Jump to content
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Falathi

ORP Błyskawica - niszczyciel

1,870 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,568 battles

Co prawda w chwili, gdy piszę te słowa Błyskawica nie jest jeszcze dostępna dla graczy na serwerze, ale to kwestia czasu. 

Dlatego zapraszam do dyskusji na temat okrętu. 

• Cool 2

Players
272 posts

Przecież wiadomo że nie kapiszczi. Skoro cały czas ludzie kupują rożne mikasy, fujiny czy inne Wasprity ze śmieciami to kupią i Błyskawicę. BO rachunek jest prosty za cenę T8 można sprzedać T5 i ludzie jeszcze piszą jaki to interes zrobili. Poczytaj sobie co piszą o Fujin .

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Przecież wiadomo że nie kapiszczi. Skoro cały czas ludzie kupują rożne mikasy, fujiny czy inne Wasprity ze śmieciami to kupią i Błyskawicę. BO rachunek jest prosty za cenę T8 można sprzedać T5 i ludzie jeszcze piszą jaki to interes zrobili. Poczytaj sobie co piszą o Fujin .

Ja mówię za siebie. Może dla takiego Niemca, Francuza czy Angola cena zestawu to drobniaki, ale ja żyję w Polsce i realia są takie że nie mogę sobie pozwolić na wywalanie kasy na masę bzdur tylko dlatego że w paczce jest coś co chcę.

A "Błyskawica" jest celowana głównie w naszą społeczność, prawda?

• Cool 10

Weekend Tester
494 posts
2,419 battles

Chciałbym bardzo Błyskawicę. Ale to niszczyciel. Typ okrętu, którego nie znam.

Gdyby Błyskawica była dostępna bez śmieciowych dodatków to bym kupił, i zaczął uczyć się gry niszczycielami...

A ponieważ jestem pewny, że do Błyskotki zostanie dodana paczka ze "śmieciami" za wygórowaną cenę, to wolę już paczkę z Imperatorem Mikołajem, bo jego przynajmniej nie znerficie. Udławcie się, chciwe pazerniaki z WG... ( wy z tej siedziby na Cyprze macie za blisko do siedliska "specjalistów" od tworzenia pieniędzy z powietrza, i chyba Wam się to nadjordańskie morowe powietrze udzieliło... Szkoda.)

Edited by Dirty_Gold_Noob
  • Cool 4

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,997 posts

Ale to Polacy tego Fujina kupują. Po prostu nie jesteś targetem tej oferty 

Bo jest niezły, jak mi się podoba to czemu miałbym nie kupić?

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Za dublony w grze - kupię na pewno

Za pieniądze w sklepie - zależy za ile, ale może się skuszę

W paczce z czymkolwiek - na pewno nie kupię

Proste. Nie chcę premki, jak będę chciał to premkę mogę kupić osobno. Nie chcę dublonów, dublony jak będę chciał mogę kupić osobno. Nie chcę niczego innego, wszystko mogę kupić osobno. Chcę okręt... i jakoś dziwnie akurat tego nie mogę kupić osobno. Widzicie problem, sprzedawcy? Wychodzę ze sklepu.

• Cool 6

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Bo jest niezły, jak mi się podoba to czemu miałbym nie kupić?

Wyobraź sobie że chcesz pojechać taksówką ale taksówkarz mówi że Cię weźmie pod warunkiem że kupisz u niego jeszcze prenumeratę pisma, hotdoga, dwa batoniki i garnek po promocyjnej cenie 30% mniejszej niż w sklepie. Co byś zrobił?

Ja bym wolał zasuwać 20 kilometrów na piechotę niż dać na sobie wymusić takie coś. Taki ze mnie uparty cap. 

• Cool 7

[PLO]
5,997 posts

Wyobraź sobie że chcesz pojechać taksówką ale taksówkarz mówi że Cię weźmie pod warunkiem że kupisz u niego jeszcze prenumeratę pisma, hotdoga, dwa batoniki i garnek po promocyjnej cenie 30% mniejszej niż w sklepie. Co byś zrobił?

Ja bym wolał zasuwać 20 kilometrów na piechotę niż dać na sobie wymusić takie coś. Taki ze mnie uparty cap. 

To bym nie pojechał.

Nie wiem natomiast dlaczego w tylu różnych dyskusjach na jakiś konkretny temat - tak jak tutaj zakupy w sklepie premium - ludzie dla przedstawienia swoich racji podają jakieś z tyłka wyciągnięte sytuacje (nie spotkałem się w życiu z taksówkarzem proponującym mi taki zakup, więc jak dla mnie jest co sytuacja z dupy wzięta) kompletnie nie mające nic wspólnego z omawianym tematem. Po co mam sobie wyobrażać jakąś abstrakcyjną sytuację żeby decydować czy chcę coś kupić w grze komputerowej czy nie? Jak dla mnie są dwa kryteria - stać mnie i mi się podoba to kupuję, nie stać mnie lub mi się nie podoba, nie kupuję, proste.

• Cool 1

[PLO]
5,997 posts

Nie wydaję pieniędzy na zbędne rzeczy, proste. Ostatecznie ja nie mam nowej premki, a WG nic nie zarabia.

I bardzo słusznie, ja robię dokładnie tak samo. Nie kupiłem Atago, Atlanty czy Warspita bo mi się nie podobały, i tyle. 

• Cool 2

Alpha Tester
280 posts

Nigdy nie rozumiałem biadolenia typu "złodzieje z WG, naciągacze, wyciskarki" itd itp. Co to Wam WG łaskę robi chcąc sprzedać okręt premium? Chcecie to kupujcie nie to nie, a w sklepie może być i z sokowirówką w zestawie jeśli taka wola WG. Tylko czekać aż się pojawi tekst typu "ze to polski okręt i dla Polaków więc powinien być za 20zł". Wieczne płacze, że za droga bo w zestawie z tym i z tym, że za drogo jak na taki tier, że piniendze chcą od nas wyciągnąć. Ja pierdziele, skandal firma nastawiona na zyski!

• Cool 4

[-DWS-]
Beta Tester
4,544 posts
12,340 battles

Chciałbym bardzo Błyskawicę. Ale to niszczyciel. Typ okrętu, którego nie znam.

Gdyby Błyskawica była dostępna bez śmieciowych dodatków to bym kupił, i zaczął uczyć się gry niszczycielami...

A ponieważ jestem pewny, że do Błyskotki zostanie dodana paczka ze "śmieciami" za wygórowaną cenę, to wolę już paczkę z Imperatorem Mikołajem, bo jego przynajmniej nie znerficie. Udławcie się, chciwe pazerniaki z WG... ( wy z tej siedziby na Cyprze macie za blisko do siedliska "specjalistów" od tworzenia pieniędzy z powietrza, i chyba Wam się to nadjordańskie morowe powietrze udzieliło... Szkoda.)

Z parametrów wynika, że gra błyskawicą będzie bardziej przypominała grę lekkim krążownikiem (prawdziwym lekkim, takim Tenryu czy Yubari). Po drugie, wolisz klockowaty pancernik, Twoja wola.

Bo widzisz, ja mam gdzieś który to tier, tylko czy okrętem mi się będzie fajnie pływało czy nie. Kamikaze kupiłem i nie żałuję, jakby Tirpitza dawali za te same pieniądze to bym nie kupił.

Słownik języka polskiego PWN: okręt - statek należący do marynarki wojennej.

Wikipedia: człowiek (łac. Homo) – rodzaj ssaków naczelnych z rodziny człowiekowatych (Hominidae)

• Cool 1

Beta Tester
872 posts
4,368 battles

Podyskutujemy jak popływamy, a popływamy jak będzie sprzedawana w normalnej cenie a nie jakiejś przecenionej paczce za gazylion pieniondzów w zestawie z czymś czego nie chcę. Bo "Błyskawicę" chcę, ale śmieci nie chcę więc jak będę zmuszany kupić coś czego nie chcę to całkiem zrezygnuję.

Kapiszczi WG?

Dobrze gada, polać mu rumu! :izmena:

tak samo chciałem kupić imperatora nicholasa, ale skoro nie mam możliwości go kupić bez dodatków, to podziękowałem. I na pewno tak samo zrobię z Błyskawicą...

• Cool 4

Beta Tester
608 posts
809 battles

Nigdy nie rozumiałem biadolenia typu "złodzieje z WG, naciągacze, wyciskarki" itd itp. Co to Wam WG łaskę robi chcąc sprzedać okręt premium? Chcecie to kupujcie nie to nie, a w sklepie może być i z sokowirówką w zestawie jeśli taka wola WG. Tylko czekać aż się pojawi tekst typu "ze to polski okręt i dla Polaków więc powinien być za 20zł". Wieczne płacze, że za droga bo w zestawie z tym i z tym, że za drogo jak na taki tier, że piniendze chcą od nas wyciągnąć. Ja pierdziele, skandal firma nastawiona na zyski!

Kwestią nie jest "nie podoba się, to nie kupuj", lecz po prostu zwykła, ludzka przyzwoitość.
  • Cool 2

[GROM-]
Players
114 posts
4,404 battles

Moim zdaniem Błyskawica będzie albo już jest przereklamowana z punktu widzenia pazerności polskiego społeczeństwa ,każdy będzie chciał mieć a to normalny DD(niszczyciel) jak każdy inny tylko ,że premium więc może będzie więcej zarabiał oby!!!!.

P.S jedyny atut to prędkość ....

P.S 2 nie podniecajcie się tak Błyskawica bo im bardziej przeżywacie tym bardziej cena rośnie .

Beta Tester
17 posts
2,988 battles

Moim zdaniem Błyskawica będzie albo już jest przereklamowana z punktu widzenia pazerności polskiego społeczeństwa ,każdy będzie chciał mieć a to normalny DD(niszczyciel) jak każdy inny tylko ,że premium więc może będzie więcej zarabiał oby!!!!.

P.S jedyny atut to prędkość ....

P.S 2 nie podniecajcie się tak Błyskawica bo im bardziej przeżywacie tym bardziej cena rośnie .

tu nie chodzi o to, że ktoś się podnieca. Jest to polski okręt, na którym będzie polska bandera (bez pomocy jakichkolwiek modów z banderami), i chyba chodzi o to, że każdy polski gracz chciałby mieć go w swoim porcie.

Players
35 posts
1,689 battles

Często możemy kupić lepszą premkę bez zestawu . Już wolę coś kupić najbliższym , niż ten okręt w paczce ( co sprawi mi taką radość że zapamiętam to na całe życie) , ale Błyskawica to Polski okręt , więc bez szumu i echa nie przejdzie . To zawsze pikselki , ale ten " pikselek " jest wyjątkowy , tylko czy jest warty swojej ceny , to już sami stwierdzicie i sprawdzicie.

​ Powodzenia ! :coin:

[PRAVD]
Beta Tester
303 posts
9,347 battles

jedno jest pewne , zanim kupie chce zobaczyc pare bitew w wykonaniu CC na YT...

po drugie, jesli bedzie dobra, to policze czy mnie stac, krezusem nie jestem... 

hint - jak bedzie drozsza niz atlanta czy atago, to bye a nie buy :P

w granicach pakietow obecnych jak fujin czy imperator mikolajek moge sie zastanowic, duzo zalezy od osiagow

ponizej 100 zeta jakby rzucili, prawie na 100% wezme dla polskiej bandery w porcie

Players
1,344 posts
7,105 battles

Moja luba zapowiedziała, że mi kupi ;P

A co do cen, no cóż - każdy towar jest wart tyle ile klient jest gotów zapłacić. Dla mnie dodatek do gry w cenie dwóch lub trzech lepszych produkcji to nieporozumienie ale póki znajdą się ludzie, którzy tyle zapłacą to ceny nie spadną. Sam do tej pory nie wydałem na WoWsa ani złotówki i nie odczuwam podczas gry najmniejszego dyskomfortu z tego powodu.

• Cool 1

[DV]
Sailing Hamster
287 posts
7,287 battles

Jednego WG może być pewne. Jeżeli ORP Błyskawica będzie jakimś crap'em to będę często pisał do Muzeum MW, które udostępniło dane okrętu i zapewne kilku innych.

[KABAN]
Beta Tester
68 posts
1,501 battles

Niczego odkrywczego nie napiszę. Podobnie jak większość, która się w tym wątku wypowiadała: kwestia zakupu "Błyskawicy" jest uzależniona od tego, czy będzie dostępna w miarę rozsądnej ofercie, czy też w paczce z pierdyliardem niepotrzebnych mi dodatków, po zaporowej cenie. Napalam się na ten okręt od kiedy ogłoszono, że będzie dostępny w grze, stać mnie na jego zakup ale przepłacać nie zamierzam.

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.