Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
formatgm

Ekran Kayması Sorunu

13 comments in this topic

Recommended Posts

Players
5 posts
755 battles

Bu sorunu Giderebilirmisiniz. Yeni bir güncelleme ile mesela herkezde aynı sorun var.
Ekran kartım AMD radeon HD 7600M serisi. Ekran kartında bir sorun yok. Gta 5 çalıştırabilen bi ekran kartı bu :D bekliyorum valla inşallah düzelir. Ben her hangi bişey yapamadım ne kadar denersem deniyeyim. Oyunun görselliğinde (Buğ) Efektinin yok açtığı bir sorun. Bunu oyuncular nasıl Çözsün.

[GHS]
Players
511 posts
23,023 battles
Catalyst Control Center'dan ayarları değiştirip denemek lazım. AA ayarları vs.

[ALTAR]
Players
611 posts
13,753 battles

Yine AMD yine sorun..Bu ekran kartının oyunla olan ilişkisinde ciddi sorunlar var,bence acilen boşansınlar :D

• Cool 1

Players
5 posts
755 battles

Catalyst Control Center'dan ayarları değiştirip denemek lazım. AA ayarları vs.

Ne Gibi bir düzeltmeden bahsediyoruz Burda. Rica etsem bizar Açarmısın :P:teethhappy:

[GHS]
Players
511 posts
23,023 battles

Ne Gibi bir düzeltmeden bahsediyoruz Burda. Rica etsem bizar Açarmısın :P:teethhappy:

Düzeltme demedim zeki çocuk :). Ayarları değişip denemeler yapmak lazım dedim. Onu da araştır kendin bul.

Players
5 posts
755 battles

Düzeltme demedim zeki çocuk :). Ayarları değişip denemeler yapmak lazım dedim. Onu da araştır kendin bul.

Valla bişeyler buldum ama daha denemedim Eğer olursa bi çok kişi sevinicek :)

Players
5 posts
755 battles

AMD nin en son sürümünü indirdim e onu indirince video çekme özelliğide geldi bende çektim tabi Eğer bir modaretör filan varsa baksın. Sorunu bende bulamadım AMD ile alakalı ve oyunla alakalı bizlik bişi yok yani Iphone ve Samsung Gibiler ikisi :D

[-TMC-]
Players
27 posts
2,555 battles

Bu sorunu yaşayan arkadaşlar ekran kartı ayarlarınızı performansa ayarlayın sorun çözülüyor oyun içindeki ayarlarla alakası yok ekran kartı ayarlarını performansa getirin oyun daha amd hızına yetişemedi 2000 TL ilk ekran kartı ile kalite ayarlarda oynayamıyorum :)

Alpha Tester
257 posts

merhaba arkadaşlar aynısı bana da olmuştu. Sorun şu; catalyst control centerdaki bir kısım ayarların değişmesinden kaynaklanıyor. girip oradan default yani eski haline geri getirin. bilgisayarı yeniden başlatın düzelmiş olacaktır. 

[-TMC-]
Players
27 posts
2,555 battles

Default yaparsa performans yapacak zaten aynı şey ama diğer kendi ayarlarıda gider catalyst ye girip oyun kısmında kaliteyi performans yapın yada başlat menüsünde ekran kartında 3D ayarlarında performans yapın

Players
1 post
132 battles
aynı sorun bende de yaşandı. ekran kartım asus r9 270. çözümü hakkında sağlam bilgi bulamadım. oyunu tekrar indirdim. fakat aynı sorunla tekrar karşılaştım. oyun ayarlarını en düşüğe getirdim. gene olmadı.meğer sorunun çözümü sağ altta saaatin yanında ekran kartının programını sağ tuş ile tıkladım. ekran kartı profili kısmından performansı en iyi duruma getir seçeneğini tıkladım. ve düzeldi. pc yi açıp kapatmama gerek olmadan. şimdi oyunu çok yüksek ayarlarda oynamaya devam :)

Sign in to follow this