Jump to content
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Falathi

ORP Błyskawica - niszczyciel

1,870 comments in this topic

Recommended Posts

Players
16 posts
3,034 battles

Miło poznać rozsądne podejście do sprawy. 

Niestety to chyba narodowy sport polaków i to coraz młodszych. Narzekanie, narzekanie a w przerwie mały hejcik i znów narzekanie... czytam różne fora i pojawia się jedna myśl przewodnia wszystkich marudzacych mniej lub bardziej. Normalnie ich motto  życiowe :  "wszystko co robią inni i chciałbym to mieć, powinni to robić za darmo a jak nie...to ni wuja nikt tego NIE MOŻE MIEĆ bo to jest niesprawiedliwe" a jak ma to na pewno kradnie i jest "gupim wujem" itd itp... dużo zdrowia i szczęścia.

Czekamy na kolejne premki bo posiadanie ich strasznie poprawia nam humor :D

[_UN_]
Weekend Tester
21 posts
1,255 battles

Poza tym w WoWp prawie wszystkie premki można kupić w grze za złoto, bez wydawanie realnej kasy. Złota z konkursów, turniejów czy CW uzbierało mi się kilkadziesiąt tysięcy, i większości wydałem je właśnie na samoloty premium. O ile pamiętam to za kasę kupiłem XF4U, te nieskotierowe chińskie, ale to były jakieś groszowe sprawy, no i perełkę czyli P-51H Mustang. Był to samolot dostępny tylko przez 1 dzień, po wcześniejszym przetestowaniu go wiedziałem że muszę go mieć. Cena była wysoka, dużo wyższa niż Tirpitza, ale w pakiecie było 5000 złota i pół roku premki, więc nie tak źle. No i nie jest to tylko taka premka do kolekcji, bo w Lidze na 7 tierach był to podstawowy samolot w składzie, więc generował konkretne zyski w złocie :)

P51K (literówka) ;).

Też mnie kusił, ale właśnie zestawienie go w tak drogi pakiet skutecznie mnie zniechęciło. A powiem szczerze, że z tych co zostały do pozyskania to jest priorytet. Jednak jak napisałeś nigdy więcej nie pojawił się w sprzedaży. Ligę pamiętam i wiem, że świetni radzi sobie na wysokim pułapie.

Uważam, że premki w cenie Murmańska i z taką przydatnością sprzedawałyby się jak świeże bułeczki. Poza tym, wiele osób kupowałoby premki w promocjach, jak to jest w Wowp i WOT, gdy ich cena spada do 20-40 zł.  Nawet z czystej ciekawości i chęci posiadania. Natomiast, gdy ktoś wysupła 180 zł na paczkę, w której okręt jest jakości Atlanty to raczej nie zachęca to go do kupienia następnej premki za kolejne 200 zł.

Z konkursów, udziałów w alfa i beta testów, upominków świątecznych, misji i oczywiście zakupów za realny pieniądz uzbierałem ponad 60 premek i wcale nie oznacza to, że nastąpiło nasycenie i nie kupię więcej. Wszystko jest kwestią ceny i frajdy z nowej zabawki w hangarze/lotnisku/porcie. Ostatnio za takie pieniądze (ok. 180 zł) kupiłem Lowe w WOT pewnie ze 2 lata temu i nie planuję wydawać takich kwot, bo wiem, że każda tego typu zarabiarka znudzi mi się w końcu i będę szukał czegoś innego. Wolę mieć kilka na niższych tierach i tam bez większej spinki zarabiać sobie kredyty. A Błyskawica na VI jest dla mnie optymalnym rowiązaniem.

Edited by Carcass69

[QTANG]
[QTANG]
Beta Tester
1,871 posts
8,454 battles

Leonarnik to taki mały troll z forum WoWp, znany głównie z tego że pisał dużo i bez sensu, zajmując się głównie wychwalaniem konkurencji nieudolnie manipulując danymi. Także dzięki za wsparcie, ale akurat nim bym się za bardzo nie przejmował.

Nie bardzo rozumiem co ma liczba moich okrętów i samolotów premium czy ilość wydanej kasy do ORP Błyskawicy, ale tę wiedzę to chyba Leonarnik gdzieś tam głęboko w zwojach mózgowych ukrywa i mam wrażenie że nigdy się tego nie dowiemy.

Na wszelki wypadek jeszcze raz powtórzę mu i innym forumowym doradcom finansowym uwielbiającym zaglądać do cudzego portfela - jak będę miał taki kaprys, to mogę sprzedać wszystko co mam i zrobić darowiznę dla WG, i ch*j komu do tego.

Grey ja mam 6 okretów premium, wiec spokojnie:)

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Info ze streamu Starego Gracza. Balistyka wygląda zacnie. Czas dolotu na 12 km to 8,76 sekund.

Edited by 44smok

Beta Tester
1,070 posts
1,271 battles

Info ze streamu Starego Gracza. Balistyka wygląda zacnie. Czas dolotu na 12 km to 8,76 sekund.

Pytanie na jak długo? Polski okręt, ruska gra. Wyczuwam nerf.  

Beta Tester
193 posts
4,634 battles

Witam,

Czy ktoś z CC co mają błyskawice może sprawdzić ile jest kary do wykrywania po strzale? Czy to będzie około 3,8km czy jeszcze +2km jak u ruskich DD?

[PRAVD]
Beta Tester
303 posts
9,356 battles

premki bardzo rzadko nerfią... patrz wot, tam to były skrajne przypadki w rodzaju type 59

jeśli juz prędzej wycofaja ze sklepu szybko (albo dadzą jednorazowo w pakiecie)

z tego co widzialem na streamie starego gracza, zapowiada sie miodnie

clh. który sam mówi że nie jest niszczycielowym pro bez wiekszych trudności nabił 70+ trafień i 2 kille... Myoko tez by zaliczył gdyby ten cwaniak nie zwolnił wypływając zza wyspy  

Edited by ewokgoeth

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Witam,

Czy ktoś z CC co mają błyskawice może sprawdzić ile jest kary do wykrywania po strzale? Czy to będzie około 3,8km czy jeszcze +2km jak u ruskich DD?

A to dobre pytanie. Ale pewnie będzie normalnie, bo tylko ruskie mają tą dodatkową karę i to nie wszystkie - Grem nie.

Beta Tester
193 posts
4,634 battles

Odnośnie nerfienia premek. Jest jakiś regulamin który akceptujesz przy kupowaniu? Przecież płacisz prawdziwe pieniądze za produkt o określonych parametrach, które potem mogą być zmienione w dowolny sposób?

[FL]
Players
340 posts

Dzisiejsze  spotkanie na bitwie losowej, co

ciekawe pokazuje ją jako tier VII

2vwn67.jpg

j4ezc9.jpgtqgzwm.jpg

Edited by kania

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Odnośnie nerfienia premek. Jest jakiś regulamin który akceptujesz przy kupowaniu? Przecież płacisz prawdziwe pieniądze za produkt o określonych parametrach, które potem mogą być zmienione w dowolny sposób?

Nic nie kupujesz, okręty, kredyty, konto i wszystko jest własnością WG i WG może zrobić co chce. Płacisz za licencję na używanie określonego okrętu. Jak kupiłeś to możesz zwrócić dopóki nim nie zagrasz. Jak zagrałeś choć jedną bitwę to nie ma mowy o zwrotach, dostałeś to za co zapłaciłeś.
  • Cool 1

Players
30 posts
9,400 battles

Nic nie kupujesz, okręty, kredyty, konto i wszystko jest własnością WG i WG może zrobić co chce. Płacisz za licencję na używanie określonego okrętu. Jak kupiłeś to możesz zwrócić dopóki nim nie zagrasz. Jak zagrałeś choć jedną bitwę to nie ma mowy o zwrotach, dostałeś to za co zapłaciłeś.

Czyli można by powiedzieć, że w zasadzie to nie kupujemy okrętów tylko je wypożyczamy do gry do czasu, aż WG nie zrezygnuje z organizowanie gier? :)

Beta Tester
193 posts
4,634 battles

Dostałeś to za co zapłaciłeś. 

I o to właśnie chodzi. Aby cały czas mieć to za co zapłaciłem. A przynajmniej nie gorsze :)

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,997 posts

Czyli można by powiedzieć, że w zasadzie to nie kupujemy okrętów tylko je wypożyczamy do gry do czasu, aż WG nie zrezygnuje z organizowanie gier? :)

Dokładnie tak właśnie jest.

I o to właśnie chodzi. Aby cały czas mieć to za co zapłaciłem. A przynajmniej nie gorsze :)

W takim razie powinieneś przeczytać regulamin przed zapłaceniem za cokolwiek. Jest to złota zasada, warto ją stosować w życiu - czytać ze zrozumieniem wszelkie umowy i regulaminy. Klikacjąc przycisk Akceptuję, płacąc i korzystając z usługi WG zgodziłeś się na ten regulamin, więc teraz jakiekolwiek pretensje są nieuzasadnione.

Edited by Greyshark

Beta Tester
193 posts
4,634 battles

Dziękuję Ci kolego serdecznie za życiowe rady, nigdy ich za wiele.

PS. Dwa posty wyżej pytałem czy przy zakupie okrętu okrętu Premium jest jakaś umowa/regulamin do akceptacji. Pytałem, bo nigdy nie kupowałem okrętu Premium.

Czy możesz poświęcić mi chwilę swojego cennego czasu i napisać czy takowa umowa istnieje? Wnioskuję, iż posiadasz okręty Premium i znasz odpowiedź na moje pytanie.

Pozdrawiam,

Wojtas

[PLO]
5,997 posts

Dziękuję Ci kolego serdecznie za życiowe rady, nigdy ich za wiele.

PS. Dwa posty wyżej pytałem czy przy zakupie okrętu okrętu Premium jest jakaś umowa/regulamin do akceptacji. Pytałem, bo nigdy nie kupowałem okrętu Premium.

Czy możesz poświęcić mi chwilę swojego cennego czasu i napisać czy takowa umowa istnieje? Wnioskuję, iż posiadasz okręty Premium i znasz odpowiedź na moje pytanie.

Pozdrawiam,

Wojtas

Tak, posiadam wiele okrętów i samolotów premium, chyba nawet jakiś czołg też, nie pamiętam. 

Regulamin do akceptacji dostajesz przed pierwszym zalogowaniem się do gry, a także po każdym nowym patchu, więc jeśli dzisiaj pobierzesz aktualizację to znów będziesz musiał ten regulamin zaakceptować. Jest on również dostępny na głównej stronie WoWs - EULA oraz warunki użytkowania. I tam jest zapis którego nie chce mi się szukać, ale wierzę że sam to potrafisz zrobić, że Twoje konto oraz wszystko co na nim posiadasz jest własnością WG i WG może z tym zrobić co tylko zechce. Oraz to, jak Ci już Kpt. Strzyga napisał, że nic sobie nie kupujesz, tylko płacisz za możliwość tego użytkowania, a WG może dowolnie modyfikować tego parametry.

Players
1,344 posts
7,105 battles

Przy kupowaniu premki nie akceptujesz żadnej dodatkowej umowy, umowę akceptujesz rejestrując konto i logując się do gry po każdej nowej aktualizacji. W tej umowie sa wszystkie warunki korzystania z usług WG.

[ORKAN]
Beta Tester
696 posts
6,278 battles

Ciekawostka, z wczorajszego Tier VI, mamy dzisiaj Tier VII na Błyskawicy. Cena idzie w górę ;) Stream po 18:00, pewnie będą 3-4 godziny z Błyskawicą.

Dzięki temu mamy orientacyjną cenę, Atlanta na T7 to 142zł bez paczki ;)

Edited by clh

Beta Tester
193 posts
4,634 battles

Ok, rozumiem.

Myślałem ,że jak kupuję produkt za kasę to są jakieś dodatkowe warunki do akceptacji.

Pozostaje mieć nadzieję ( a nadzieja matka...), że nie nerfia za mocno premium, bo to też strzał w kolano z ich strony. Ludzie by się 10x potem zastanowili czy kupić okręty, którego potem znerfia.

Weekend Tester
1,873 posts
8,712 battles

Ciekawostka, z wczorajszego Tier VI, mamy dzisiaj Tier VII na Błyskawicy. Cena idzie w górę ;) Stream po 18:00, pewnie będą 3-4 godziny z Błyskawicą.

Dzięki temu mamy orientacyjną cenę, Atlanta na T7 to 142zł bez paczki ;)

Skok na kasę chamski nawet jak na WG :angry:.

Zmienili Tier, ale osiągi pewnie nie poszły w górę... Zamiast walczyć z T7-8 to będzie z 8-9.

Z tych obietnic jak to "większość powinna być zadowolona" chyba niewiele wyjdzie...

Edited by Bang_Bang_Bum_Bum
  • Cool 1

[PLO]
5,997 posts

Ok, rozumiem.

Myślałem ,że jak kupuję produkt za kasę to są jakieś dodatkowe warunki do akceptacji.

Pozostaje mieć nadzieję ( a nadzieja matka...), że nie nerfia za mocno premium, bo to też strzał w kolano z ich strony. Ludzie by się 10x potem zastanowili czy kupić okręty, którego potem znerfia.

Nic nie kupujesz, "wypożyczasz", ale mniejsza o terminologię.

W WoWp bardzo często premki są nerfione i buffowane, nie wiem jak tu będzie. Jeżeli jakiś okręt/samolot jest op jak na swój tier, to jak najbardziej wymaga nerfa, tak samo jak jest zbyt słaby, wtedy buff jest uzasadniony, ja tam nie widzę w tym nic złego.

Beta Tester
193 posts
4,634 battles

SG już pisze że teraz błyskawica trafiła na T7. Może przypadek, a może już pierwszy "nerf" :)

No trudno, niech WG robi nerfy/bufy, byle z głową.

[PLO]
5,997 posts

Prawdopodobnie właśnie pierwszy nerf, być może w prowadzonych obecnie testach wyszło iż jest to okręt za mocny jak na 6 tier.

Beta Tester
193 posts
4,634 battles

A wszystko wina Starego Gracza ;) Wczoraj zrobił dwa fragi w bitwie, a wszystkim mówił że nie umie grać DD. WG to zobaczył i od razu poszedł nerf.

• Cool 4

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.