Jump to content
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Falathi

ORP Błyskawica - niszczyciel

1,870 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Coś mi jednak mówi, że kupicie nawet w paczce za dwie stówy (osobiście przewiduje jakieś 150-160). Nie wszyscy pewnie, ale "z ciężkim sercem", "po długim namyśle", nie będzie to również "łatwa decyzja". Ale "żeby zobaczyć polską banderę".

• Cool 1

[KABAN]
Beta Tester
68 posts
1,501 battles

Coś mi jednak mówi, że kupicie nawet w paczce za dwie stówy (osobiście przewiduje jakieś 150-160). Nie wszyscy pewnie, ale "z ciężkim sercem", "po długim namyśle", nie będzie to również "łatwa decyzja". Ale "żeby zobaczyć polską banderę".

Dwóch stów na paczkę na pewno nie wydam. Przy 150 PLN będę się jeszcze zastanawiał. Ewentualnie odłożę zakup z nadzieją, że może pojawi się sam okręt bez dodatków.
Edited by IgorK

[TTTPL]
[TTTPL]
Beta Tester
1,260 posts
11,475 battles

Ewentualnie odłożę zakup z nadzieją, że może pojawi się sam okręt bez dodatków.

Jeszcze takiej sytuacji w Wows nie było aby jakiś okręt pojawił się ponownie w sklepie okręt bez dodatków. Dobrym przykładem będzie Warspite który pojawił się niedawno ponownie i był z dodatkami. Niestety ale trzeba będzie kupić Błyskawice z dodatkami bo innej możliwości nie będzie.

[KABAN]
Beta Tester
68 posts
1,501 battles

Jeszcze takiej sytuacji w Wows nie było aby jakiś okręt pojawił się ponownie w sklepie okręt bez dodatków. Dobrym przykładem będzie Warspite który pojawił się niedawno ponownie i był z dodatkami. Niestety ale trzeba będzie kupić Błyskawice z dodatkami bo innej możliwości nie będzie.

Dużo zależy od ilości tych dodatków i w konsekwencji od ceny zestawu. Jakąś niewielką ilość jestem w stanie przeboleć.

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Jakoś przeżyję. Nie dajmy się zwariować że "polski to muszę mieć" bo tak czy inaczej nie polski tylko łorgejmingowski a polską flagę to mogę sobie modem chociażby na Gremiaszczu namalować.

Tym bardziej że do niczego mi (poza oczywistym czynnikiem fajności) nie jest potrzebny - inne premki już mam a kapitana nie przerzucę gdzie indziej.

• Cool 2

Players
272 posts

No to nie będzie. Wielka rzecz. Jeszcze nie jest ze mną tak źle żebym musiał przepłacać, żeby zobaczyć polska banderę. A już szczególnie Ruskim.

Players
30 posts
9,400 battles

Tak się pierdzielicie o te 40-50 pln w tą czy w tamtą że żal dupę ściska. W paczce to nie kupię ale bez to już kupię. Jak ktoś ma podejście że to gra bezpłatna to niech konsekwentnie nie daje zarobić WG. Jak ktoś ma chęć i możliwość to kupi w paczce i wykorzysta jej zawartość. Czy te flagi albo dublony przeterminują się i zgniją? nawet jeśli ktoś ich nie kupuje na co dzień to przecież jednorazowo może je wykorzystać. Miesiąc premki czy 60 flag nikomu jeszcze nie zaszkodziło. 

• Cool 1

[KABAN]
Beta Tester
68 posts
1,501 battles

Tak się pierdzielicie o te 40-50 pln w tą czy w tamtą że żal dupę ściska. W paczce to nie kupię ale bez to już kupię. Jak ktoś ma podejście że to gra bezpłatna to niech konsekwentnie nie daje zarobić WG. Jak ktoś ma chęć i możliwość to kupi w paczce i wykorzysta jej zawartość. Czy te flagi albo dublony przeterminują się i zgniją? nawet jeśli ktoś ich nie kupuje na co dzień to przecież jednorazowo może je wykorzystać. Miesiąc premki czy 60 flag nikomu jeszcze nie zaszkodziło. 

Przez prawie 4 lata grania w gry WG dałem im zarobić dość znaczną kwotę pieniędzy. "Pierdzielę się" natomiast o te 40-50 PLN dlatego, że swoje pieniądze zwykłem wydawać w sposób przemyślany i wykalkulowany. Przy cenie pakietu 200 PLN, 40-50 PLN to 20-25% różnicy. W chwili obecnej konto premium jest mi niepotrzebne, bo gram za mało, żeby się opłacało, a zapas flag mam. Mam w zwyczaju kupować, to co mi jest faktycznie potrzebne.
  • Cool 3

[-DWS-]
Beta Tester
4,547 posts
12,340 battles

Moim zdaniem Błyskawica będzie albo już jest przereklamowana z punktu widzenia pazerności polskiego społeczeństwa ,każdy będzie chciał mieć a to normalny DD(niszczyciel) jak każdy inny tylko ,że premium więc może będzie więcej zarabiał oby!!!!.

P.S jedyny atut to prędkość ....

P.S 2 nie podniecajcie się tak Błyskawica bo im bardziej przeżywacie tym bardziej cena rośnie .

http://ship-compare.core.pl/shorter.php?3ac75cb626abda64b8342370c9232960

Jak dla mnie to z 6 tierów wygląda najlepiej (pomijam Japońca, bo to insza inszość). Największa prędkość, najlepsza artyleria, dużo HP, przyzwoity obrót dział, najdłuższe torpedy (choć najwolniejsze). Jedyna wada jak na razie to wolny ster, ale z modułem powinno być znośnie.

W dodatku z tego co widziałem, to ma znacznie szybsze pociski niż Farragut, czyli inne niszczyciele będzie masakrować. Zdarzało mi się już strzelać z Ognievoy-em i nie było to przyjemne, spotkania z Błyskawicą mogą być dla innych DD-ków wyjątkowo zabójcze. A z perkiem na zasięg powinno się dać strzelać z niewidziałki, co przy 7 lufach może być mocno upierdliwe nawet dla pancerników.

• Cool 1

Players
30 posts
9,400 battles

Przez prawie 4 lata grania w gry WG dałem im zarobić dość znaczną kwotę pieniędzy. "Pierdzielę się" natomiast o te 40-50 PLN dlatego, że swoje pieniądze zwykłem wydawać w sposób przemyślany i wykalkulowany. Przy cenie pakietu 200 PLN, 40-50 PLN to 20-25% różnicy. W chwili obecnej konto premium jest mi niepotrzebne, bo gram za mało, żeby się opłacało, a zapas flag mam. Mam w zwyczaju kupować, to co mi jest faktycznie potrzebne.

Dla mnie właśnie te 40-50 zł w obliczu tych setek jeśli już nie tysięcy jakie wydałem przez lata na czołgi i samoloty wydaje się śmieszne.

Przeliczyłem z grubsza. Jednak tysięcy :playing:

Edited by nagazie

[A-TOM]
Beta Tester
340 posts
3,694 battles

Polska bandera w porcie? Mam aktualnie 2 u siebie i widzę po kilka(naście) w każdej bitwie, odpuszczę sobie jakiś niszczyciel który zapewne będzie crapem( żeby się w ... nie poprzewracało) a który i tak zapewne wielu kupi na zasadach jakie wymienił Vanhal

[DV]
Alpha Tester
196 posts
4,185 battles

Mnienie stać na wywalenie 160 PLN za okręt 6 tieru. Za 160 PLN kupiłem Atago, które jest fantastyczne. Za "stówę" pewnie wezmę, ale mam nadzieję, że szmelc dołożony do okrętu nie będzie ważył zbyt dużo.
  • Cool 1

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,573 battles

Wkrótce wszystko będzie jasne. Wiele zdradzić nie mogę, ale gracze powinni być raczej zadowoleni. 

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Wkrótce wszystko będzie jasne. Wiele zdradzić nie mogę, ale gracze powinni być raczej zadowoleni. 

30572d1363352761t-impossibru.png
  • Cool 1

Players
1,344 posts
7,105 battles

Czekamy z niecierpliwością.

Weekend Tester
494 posts
2,419 battles

Nie, dwóch stów nie wydam. Na pewno kupię Imperatora Mikołaja, bo to wyśmienity okręt, a ja ostatnio polubiłem pancerniki.

Jeśli "Błyskotka" będzie kosztowała <100 zł to całkiem możliwe, że się skuszę. Ale nie wydam"grubszej" kasy tylko za polską banderę, żeby ją później podziwiać w porcie.

Edited by Dirty_Gold_Noob

[COMFY]
Players
1,107 posts
5,990 battles

Użytkownik Rybak1999 zamieścił taki oto screen na angielskim forum.

IAWOZIo.jpg?1

Mam tylko nadzieję, że to prawda. Wtedy za golda z paczki z Imperatorem będzie sobie można kupić ORP Błyskawicę c:

• Cool 1

[COMFY]
Players
1,107 posts
5,990 battles

A przeczytałeś chociaż co mu odpowiedzieli, czego dotyczy ta cena?

Wartość bazowa okrętu w goldzie na test serwerze. Ja mam tylko nadzieję, że ta cena to jednak prawda i będzie ją można kupić tak jak np. Murmańsk. Czyli prosto z drzewka rozwoju.

Players
91 posts
5,084 battles

WG zrobi wszystkim na złość i wstawi Błyskawicę na stałe do sklepu za 3700 dublonów.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,997 posts

Wartość bazowa okrętu w goldzie na test serwerze. Ja mam tylko nadzieję, że ta cena to jednak prawda i będzie ją można kupić tak jak np. Murmańsk. Czyli prosto z drzewka rozwoju.

Taka sama cena (w sensie że w ogóle jest, a nie taka sama wartościowo) jest dla wszystkich statków premium.

Ale nadzieję oczywiście możesz mieć. Ja tam nie widzę powodu dla którego WG akurat Błyskawicę miałoby potraktować inaczej niż pozostałe premki.

[QTANG]
[QTANG]
Beta Tester
1,871 posts
8,454 battles

no coz, marzyć zawsze można, stawiać w ciemno jednak należy na paczke w granicach 200zl, z goldem, flagami itp., jak ktoś sledzi ostatnio polityke WG, również w WOT, to tego typu ppraktyki staly się standardem i nie ma co liczyc na cos wyjątkowego jeśli chodzi o Błyskotkę od tak zrobia, a dlaczego? bo mogą hehe

Players
48 posts
1 battles

Nie, dwóch stów nie wydam. Na pewno kupię Imperatora Mikołaja, bo to wyśmienity okręt, a ja ostatnio polubiłem pancerniki.

Jeśli "Błyskotka" będzie kosztowała <100 zł to całkiem możliwe, że się skuszę. Ale nie wydam"grubszej" kasy tylko za polską banderę, żeby ją później podziwiać w porcie.

Na pewno będzie więcej niż 100 złociszy. :(

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.