Ivana_Drago

Iva připravena k plavbě

• You need to play a total of 1 battles to post in this section.

619 posts in this topic

Mám na cca 3900 bitev 37 taranovaných lodí.A to se o taranování celkem často snažím,vždy když cítím nepřízeň rng a tuším že houby nastřílím,i kdybych se rozkrájel.Jenže reálně si na to troufnu málokdy,některé bb mají torpéda a taranovat je je nemožné,jiné lépe manévrují či mají silné sekundárky.a to nepočítám že obvykle nejsou samy...

Paradni mise. Lidi si poradi =)

Konecne mise, ktera neni lehka.

mozna reseni

* vsechny vystrilite a posledniho naramujete = easy (kdyby nahodou nekdo z vasich prezil, je nutno ho zlikvidovat, zlodeje ramu)

* ramovaci vlajka + vlajka na rychlost, nejlip rychle BB, vycihat hned na zacatku kde je ve smouku osamocene nepratelske DD, vyhnout se torpedum, pripadnym strelam BB a CA a ramovat, pak vystrilet zbytek

---

edit: 

Tak je lehka, nemusite vyhrat =( 

a nemusite prezit =(

Edited by M8ii

The Comedian-jen takový rychlonávrh.

Zavést 2 ligy.WG by vzalo výsledky hráčů za poslední řekněme měsíc,každý by dostal průměrnou známku podle svých umístění v týmovém skóre dle získaných zkušeností (hádám že tam prémiák,vlajky a kamo nehraje roli).Hráči z průměrem do 6 by hráli první ligu,ti horší druhou ligu.

Poté tak jednou týdně by se z první ligy propadli do druhé hráči kteří by za to období měli průměr 9+,naopak by se do první ligy dostali hráči s druhé ligy kteří by v tom období dosáhli průměr 3-.

Druhá liga by mohla být limitována hraním max.do 8 tieru.

Je to jen takový nápad který by se mohl doladit.Jenže stejně pochybuju že kdy dojde k něčemu podobnému.

1 person likes this

To tu nikdo neoceni tu geanialitu te mise jak donutit i BB aby se cpali dopredu a nebrouzdali u okraje mapy? :trollface:

Mám návrh na úkol v budoucí misi: Zasáhněte torpédy, střelbou nebo ramováním loď, která pluje na vedlejší mapě. Nebo třeba dejte citadelu potopené lodi. A pro fajnšmekry třeba udělte minimálně 100% celkového dmg vašeho týmu.

Edited by jurgenb

Ahoj,

Nezvažuje se náhodou možnost odložení nějakých úkolů v kampaních?

Člověk 3 týdny nahání nějaký úkol a chvíli před dokončením přijde časově omezená kampaň typu Vánoční konvoj. Si pak můžeme vybrat zahodit zdlouhavý postup nebo nestihnout kampaň.

Stačilo by tam přidat něco jako odkladiště. 2,3 místa pro načaté úkoly.

Ahoj, pokud vím, tak momentálně se nic takového neplánuje, ale je to celkem zajímavá připomínka, přepošlu ji.

prelozte wows wiki do cestiny a je hotovo

takove prace to dalo a mate to jen v ANG a RU

Rovněž přepošlu návrh. Ale jádro problému, který se tady diskutuje by to stejně nevyřešilo, protože, jak tady mnozí sami napsali, nikoho nelze nutit, aby si dostupné informace přečetl.

Problémem je dobrovolnost.

Pointa je ty hráče prostě donutit. Povinná školní docházka.

Más pravdu Comediane, dobrovolnost hraje velkou roli. na druhou stranu ale hhráče nemůžeme nutit k tomu, aby se vzdělávali. Pokud bychom do hry vložili podobný mechanismus, který si zmínil, spousta hráčů, kteří hrají prostě jen pro zábavu (bez ohledu na statistiky) by hrát přestala. To není v našem zájmu. Na druhou stranu ale chápeme taky stížnosti hráčů, kteří hrají "na výkon" a mají pocit, že tito jim hru kazí.

Myslím si, že je lepší cesta snažit se tutoriály hráčům zprostředkovat nějakou zábavnou a chytlavou formou, aby se podívali a neměli pocit, že jsou k tomu nuceni.

Ivo ! se tvoji kolegove pokaleli v kine nebo si popletli datum aprila ?

ty nove mise, to si z nas delate srandu ?

Mission: Battle of Imbros IV

Conditions - In a single battle:
  • Be the top player in terms of base XP on your team
  • Deal at least 1 point of ramming damage to an enemy ship

to prece nemuzete myslet vazne !

pardon ale tady neni pro slusnost misto

pokud si budete delat ze me srandu, musite ocekavat prinejmensim to same ode me

Feedback ohledně mise předán.

Obecně vzato mise na IV a V nemají být jednoduché a pro cílený taran je potřeba se snažit a najít cestu, jak ho realizovat. Poté, co se upustilo od konceptu Výcvikového tábora, je zde snaha mise inovovat a ztížit. Samozřejmě ale také vidíme ohlasy hráčů, takže pokud se komunita shodne na negativním hodnocení tohoto úkolu, může se dost dobře stát, že už se v budoucnu podobná věc nebude opakovat ;)

Důvody, proč se vám tato mise nelíbí, které jste tady vyjmenovali, dávají smysl, takže díky za všechny komentáře k tématu.

The Comedian-jen takový rychlonávrh.

Zavést 2 ligy.WG by vzalo výsledky hráčů za poslední řekněme měsíc,každý by dostal průměrnou známku podle svých umístění v týmovém skóre dle získaných zkušeností (hádám že tam prémiák,vlajky a kamo nehraje roli).Hráči z průměrem do 6 by hráli první ligu,ti horší druhou ligu.

Poté tak jednou týdně by se z první ligy propadli do druhé hráči kteří by za to období měli průměr 9+,naopak by se do první ligy dostali hráči s druhé ligy kteří by v tom období dosáhli průměr 3-.

Druhá liga by mohla být limitována hraním max.do 8 tieru.

Je to jen takový nápad který by se mohl doladit.Jenže stejně pochybuju že kdy dojde k něčemu podobnému.

Ahoj Marthy, díky za návrh, taktéž ho předám dál. Nic podobného v plánu nemáme, ale třeba tento nápad poslouží jako inspirace.

2 people like this

Más pravdu Comediane, dobrovolnost hraje velkou roli. na druhou stranu ale hhráče nemůžeme nutit k tomu, aby se vzdělávali. Pokud bychom do hry vložili podobný mechanismus, který si zmínil, spousta hráčů, kteří hrají prostě jen pro zábavu (bez ohledu na statistiky) by hrát přestala. To není v našem zájmu. Na druhou stranu ale chápeme taky stížnosti hráčů, kteří hrají "na výkon" a mají pocit, že tito jim hru kazí.

To docela chápu, ale napadlo mě něco jiného díky tomu co tady zaznělo.

Hráčů je nyní opravdu hodně (skoro až bohužel - ta kvalita je strašná) a MM má z čeho vybírat. Takže co takhle nová možnost Ranked Random?

Kdo by chtěl by si zaškrtl tuto možnost, kde by bylo třeba několik úrovní/kriterií a hrál by se sobě rovnými. Sice by si na bitvu počkal, ale spousta hráčů by byla spokojená.

Klasických prvoků a bójek by se to netýkalo. Těch je dost a MM by měli stávající rychlý.

Jít na to z druhé strany. Nikdo by nikoho do ničeho nenutil a spousta hráčů by byla nadmíru spokojena, že si může zahrát hezké hry s rozumnými hráči solidních kvalit. Lidí je opravdu dost a dost a MM by neměl mít problém skládat bitvy

p.s. To není pocit, že někdo něco kazí. To je jistota. Aneb jak jsem psal dříve. Máte jistě data o celkové kvalitě bitev a ta křivka musí být zrůdná.

1 person likes this

Já bych se rád zeptal a ještě radši bych, chtěl dostat relevantní  odpověd. Epicentrum  bude nahrazeno kdy? svůj návrh na změnu jsem již podal.Viz konvoj A byl bych proto rád za konkrétní info.Myslím že nejsem sám kdo epicentrum miluje zvláště pak z bb kdy enemy cv na tomto prostoru vytváří moře torpéd a délka bitvy se dá počítat na123port  Díky

Hráčů je nyní opravdu hodně (skoro až bohužel - ta kvalita je strašná) a MM má z čeho vybírat. Takže co takhle nová možnost Ranked Random?

Kdo by chtěl by si zaškrtl tuto možnost, kde by bylo třeba několik úrovní/kriterií a hrál by se sobě rovnými. Sice by si na bitvu počkal, ale spousta hráčů by byla spokojená.

Klasických prvoků a bójek by se to netýkalo. Těch je dost a MM by měli stávající rychlý.

Jít na to z druhé strany. Nikdo by nikoho do ničeho nenutil a spousta hráčů by byla nadmíru spokojena, že si může zahrát hezké hry s rozumnými hráči solidních kvalit. Lidí je opravdu dost a dost a MM by neměl mít problém skládat bitvy

p.s. To není pocit, že někdo něco kazí. To je jistota. Aneb jak jsem psal dříve. Máte jistě data o celkové kvalitě bitev a ta křivka musí být zrůdná.

To bych se i vrátil.Sice by se ukázalo jakej jsem strašnej lamák,ale i todle co jsi Kome napsal byl jeden z důvodů, proč jsem zatím praštil z EU.

Ne,že by to na NA bylo lepší,ale je mi to tam celkem  jedno. A světe div se,začali mě lodičky zase i bavit. Tady jsem je zapnul,po hodině,dvou bez hraní je vypnul a bylo.

Edited by Stratos_HF

Přesvědčit hráče aby se "dobrovolně"zúčastnily nějakého výcvikového programu je docela snadné,stačí když za to bude pořádná odměna,třeba týden prémijáku nebo nějaké dublony.A určitě by se to dozvěděli i ti kteří nechodí na portál nebo fórum,když se rozdávají prémijáky nebo dublony roznese se to velmi rychle u celé komunity hráčů :look:

4 people like this

presne tak, kdyz se chce, jde vsechno. samozrejme je otazkou, za jakou cenu.

aneb za penize v Praze dum :hmm:

1 person likes this

presne tak, kdyz se chce, jde vsechno. samozrejme je otazkou, za jakou cenu.

aneb za penize v Praze dum :hmm:

Za splnění výcvikové mise ve WOT byly nějaké zlaté, tak tady by mohlo být samé.

Tak si vemte jak dlouho trvalo než se do wot ty výcvikové mise přidaly. 3,4 roky?

Ja se tedy musím přiznat že nejsem kdo ví jaký hráč spíš podprůměrný ale přiznám se že to co navrhuje Comedian by bylo fajn poslední dobou co se děje je fakt hruza a pokud by se to takhle členilo bylo by to fajn klidně bych šel i do "druhé ligy" ale rad si s chutí zahraju než aby bitva po bitvě příkladně já se VI křižníkem a fasuju bitvy s VIII bitevkama takže si člověk opravdu nezahraje

1 person likes this

Ja se ranked MM bojim. Ano. Casto me vytaci neschopnost hracu v mem tymu. Ale stejne tak často si vyndam nějakou lamku. A o to bych na druhou stranu nerad prisel.

1 person likes this

Ja se ranked MM bojim. Ano. Casto me vytaci neschopnost hracu v mem tymu. Ale stejne tak často si vyndam nějakou lamku. A o to bych na druhou stranu nerad prisel.

Neschopnost hráčů je spíš o komunikaci ve hře to je další problém plno hráču si hraje jen na svůj píseček ale na tým kašlou přitom ta hra je právě o tom týmu a myslím si že nejde o to si vyndat nějakou lamku ale o tu kvalitu té hry další věc je ta že do hry přichází další a další noví hráči kteří neví nic a MM je nahaže mezi hráče kteří mají pár tisic bitev za sebou jak to dopadne tak jak to vídáme ve hře a osobně si myslím že právě kvalita té hry je na příšerné urovni ano nemam moc nahráno hraju hru spíš pro zábavu a ne pro výkon není na to čas ale ta zábava se z té hry vytratila a je to jen plné zlých emocí a nadávek ať už v jakémkoliv jazyce ....

1 person likes this

Ahoj proč není v záložce americké bitevní lodě Missouri??

Ahoj abatyso, to byl opět nějaký neduh fóra vlákno tam celou dobu bylo (zakládal ho před nějakou dobou Haatra), ale z nějakého důvodu se přestalo hráčům zobrazovat. Teď už by mělo být vše v pořádku. Kontrolovali jsme to, když jsi sem napsal komentář, jen jsem ještě neměla čas zareagovat.

Chápu, kam směřuješ. Ono je to v podstatě to, po čem někdy hráči volají pod termínem skilled based MM. Napsala jsem to do návrhů (společně s tou myšlenkou rozdělení na ligy či něčeho podobného). Nemyslím, že by bylo možné očekávat, že se něco podobného do hry v blízké době dostane, ale v  každém případě má cenu na to upozorňovat, protože to může inimálně zvýšit soustředěnost na to, jak situaci na randomu vylepšit.

Já bych se rád zeptal a ještě radši bych, chtěl dostat relevantní  odpověd. Epicentrum  bude nahrazeno kdy? svůj návrh na změnu jsem již podal.Viz konvoj A byl bych proto rád za konkrétní info.Myslím že nejsem sám kdo epicentrum miluje zvláště pak z bb kdy enemy cv na tomto prostoru vytváří moře torpéd a délka bitvy se dá počítat na123port  Díky

Ahoj, k tomuto tématu jsem psala před malou chvílí komentář sem: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/56867-otazky-pro-wg/page__st__260__pid__1576234#entry1576234 Doporučuji vlákno Otázky pro WG sledovat, protože pokud k této věci dostaneme nějaké vyjádření, objeví se v daném vlákně. 

Měl bych také návrh nebo podnět co třeba se zamyslet také nad tím a udělat to tak aby se bitvy skládaly jen z lodí bez torpéd tam by se také ukázalo jak kdo umí střílet tatizovat manévrovat atd ... ono mít v bitvě 5 enemy DDček který hned na začátku včechny vypustí torpéda které mají v průměru 7-8 km dosah to je také o ničem nejsem uplně proti DDčkům do WoWs patří , ale na druhou stranu si myslím že jich je až moc a jak se říká všeho moc škodí je to jen muj nápad nebo návrh že by se dali takto třeba udělat nějaké mise nebo podobně ...

Report - Vlajky proti detonaci nefungují. Teď jsem jednu měl a stejně sem detonaci dostal..

není možný, že jsi měl namontovanou i India X-Ray nebo Juliet Whiskey Unaone? (obě +5% šance na detonaci)

1 person likes this

není možný, že jsi měl namontovanou i India X-Ray nebo Juliet Whiskey Unaone? (obě +5% šance na detonaci)

Ne tak jsem se teď díval a já měl vyplé automatické doplňování.. Takže se omlouvám a report smazat. Děkuji. 

nebo mozna tu antidetonacni potrhal vitr kdyz plul moc rychle = jako by ji nemel =)

nebo to bylo v cyklonu, to pak ty strely co na tebe leti nevidi jestli ji mas =)

Edited by M8ii

Nevim, jestli takovy navrh uz nepadl - Add skill hracu - kdyby byla moznost po bitve dat kazdemu hraci palec nahoru nebo dolu (jako na forech a podobne), neomezena poctem na den jako u reportu, ale jen jednim hlasem pro daneho hrace v dane hre, a na zaklade toho by MM daval hrace k sobe, bylo by to pruchozi? Jiste se najdou hateri, kteri by vsude davali palec dolu, ale verim, ze hra ma dost kvalitnich hracu, kteri touzi po zlepseni urovne a jejich hlasy by "vyfiltrovaly" ty lepsi od horsich. Tedy jakysi skill level hracu (chcete-li aura), zalozeny ciste na mineni ostatnich. 

Pripada mi to jako nejsnadnejsi reseni, ktere by nemelo byt ani narocne implementovat a navic by zalezelo na komunite, ktera sama nejvic krici po zmene. Naklikat po bitve par bodiku, kdyz to bude prehledne udelano, nezabere tolik casu.

Ad sebedestrutivni ukoly - ve hre nemaji imho co delat - zkusili to v MWO a byl z toho depresivni event, ktery nemel se zabavou nic spolecneho, kdyz par hracu bez ohledu na zbytek tymu bezelo umrit.

1 person likes this

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.