Jump to content
Update 0.11.11 Release: Thursday 8/12/2022 Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
JduSi

Hledam Klan

60 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Beta Tester
903 posts
6,384 battles

Ehm. Ozvi se :)

Rad bych,ale nejakym zajimavym spusobem se mi pvedlo dostat ban na chat,ktery v teto supr hre plati i pro soukromne zpravy :D Takze pokazde,kdyz si mi napsal,jsem mohl jen smutne koukat :D
  • Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,883 posts
26,272 battles

Však už je to vyřešené :) . Jen netuším, kdy dáme plutonek, protože co jsem teď četl tak WG doslova frčí na plné pecky. Až mam strach o jejich sliznice. Včera jsem se při hře jen pochechtával a mohl si hlavu ukroutit. Na víkend mizím a v neděli zvážím, jestli to pustit, ignorovat, či to rovnou celé smazat a vyčkat do doby, než jestli se to tady zmátoří do nějaké normální podoby. Stávající trend je dost tristní :facepalm:.

[IDDQD]
Beta Tester
903 posts
6,384 battles

Ja si myslel,ze je to vyresene taky,nez jsem si vsiml,ze jsem online pokazde sam a z 90% hraju taky sam :D

Weekend Tester
1,322 posts
19,620 battles

Zdravím. Začal som hrať po dlhšej dobe, ale zistil som, že ma to samého až tak nebaví. Hľadám preto klan so skúsenými hráčmi. Stále sa učím, ale moje štatistiky zdá sa idú hore. Nemám ešte nič vyššie ako Tier 6 - Gnevny, Aoba, a kopec Tier 5 (okrem Ataga, ktorému zatiaľ dávam pokoj :) ), ale zase mám rozbehnuté takmer všetky línie. Aktuálne sa chcem zamerať na japonské a britské krížniky a nemecké BB. CV z princípu nehrávam :) Môžete ma kontaktovať v hre, alebo tu na fóre. TS používam.

Edited by Mikhail800

[BL4CK]
Beta Tester
4,200 posts
8,937 battles

Však už je to vyřešené :) . Jen netuším, kdy dáme plutonek, protože co jsem teď četl tak WG doslova frčí na plné pecky. Až mam strach o jejich sliznice. Včera jsem se při hře jen pochechtával a mohl si hlavu ukroutit. Na víkend mizím a v neděli zvážím, jestli to pustit, ignorovat, či to rovnou celé smazat a vyčkat do doby, než jestli se to tady zmátoří do nějaké normální podoby. Stávající trend je dost tristní :facepalm:.

Kome,ani nevíš jak Ti rozumím.Občas jsi na TS-ku s kadeřníkama,tak to máš s první ruky - přijdu, pozdravím a odejdu. Ve svý podstatě nebýt kulmiček a těch troll účtů (jak na EU tak na NA ) tak bych se na lodičky vyprdnul na delší dobu. Apríl mě k tomu celkem znova nahlodal.

[IDDQD]
[IDDQD]
Moderator, WoWs Wiki Team, Korzár
4,389 posts
15,751 battles

Kome,ani nevíš jak Ti rozumím.Občas jsi na TS-ku s kadeřníkama,tak to máš s první ruky - přijdu, pozdravím a odejdu. Ve svý podstatě nebýt kulmiček a těch troll účtů (jak na EU tak na NA ) tak bych se na lodičky vyprdnul na delší dobu. Apríl mě k tomu celkem znova nahlodal.

Opovaž se močálníku :red_button: :ohmy:

[BRITS]
Players
67 posts
15,591 battles

Mám pocit, že zatim náborové video pro letošní rok nemáme, ale za to máme vlastní Tsko: 217.16.177.69:9992 a bazén na koupání nám půjčuje WG.

Takže kdo si s náma bude chtít zaplavat, tak klan SWIM přijímá aktivní CZ a SK hráče ideálně s WR52%+ a nějaké ty lepší necky taky nejsou k zahození. Ideálně kontaktujte hráče WynKy, Prdo_SK. popř. moji maličkost.