Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ClearEvil

Hindenburg

85 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester, In AlfaTesters
394 posts
750 battles

Vážení kapitáni,

na desátém tieru německých křižníků je Hindenburg

Svou stránku na Wiki má >> ZDE <<

V tomto vlákně máte prostor k diskuzi :honoring:

[CZSL]
Beta Tester
2,536 posts
8,375 battles

Kolky uz mate tuto pltku ? BTW skusal som to terz na teste a musim povedat ze je to fakt zaujimava lod a Zao ma celkom velku konkurenciu. Par detailov:

z modulom na dostrel je dostrel 20,7 km uzas na CA najvecsi dostrel v hre pre CA na max tieri a vcelku sa triafa na tu vzdialenost na podpalovanie BB idealne.

Dela su fakt super a aj presnost pride mi to ze asi ako Zao (ale neviem porovnat este ho nemam a na teste hrad dalsi acc nemam silu).

Ma HP na urovni DM, zao ma len 40800hp.

Inu je to vcelku dobra lod rychlo striela na Dm nema ale ten ma zase velky obluk cize streli letia relatyvne pomali. Manevruje vpohode akurat rychlost relativne mala. Takze uz len pretrpiet tie male opice a odmena je celkom dobra, ironia je ze zase je dobry CA len z vykresu ako aj Zao podla tohto mozeme predpokladat ze aj ruska t10 CA bude dobra :teethhappy:

[IDDQD]
Alpha Tester
3,465 posts
11,649 battles

sa triafa na tu vzdialenost na podpalovanie BB idealne.

vse spatne, s nemcourama od T7+ strilet zasadne AP na vse krome natoceneho Yamata a DD

zkus a uvidis

[CZSL]
Beta Tester
2,536 posts
8,375 battles

vse spatne, s nemcourama od T7+ strilet zasadne AP na vse krome natoceneho Yamata a DD

zkus a uvidis

Tak ja som to skusal len na teste :D inu pravda ze proti botom do Yamata salva za 7k sla ale v PVP by som ma 10 km k yamatu nesiel :D 

Beta Tester
106 posts
4,225 battles

Tak Hinderburg mi sedl náramně .Je to slušná loď ale jak je zvyk u němců je to papír.Ale 12 kanonů a AP to dohánějí. Jinak HE používat taky ale jedině s 4 bodovým skillem na zapálení . :) Jinak nemám problém  bitvě AP nastřílet 70-90 k .A pak zase příjde bitva kde jsem samostatný křižník oproti BB IX,X tieru a nekonečných torpdédů To pak člověk nastřílí fakt málo ...protože je brzo hned dole,vyhnu se torpu a dostanu naloženo od Yamata :). Ale pro mě je to křižník číslo 1 .

Players
266 posts
2,369 battles

Lol že prý papír? Střílím po tom 406mm a připadám si jak kdybych měl prak. Když už teda trefím, páč borec se docela umí natáčet a vyhýbat, tak odhadem 30-50% se odrazí (a já jen koukám, jak to u toho hezky jiskří) a zbytek dá dmg nula nula nic, a to i z boku. A pak mi ještě zamrzne hra, fakt radost.

Players
790 posts
2,278 battles

zkus a uvidis

Do DDciek by som HEcka urcite nestrielal s nemcami na vysokych tieroch. Kedze AP, ktore DDckom len preleti mu da 1k dmg ale HE mu je schopne dat da 0 alebo 200-400 dmg. Do niektorych DDciek daju APcka okolo 1500+ dmg na hit. HEcka sa oplati strielat len na krizniky celne a na vyuhlovane bitevky su furt lepsie APcka. Ale take Izumo hori furt aj od nemeckych HEciek. Treba si to osahat, kedy sa viac oplati pouzit HE ale jak som uz pisal na DDcka HE nikdy. 

Players
856 posts
11,895 battles

Po vyzkoušení všech T10 křižníků v testu, mi právě Hindenburg sedl nejlépe (může to být tím, že mám v doku Roona a jsem na něj zvyklý :)). Obratnost není nic moc, taková lehká bitevka, ale dá se s tím žít. Jinak jen pozitiva...pancíř vydrží oproti Roonovi naúhlovaný podstatně víc + 3 děla navíc pro čelní útoky na blízko (ty miluju,nebaví mě po sobě pálit na 20km), kdy s Roonem jste v takových situacích moc v nevýhodě. No kdyby měl Roon 6 děl vpředu a 3 vzadu, tak by to pro mě byl nej křižník při poměru "cena,výkon,zábava". Takhle je Hin. pro mě lepší, jen ta cena oprav T10 je trochu brutál no, tak pořád váhám zda do toho bez PÚ jít v době, kdy nabitý Shima čeká za každým rohem a nenechá Hindouše si na sebe vydělat :hmm:

edit. jo a je moc hezký

Edited by ladisg

Beta Tester
106 posts
4,225 battles

Po vyzkoušení všech T10 křižníků v testu, mi právě Hindenburg sedl nejlépe (může to být tím, že mám v doku Roona a jsem na něj zvyklý :)). Obratnost není nic moc, taková lehká bitevka, ale dá se s tím žít. Jinak jen pozitiva...pancíř vydrží oproti Roonovi naúhlovaný podstatně víc + 3 děla navíc pro čelní útoky na blízko (ty miluju,nebaví mě po sobě pálit na 20km), kdy s Roonem jste v takových situacích moc v nevýhodě. No kdyby měl Roon 6 děl vpředu a 3 vzadu, tak by to pro mě byl nej křižník při poměru "cena,výkon,zábava". Takhle je Hin. pro mě lepší, jen ta cena oprav T10 je trochu brutál no, tak pořád váhám zda do toho bez PÚ jít v době, kdy nabitý Shima čeká za každým rohem a nenechá Hindouše si na sebe vydělat :hmm:

edit. jo a je moc hezký

jj je to AP krasavec :playing:

Players
856 posts
11,895 battles

Za určitých podmínej jsou jeho AP vražedná....věřím tomu, že ta Iowa na screenu si tu situaci představovala přesně naopak :teethhappy:

worldofwarships_2016_05_03_14_29_48_73.jpg

a ještě jedna citadela na "cestu"

worldofwarships_2016_05_03_14_30_02_56.jpg

Players
5,524 posts
35,777 battles

Jestli je ve hre stejne dobry jako na testu, tak do nej pujdu. Hlavne oba ty Donskoje asi na 17km.

Hin_a.jpg

Players
5,524 posts
35,777 battles

To je mi jasny ... kdyz jsem do Montany dal 2x po sobe za 8000, tak prede mnou zacal chlapec ujizdet, ale jde mi o to, ze na tu dalku to ty rusky T9 paralo pekne a nebyly ke me vubec bokem.

Players
856 posts
11,895 battles

Ty nové HE jsou spolu s "demoličním expertem" (16% oheň) už docela použitelné. Už to dává sem tam i 2 ohně na salvu, to předtím Hindendenburg neuměl. Jsem spokojen :great:

worldofwarships_2016_05_27_14_35_02_82.jpg

Players
121 posts

Pro mě zatraceně zábavná loď. Je to tank. Mám rád akční bitvy a ne naháňky mezi ostrovy a kempování, což je pro Hitlerburgera jak dělané. Když se najde odvážná bitevka, která se nebojí rozrazit první linii, svezu se s ní na vlně a kombinace AP a torpéd dokáže udělat mezi nepřátely pěknou paseku. Pokud se neukážete nepříteli bokem, což na tomhle tieru nesmíte, neskutečně vydrží. AP dokážou i na větší vzdálenost pěkně penetrovat i bitevky, ale to už je u němců klasika. Samosebou, že když se nepřítel dobře naúhluje, jen ho tím poškrábete. Letadlová obrana vynikající, krají letadla jedna báseň. Za celou tu dobu hraní se konečně nebojím postavit ani Yamatu. Sakra já tu loď zbožňuji.

• Cool 1

[B-DL]
Players
84 posts
13,770 battles

Kdo má jaké zkušenosti s nastavením kapitána a hlavně ,jaké používáte 3tí vylepšení? Dostřel, nebo rychlejší nabíjení?

Players
856 posts
11,895 battles

Kdo má jaké zkušenosti s nastavením kapitána a hlavně ,jaké používáte 3tí vylepšení? Dostřel, nebo rychlejší nabíjení?

Sice s křížkem po funuse, ale přece:). U Roona mám rychlejší nabíjení, hraju s ním více na blízko a navíc ty ubohé 3 děla vpředu rychlejší nabíjení potřebují . U Hindenburga jsem několikrát zkoušel obojí a určitě na něj větší dostřel, protože býváte často primární cíl i když jste od enemy BBs vzdáleni 20+km. Spolu s pozorovacím letadlem jste pak někde kolem 24km a vzhledem k 12ti přesným dělům se dají i na tuto vzdálenost úspěšně šikanovat BBs. Teprve s tím větším dostřelem se dají využít naplno všechny výhody této skvělé lodě a BBs vás budou milovat asi jako Khabarovsk ve smogu. Na boj na blízko samo taky dojde a tam ta 1.2 sekundy nehraje až takovou roli.

Players
121 posts

Já s ním teda na dálku rozhodně nebojoval, protože účinnost AP s dálkou klesá, takže na dálku můžeš vesele používat HE. Nejlépe je s ním doprovázet bitevky a být pro ně sekundárkami a držet jim DD od těla a zapojovat se do mlácení cíle bitevek. Proti křižníkům je výborný a na kratší vzdálenost má i torpéda, takže pokud jde do tuhého, nebál jsem se vyjet čelem proti bitevce, abych ji pak poslal pár úhořů. Jezdit samotný, nebo příliš na čele je ale sebevražda.

Players
123 posts

Hinderburg sa mi velmi paci. Hrajem len nemecke BB, kde uz mam konecne kurfursta. Rozmyslam si ist aj po tuto lodku. Mam jeden kriznik a to eugena, a na moje prekvapenie mi to s nim ide celkom dobre. Odkedy som sa vykaslal na maskovanie a zvolil som moduly na obratnost, tak kluckujem medzi dopadajucimi granatmi ako messi medzi obrancami :). Citam vase komentare na tuto pltku a viac ma laka tuto vetvu zacat :) Viete mi tak v kratkosti zhodnotit vsetky krizniky, ktorymi musim prejst, aby som sa ku Hinderburgovi dostal? Ktore budu dobre a ktore mam radsej preskocit? Viem, ze sa o kazdej lodi na fore dozviem, ale je to zdlhave, preto by som uvital v kratkosti napr. Hipper dobry, Roon naprd atd. Diky :)

[TZX]
Weekend Tester
510 posts
2,815 battles

Yorcka jsem přeskočil, jinak to bylo už potom dobré.

Players
123 posts

Yorcka jsem přeskočil, jinak to bylo už potom dobré.

Diky. A ake mas, prosim Ta, moduly a vlastnosti na kapitanovi? Na Eugenovi mam zatial -15% proti zaplavovaniu a horeniu, -7% pravdep. vzniku poziaru, -10% na obnovenie oprav, +3% pre vznik poziaru HE granatom. Neviem, ci dat 5 skill na maskovanie, ale radsej dat rychlejsie otacanie vezi. Casto som horel, a kedze nemam opravy, dal som tych -7% proti vzniku poziaru :(

[TZX]
Weekend Tester
510 posts
2,815 battles

Diky. A ake mas, prosim Ta, moduly a vlastnosti na kapitanovi? Na Eugenovi mam zatial -15% proti zaplavovaniu a horeniu, -7% pravdep. vzniku poziaru, -10% na obnovenie oprav, +3% pre vznik poziaru HE granatom. Neviem, ci dat 5 skill na maskovanie, ale radsej dat rychlejsie otacanie vezi. Casto som horel, a kedze nemam opravy, dal som tych -7% proti vzniku poziaru :(

Tedka to mam takhle (vsadil jsem na maskovani):

Moduly:

Úprava muniční komory 1

Úprava hlavní baterie 2

Úprava systému řízení oprav 1

Úprava systému řízení oprav 2

Úprava maskovacího systému 1 (tady ale přemýšlím o změně na Úprava řízení 3)

Kapitán (mám jen 16b)

(1) Základní střelecký výcvik   Základy odolnosti

(2) Varování před příchozí palbou

(3) Bdělost

(4) Pokročilý střelecký výcvik (chodím blízko k DD)

(5) Expert na maskování

Edited by Slezman

[ADRIA]
Korzár
3,112 posts
3,717 battles

Tahle loď by se měla jmenovat AP-Burger.. :) No původně jsem to chtěl zapíchnout na tieru 8 a uhrát se na něm s Prinzem Eugenem, no asi si vyjezdím Hinderburg. Zkusil jsem si na testu a skvělej.

Edited by _Wolffnstein_

Players
5,524 posts
35,777 battles

Jak mate postaveneho kapitana ? Mam 14 z 19 obsazenych a nemam moc predstavu, co s temi 5 body.

Pouzivam:

1 - preventivni udrzba

2 - otaceni vezi

3 - zakl. strelecky vycvik

4 - pokrocily strelecky vycvik

4 - maskovani

Sign in to follow this