Jump to content
Update 0.11.11 Release: Thursday 8/12/2022 Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
JduSi

Hledam Klan

60 comments in this topic

Recommended Posts

[PAMO]
Players
40 posts
1,703 battles

Škoda,chcem sa vyvarovať počiatočných chýb a mať rady od skúsenejších. Ale ako sa vraví kto si počká ten sa dočká :D

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,566 posts
15,953 battles

Škoda,chcem sa vyvarovať počiatočných chýb a mať rady od skúsenejších. Ale ako sa vraví kto si počká ten sa dočká :D

Cety ze skusenejsima muzes jezdit uz ted :B

Players
790 posts
2,278 battles

Je uz nejaky CZ/SK klan zamerany len na lode ? Kde hraci nehraju len male mocky ? Poslednu dobu sa mi tazko hladaju hraci do div na tier 8-10 hranie. 

Edited by skvido

[-BES-]
Alpha Tester
497 posts
12,900 battles

Je uz nejaky CZ/SK klan zamerany len na lode ? Kde hraci nehraju len male mocky ? Posledne dobu sa mi tazko hladaju hraci do div na tier 8-10 hranie. 

Ano je, GWDYS, rádi si zahrajeme VIII. X. :) tak dej vědět pm.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,465 posts
11,649 battles

Ano je, GWDYS, rádi si zahrajeme VIII. X. :) tak dej vědět pm.

jste zabalili letadla ? :amazed:

Beta Tester
1,555 posts
3,063 battles

Je uz nejaky CZ/SK klan zamerany len na lode ? Kde hraci nehraju len male mocky ? Poslednu dobu sa mi tazko hladaju hraci do div na tier 8-10 hranie. 

Já jsem ti psal, že můžeme dát 9-10, či 8-10...ale ted jsem byl málo ve hře to je fakt

Players
790 posts
2,278 battles

Zatial mam t5 stále ma niekto moze naucit hrať :child:

Jediny, kto ta nauci hrat si ty sam. Bud to zvladnes alebo ne :medal: Vacsina hracov to nezvladne a ich ulohou v hre je potom robit free dmg pre hracov, ktori to zvladli. Tak je len na tebe kam sa zaradis :rolleyes:
Edited by skvido

[-BES-]
Alpha Tester
497 posts
12,900 battles

jste zabalili letadla ? :amazed:

To rozhodně ně, my už totiž bojujeme na dvou bojištích :trollface:

[PAMO]
Players
40 posts
1,703 battles

Myslel som hrat v divizi so skusenejsim je lepsie ako sam a byt pokus omyl aj pre mna aj pre tým:)

[CKVN]
[CKVN]
Beta Tester
12 posts
4,987 battles

Na WOT existuje klan Krygl, ale je jen tak na pohodu. Klan tuplák by možná prošel, ale spíše je to provázáno s klanem na WOT.

Tak zatím lovu zdar a snad se potkáme na stejné straně mapy :-) P.

Players
120 posts
9,085 battles

Rád bych se dostal do nějakého klanu. Hraji hlavně křižníky, ale ani ostatní třídy mi nejsou cizí.

Players
18 posts
1,244 battles

Jsem fešák a je mi 26. Mám T8 NC a hraju aktivně agresivně na tělo, takový hulvát styl [Editováno]. Občas mi u toho tiká koutek oka a šíleně se u toho směju ikdyž hořím jak blázen nebo na mě frčí 50 torpéd a nadřízenejm loď v jednom kuse do přístavu obvykle nedovážím, to pro mě není spokojená bitva. Nevím ani jak zjistím jaký mám poměr smrti nebo tak kde to najdu?  Má někdo zájem? jo ještě občas nejsem úplně týmovej hráč a když do mě někdo chvílema naráží nebo překáží tak sejmu i vlastního. Někdy, aby bitva trvala déle, tak přepínám munici na zápalnou a rád sleduju jak všechno hoří

Doupraveno. CE

Edited by ClearEvil
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. Haatra

Beta Tester, In AlfaTesters
394 posts
750 battles

No neblbni Haastro, ...

Nedělej ze sebe hlupáka, že nechápeš, co znamená termím nevhodný vtip.

Players
18 posts
1,244 battles

Tak to jsem netušil, že se to tak hrotí to bych je pojmenoval jinak :D  Stará škola no, ta doba je čím dál horší. tak má někdo flíček pro nevhodného vtípkaře?

Edited by Doctor_Shadow

Players
1 post

ahojte...hram to uz nejaky den a teraz, ked nahodili tie tymovky, nemam hracov,s ktorymi by sa dalo normalne hrat...ak mate niekto uz klan, tak pisnite..s pozdravom majmar11

Players
26 posts
20,075 battles

Zdarec Pirati... Hladame hracov na tymovky...podmienka 18+...ts (server mame).... normalne spravanie... tod asi vsio :D nehladame ufnukancov ragerov a podobne...v pripade zaujmu sprava do hry...budem online cca od 17:30

[IDDQD]
Beta Tester
903 posts
6,384 battles

Nevěřil bych,ze se vtip přetaví v realitu,no stalo se:-D 

Takže,je tu nějaký kvalitní klan s aktivníma lidma? Můj friendlist bohužel nějak vymřel a dnes jsem pochopil,že sám jezdit nechci :-D

Prostě chci zapnout hru a mít jistotu,že si bude s kým zahrát B-)