to chyba było na polecenie Putina chyba.... hehehe

Players
72 posts
14,446 battles

Co do dd hmm można by opowiadać dużo, ale jedną niszczarka jakiej nie zaczepiam na YY to chaba, po pierwsze widać ja z kosmosu więc po co strzelać nie ty od tego jesteś, do drugie nie zaczynaj nie będziesz breczala bo chaba cię zje na każdym dystansie, i jeszcze sobie naprawę odpali, po trzecie jeśli myślisz że masz nad nią przewagę poli hp np 4k na 12k nie zaczynaj skończysz marnie. Poprostu ruskich się nie zaczepia po co marnować się lepiej szukać krążków pancernikow i je topic jak ty dla teamu tak team ci chabe zdejmie. Pozdrawiam Młody kapitan Yueyang :) 

[COMA]
Players
73 posts
11,663 battles
On 11/30/2015 at 2:50 PM, Albor13 said:

W imię czego?

Ejej.

1. Śmigają bo ich konstrukcje wzięły się od Włoskich - a te były szybkie.

2. Podczas WW2 miała taką rolę jakie były przedwojenne założenia. Kraj tak położony jak ZSRR nie miał ambicji i potrzeby posiadania floty pełnomorskiej.

3. Na bałtyku... A o blokadzie Leningradu słyszał? A jakie mieli mieć straty skoro Niemcy zgarnęły wszystkie porty, podeszli pod główną bazę i niepodzielnie panowali na calym Bałtyku? Cud że cokolwiek tam ocalało.

4. Rosyjska łatwiejsza linia, mniej skomplikowana 

5. A dwa względy komercyjne. Ile rosjan w to gra a ilu angoli? A ilu chińczyków będzie grało jak zrobią wszystkie chińskie linie? Może będzie grało 100mln ludzi? Warto dla 100mln nowych klientów robić chińskie pancerniki i lotniskowce? Zobaczysz.

• Boring 1

Weekend Tester
783 posts
5,578 battles
1 hour ago, yomato_2 said:

w prawdziwych bitwach morskich to pancerniki są najmocniejsze.

niszczyciele tylko im towarzyszyły 

LVY2jhM.gif

image.png

• Cool 1

Sign in to follow this