Jump to content
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Falathi

Yorck, VII tier

190 comments in this topic

Recommended Posts

[HEROS]
Alpha Tester, In AlfaTesters
4,583 posts
12,847 battles

.

Edited by Dropsiq

Beta Tester
620 posts
1,507 battles

Roon jest dobry. Ale ja po 4 grach stwierdziłem że mi się nie chce. Przeżyłbym wszystko, wieże, mułowatość, brak pancerza, zero camo, no wszystko. Byłem przygotowany. Ale później wziałem go do gry. Płynę sobie, jest ok, jakiś target się pojawił, wymierzyłem, strzał. I patrze, a pociski są już gdzieś w stratosferze. Po godzinie czekania zaczeły spadać. I wtedy wiedziałem, że nie ma szans.

Bo nie masz Last Standa!! :)

[HEROS]
4,583 posts
12,847 battles

.

Edited by Dropsiq

[HEROS]
4,583 posts
12,847 battles

.

Edited by Dropsiq

Players
5 posts
1,220 battles

Ten okręt to TRAGEDIA !!, karlsruhe przy tym to miód a na nim grać sie nie dało . Ktoś to  testował za nimi trafiło do gry ? 

Players
88 posts
15,475 battles

Mi taka gra nie odpowiada, po Konigu i Nurnbergu które są super tutaj przy małych mapach jak trzeba zmienić kierunek to zanim wieże się obrócą można iść na kawę (a gdy trzeba robić uniki to wieże nie nadążają, no po prostu masakra), gram tylko żeby wbić się na Hippera, gdy to zrobię to sprzedaje złoma

[HEROS]
4,583 posts
12,847 battles

.

Edited by Dropsiq

[GLORY]
Weekend Tester
494 posts
8,178 battles

wiecie co - moze ejstem jedynym wyjątkiem albo brakującym ogniwem w łańcuchu ewolucji ale ten okręt zostaje u mnei w porcie zamiast hippera

mimo że gra mi sie nim ciutek gożej szczególnie rpzez ten pancerz to po buffie na szybkosc wież jest grywalny i mozna nim ładnie zarobić i nakosic - no co jak co ale jego głównymi przeciwnikami są okręty typu pepsicola albo cleveland więc daje rade

Players
921 posts
4,883 battles

Pytanie, jaki perk za 4 punkty na ten i następne niemieckie krążowniki w linii jest najbardziej przydatny? Stary kapitan został na Konigsbergu, tam sprawa jest jasna, ster i silnik. A na Nurnbergu następny kapitan zbliża się do 4 perka i zastanawiam się co mu najlepiej dać? Last stand, zasięg pomocniczej, czy może podpalanie? Nie mam pojęcia co się najbardziej przyda na krążowniki z większym kalibrem.

[HEROS]
4,583 posts
12,847 battles
.
Edited by Dropsiq

Players
921 posts
4,883 battles

No tak myślałem, bo na Nurnbergu już praktycznie nie pada ster ani silnik, a HE Niemcy mają z natury słabe :). Dzięki.

Edited by klosiu_1

[ARES2]
Sailing Hamster
1,543 posts
9,085 battles

bzdury gadacie - na yorcku mam podpalenie i hajcuje aż miło :)

Bo to jedyne co mu zostało.

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Korci mnie sprawdzić, ale z braku srebra zatrzymałem linię na Norymberdze. Szlibyście dalej?

[ARES2]
Sailing Hamster
1,543 posts
9,085 battles

Jest słaby ale przewidywalny. AP latają po kosmosie, powyżej 10 km nie trafisz w krążownik. Poniżej możesz się bawić - jak już trafia to solidnie. HE dają średni dmg, torpedy są bardzo sytuacyjne. Męczyć się trzeba ale powoli to idzie do Hippera. Ma całkiem przyzwoity zasięg i to jest jego jedyna zaleta.

Edited by Anhelli

[GLORY]
Weekend Tester
494 posts
8,178 battles

zaletą są losowania - o wiele czesciej losuje vs 6 tiery niz vs 8 czasami nawet na 5

choc przyznaje ze trudniej mi sie walczy nim  np z clevelandem niz z pepsicolą to czuc moc - i szybki reload :)

jakby nie ten papierowy armor na cytadeli tylko :(

Players
921 posts
4,883 battles

Nie róbcie scen :). Mnie się Yorckiem gra super. Może nie jestem jakimś super wymiataczem, ale na Yorcku akurat mam największe średnie obrażenia ze wszystkich krążków. APeki są tylko na bliski dystans ze względu na potwornie niską prędkość, ale i HEkami można swoje zrobić przy tym zasięgu i szybkostrzelności. Szczególnie z perkiem na podpalanie można się bawić.

APki za to jak już wejdą, to potrafią wsadzić salwę za kilkanaście tysięcy hp nawet w pancernik. Trzeba planować do tego specjalne akcje z wyskakiwaniem zza wysepek, ale jak się uda, to w minutę można załatwić pancernik, a co dopiero krążownik.

Lepiej mi się nim gra niż na przykład pepsicolą. Pancerz tak samo slaby, cytadela potrafi wejść przy dowolnym ustawieniu, do tego praktycznie nie ma AA, ale działa od pepsi ma lepsze.

Jak następnik będzie miał APki z normalną prędkością, to będzie masakrator.

[FF-PL]
Players
92 posts
10,242 battles

ciekawy statek przeskoczyłem ale z 15km stratoshell ap pzgranate weszły w cytadele pancernikowi tieru równego lub wyższego :ohmy: 10km+- pociski nabieraja wigoru i teraz szukać ochotników do starcia na taką odległość.Pare razy siadło dewastujące uderzenie w krążki +15km.Taktyka na statek strzelajcie do kogoś kto was nie ma w oknie gry bo pociski są bardzo niewidoczne sru tam sru siam ;) i nagle deszcz kupy leci ;P

Players
1,333 posts

Naprawdę bałem się podejścia do tego okrętu po tylu negatywnych opiniach, ale muszę przyznać, że jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony. Jak na razie zrobiłem 4 bitwy, więc moja opinia może być niemiarodajna.

Pancerz jakiś specjalnie wybitny nie jest, ale w porównaniu do poprzednika jest świetny, a o ile się skątujemy, to przodem całkiem nieźle odbija pociski kalibru 200. Standardowo z BB zbieramy wszystko, a cytadela jest wszędzie :) Za to silnik nie pada już byle czego, ale i tak zamontowałem modyfikacje napędu. Jako wadę mogę zaliczyć częste palenie się (ale może akurat miałem pecha).

Czas przestawienia steru jest świetny nawet na stocku, a do tego dochodzi niski promień skrętu, co pozwala nam wyczyniać cuda w unikaniu pocisków i torped. 32 węzły prędkości są wystarczające.

AA - jakieś tam jest, ale nie radze specjalnie na nie liczyć, chyba że atakuje nas jakiś 5 tier lub stockowy 6 - do tego ma dosyć nędzny zasięg więc co najwyżej obroni tylko nas, nie nadaje się do wsparcia innego okrętu.

Działa - bardzo celne (polecam jeszcze modyfikację dającą plus do celności), a do tego dochodzą niesamowite pociski AP, które z odległości ~10km potrafią ściągnąć CA 6 tieru na salwę. Niestety na większą odległość latają stromotorowo i długo, ale jak się trafi, to przy okrętach ze słabym pokładem potrafią zrobić krzywdę. AP nadają się do walki z pancernikami - z  około 10km w NC wbiłem się za 7k, w Colorado za 6, a mamy tu tylko 12 sec reloadu. HE - jakieś świetne nie są, ale coś zrobią, a zwłaszcza podpalą.

Największa bolączka to obrót wież - 32 sekundy z nieprzeszkolonym kapitanem - perk na szybszy obrót jest konieczny, ale ich powolność można obejść robiąc zwroty między salwami. Kąty strzału są przyzwoite, nie musimy pokazywać całej burty, żeby strzelić ze wszystkich dział.

Torpedy mają świetne kąty - jako niespodzianka zza wyspy czy broń ostatniej szansy sprawdzają się świetnie, niestety wyrzutnie łatwo padają.

Players
88 posts
15,475 battles

Ciesz się że nie grałeś nim wcześniej :) to był dopiero obrót wież :red_button:

No cóż przeskoczyłem wolnym PD na Hippera i teraz mimo w miarę pozytywnych opinii wolę zagrać Nunbergiem

Ahoj

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.