Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Reddragon_73

29 Ekim Cumhuriyet'i Kutluyoruz.

27 comments in this topic

Recommended Posts

Weekend Tester
37 posts

Merhaba  Kaptanlar ,

Öncelikle,

Bu sene 92. yılını yaşadığımız, Yüce Lider Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK 'ün bizlere hediye ettiği

"29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" nızı kutlarım. 

Sizleri bu anlamlı günde yeni bir yarışma ile başarılarınızı ödüllendirmek istedik.

Yarışmamız şu şekilde olacak ; 

GÖREV :

29 Ekim Perşembe'den itibaren 2 hafta ; evet sizlere 2 hafta süre veriyorum.

bu süre içerisinde Yaptığınız en iyi Savaş sonucunu Forum da bizlerle paylaşın.

12 Kasım 2015 23:59  son katılım süresidir. "Forum saati ile"

Alman Gemileri ile " en çok Rus " Gemilerini batıran.

"VEYA"

Rus Gemileri ile " en çok Alman " Gemilerini batıran.

Ödüller: 

1.   1500 Doubloons 

2.  1400 Doubloons
3.  1200 Doubloons
4. 1000 Doubloons
5.   900 Doubloons
6.   ve 10. 800'er Doubloons.

Kazacaklar.

Kuralları kısaca şu şekilde.!

Aynı sayıda Gemi batıran kaptanlar olursa SAF Deneyim farkı devreye girecek. !

Ekran Görüntüleri Belirtilen süre içerisinde  Wows Forum sayfasına yüklenecek.

Sayfa Editleme yapılmayacak.

En iyi olduğunu düşündüğünüz savaş sonuç ekran görüntülerinin Tüm sayfalarını da paylaşmanızı istiyorum.

Ekip olarak değil bireysel olarak katılımlar geçerlidir.

Ekip katılımları geçersiz sayılacaktır.

Herkes yarışmaya 1 kere, 1 savaş ile katılabilir. " Yani bir Kaptan sadece bir katılımda bulunabilir..!
Birden fazla katılımlarda sadece ilk katılım dikkate alınacak, sonraki katılımlar yok sayılacaktır.

Ya Alman gemileri ile ya da Rus gemileri ile yaptığınız savaş sonuçlarınızı istiyorum.

Yani her Kaptan sadece 1 Ülke gemisi ile savaş sonucunu gönderebilir...!

İyi avlar

Bol Şans.!

" 73 "

Edit. : Detayları detaylandırmak amaçlı...

Edited by Reddragon_73
  • Cool 3

Beta Tester
34 posts
4,285 battles

reddragon en iyi sonuçlu maçlarımı istiyorsun yoksa en çok alman yada rus gemisi batırılmış sonuçlarımı? ben 2. sini anladım ancak tam emin değilim açıklarsan sevinirim

Beta Tester
201 posts
3,058 battles

Savaşı kazanmamıza gerek yok sanırım en çok Alman gemisi ile Rusları ve Rus gemisi ile Almanları batırmak önemli değil mi sadece ?

Weekend Tester
37 posts

Azrailin

Bİr ülke seçip sadece rakibi olarak belirttiğim ülkenin gemilerini batırdığın sonuçlar.

Rayspeed

Savaşı kazanmanız ya da hayatta kalmanız detaylarda yok. dolayısı ile kazanmanız ya da hayatta kalma durumu söz konusu değil.

başarılar...

• Cool 1

[ALTAR]
Players
611 posts
13,753 battles

Uff zormuş bu :) Yani Rus DD ile oynamak ciddi sıkıntı,bırak Alman batırmayı gemi batırmak olay onunla..Alman Cruiser lede Rus DD kovalamak sıkıntılı iş :) Sanırım şansta yanımda olursa 2 tane batırırsam hiç beklmeden koyacağım foruma.. :D

Bu arada, bu kadar önemli bir günde (özellikle yaşadıgımız bu günlerde) böyle bir etkinlik yaptıgınız için tebrik ve tesekkür ediyorum..

Edited by CouTSoN
  • Cool 1

Players
736 posts

ya bırsey soracağım ben ayın 24 unde çektıgım bır fotoğrafı koyabılırmıyım ayrıca nerden anlayacağız hangı gemılerı oldurduğumuzu ( yanı sız nasıl anlıcaksınız)

• Cool 4

Players
736 posts

okudum kaçırmışım olamazmı ayrıca o deılde bunlar bızım hangı gemılerı oldurduğumuzu nerden anlıcak tum sayfaları ceksende orda hangı gemılerı oldurduğun yazmıyor

Edited by MarsAtlantis
  • Cool 4

Players
4 posts
1 battles

strotocaster hayırdır kardeş 1 mesajla bana mı laf edıyosun :D okudum kaçırmışım olamazmı ayrıca o deılde bunlar bızım hangı gemılerı oldurduğumuzu nerden anlıcak tum sayfaları ceksende orda hangı gemılerı oldurduğun yazmıyor

Mesajın 1 olması mı önemli, senin hep bir şeyleri kaçırıyor olman mı ?

Savaş sonuçları diye ekran var.

3 bölümden oluşuyor.

bu kadar oynuyorsan biliyorsundur. Onu da kaçırmış olamazsın sanırım .!

hangi gemiye vurduğun hangisini batırdığını gösterir.

biraz ne oynadığını öğren.

mesele forum a dahil olmak mı, ne yaptığını bilmek mi ?

• Cool 3

Players
736 posts

oralara dıkkat etmedim ayrıca vurduğun gemılrı gosterıyor nasıl anlayabılırsınkkı hangısını oldurduğunu belkı ayrıntıda yazıyodur ama ben goremedım ayrıca gır statlarıma bak ıyı oynuyomusmuyum oynamıyomusum

• Cool 4

Beta Tester
173 posts
1,200 battles

oralara dıkkat etmedim ayrıca vurduğun gemılrı gosterıyor nasıl anlayabılırsınkkı hangısını oldurduğunu belkı ayrıntıda yazıyodur ama ben goremedım ayrıca gır statlarıma bak ıyı oynuyomusmuyum oynamıyomusum

qRd5VQ.jpg

Edited by dragon0636
Bu konu forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı Moderasyon Takımının bir üyesi tarafından editlenmiştir. ~ semm
  • Cool 12

Players
4 posts
1 battles

Dikkatlice okudum Sadece Rastgele savaşlar mı ortak savaşlarda varmı

Yarışmaların geneli [hatta tümü] Rastgele savaşlarda Yapılır.

Botlara karşı savaş ekip eğitimi vs belirtilmemiş.  

bunun anlamı klasik olarak "RASTGELE SAVAŞLARDIR"

hatalı isem Reddragon_73  beni de bilgilendirir misin.!

Teşekkürler.

Not: Yarışma gerçekten zor olmuş.. Ama bu güzel  :great:

• Cool 1

Weekend Tester
37 posts

Merhaba Kaptanlar.

Forum da yarışmaya katılımlarınız için teşekkürler.

Çoğunuz beni Wowp'dan tanıyorsunuz.

Wowp daki başarılarım ve WG Oyunları Facebook Twitter  Düzenlenen Etkinliklere katılarak bir isim yaptım.

Bu Oyun ortamında tanışmış olsak da aramızda bazı dostluklar, arkadaşlıklar gelişti.

Bizler, [1919] Çanakkale Geçilmez.!

Klan olarak, topluluk olarak insan olarak bir yerlere geldik.

Başlangıç olarak "İstikbal Göklerdedir." Çatısı altında toplanmış ve Türk Topluluğu olarak iyi birşeyler başarabileceğimizi 

Tüm Dünya " EU serveri " oyuncularına gösterdik.

Hep birlikte Saygı ve korku kazandık.

Bu gelişim beni "Reddragon_73" olarak Türkiye Topluluk Katılımcısı seçilmeme yardımcı oldu.

Ve O saatten sonrada daha da çalışmam çaba harcamam gerçekliği ortaya çıktı.  

Diyeceğim şu ki. : 

Benim  ya da bir başka birinin bu oyunca birden fazla Hesap ile oyunda olması ve yarışmalara katılmadığını sanmıyorum.

Nihayetinde burada Nİck name olarak bulunuyorum. TC Kimlik no ile kayıt olunmuyor değil mi ?

Sonuç benim açtığım SaLDirAY_73  ve immortal_73  Nick li hesaplarım ile de yarışmalara katılma hakkım oldukça doğal.

Neden Çünkü bana dediler ki  " Vuque ve İshtara" Kendi hesabın ile "Reddragon_73" yarışmalara katılamazsın.

ama yaptığım ufak bir arama ile [

http://forum.worldof...hstronny-pilot/ ]

Burada  32adin   Nickli topluluk temsilcisi bir yarışma düzenlemiş ve KENDİSİ DE KATILMIŞ.  

E hadi bunu da açıklayın ya da onunda yetkilerini elinden alın  Vuque ve İshtara 

Bilirsiniz İzmir e ilk geldiğiniz de kendimi ve takımımı buna sende dahildin Vuque. nasıl korudum savundum. Haksız yenilgiyi asla kabullenmem....

Nihayi olarak. Bu yarışmaya katıldığınız için tüm Kaptanlara tekrar teşekkür ederim.

Yarışmanın sonucunu  Fransa da yaşayan Türkiye Topluluk Koordinatörü Vuque ve Türkiye Topluluk Temsilcisi İshtara yapacaklar. 

12 Kasım 2015 tarihinden itibaren bu yetkilerimi geri aldıkları için.!

• Cool 1

WG Staff
499 posts
1,318 battles

Öncelikle yarışma iptal olmadı, yarışmaya katılım yapmış ve ödül almayı hak etmiş bütün katılımlar değerlendirilecek ve ödülleri hesaplara işlenecektir. Bu yarışma Wargaming Türkiye Topluluk Ekibi tarafından mümkün olan en kısa sürede sonuçlandırılacak ve ödülleri dağıtılacaktır.

Sonuç benim açtığım SaLDirAY_73  ve immortal_73  Nick li hesaplarım ile de yarışmalara katılma hakkım oldukça doğal.

Neden Çünkü bana dediler ki  " Vuque ve İshtara" Kendi hesabın ile "Reddragon_73" yarışmalara katılamazsın.

ama yaptığım ufak bir arama ile [

http://forum.worldof...hstronny-pilot/ ]

Burada  32adin   Nickli topluluk temsilcisi bir yarışma düzenlemiş ve KENDİSİ DE KATILMIŞ.  

E hadi bunu da açıklayın ya da onunda yetkilerini elinden alın  Vuque ve İshtara 

Burada adı geçen 32adin isimli Polonya topluluk katılımcısı düzenlediği yarışmalara katılmaması gerektiği konusundan haberdar olmadığı için kendi düzenlediği yarışmaya yine kendi hesabıyla katılım göstermiştir ancak sonrasında kendisine durum açıklandıktan sonra kendiliğinden yarışmadan çekilmiş ve herhangi bir şekilde ödül kazanmamıştır. Bilmediği bir şey yaptığından ve sonuç olarak bir ödül almadığından ve kendi teklifiyle yarışmaya katılımını geri çektiğinden topluluk katılımcısı olarak kalmasında Polonya Topluluk Ekibi tarafından bir sakınca görülmemiştir.

Saygılar,

• Cool 1