Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Falathi

Nürnberg, VI tier

188 comments in this topic

Recommended Posts

Players
3 posts
861 battles

Konigsberg był jak balsam na moje skołatane przez Karleshurecośtam serce. Nurnberg jest zwyczajnie rozczarowaniem. Trochę czuje się jakbym grał Konigsbergiem od nowa. Tak jak drzewko niemieckie zachęciło mnie do zainstalowania ponownie gry, tak też chyba zachęci do odinstalowania i zajęcia się czymś pożyteczniejszym....

[PRAVD]
Beta Tester
304 posts
12,078 battles

niestety przygotuj sie na jescze gorsza jazde na t7... 50+ sekund obrotu wież

ale od hippera w górę juz tylko lepiej...

Players
4,367 posts
16,858 battles

Po prostu Konigsberg jest OP, a Nurnberg jest na swoim tierze zwyczajnie dobrze zbalansowany sądząc po pierwszych statystykach (tzn. ciut odstaje ale chyba tylko przez tych, co próbują grać na HE). A taką różnicę jednak czuć.

PS. Z innych ciekawostek - Dresden jest OP, Kolberg jest dobrze zbalansowany, a Ruhacz tak jak się spodziewacie. Wysokie tiery wstępnie 7-8 = USA, 9-10 >USA, ale trochę za mało gier żeby rozstrzygać.

German_CAs.jpg

Edited by 44smok

Players
4,367 posts
16,858 battles

Na wartshipstats są tylko staty ludzi, którzy byli tam byli sprawdzani, więc akurat to źródło jest kompletnie niewiarygodne. Ten screen to obrobione staty z pierwszego tygodnia z maplesyrup zczytane z API, więc raczej pełny obraz.

[GLORY]
Weekend Tester
494 posts
9,809 battles

A teraz z innej beczki - jakie moduły ulepszenia montujecie na tym okręcie? najwiekszy dylemat mam przy zwiekszeniu celnosci ( czort wie ile to daje) a +20% zasięgu aa

Players
92 posts
10,640 battles

super statek bez sensu strzelać zapalającymi tylko przeciwpancernymi I po nadbudówkach,pancernik jest w stanie dostać 20k nim zdąży przeładować :) salwa 5k co 5sek bez znaczenia na odległość

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,724 battles

Na wartshipstats są tylko staty ludzi, którzy byli tam byli sprawdzani, więc akurat to źródło jest kompletnie niewiarygodne. Ten screen to obrobione staty z pierwszego tygodnia z maplesyrup zczytane z API, więc raczej pełny obraz.

Z tego samego API które ciągle twierdzi że jest wersja 0.5.0.3rc4?

Ostatnio jakoś mu nie do końca ufam.

Players
247 posts
8,634 battles

Ja mam perka na +20% zasiegu na dziala ponizej 155mm co daje 19.8km. Calkiem przyjemnie da sie okladac ludzi z daleka, mozna bezkarnie plumkac HE w pancerniki :) W krazki ciezko jednak trafiac z takiej odleglosci ale przy odrobinie szczescia...

Wprawdzie gra jest nudna po jakims czasie ale chociaz w bezpiecznej odleglosci mozna dotrwac do konca bitwy i czasem nawet miec na nia jakis wplyw.

[WOB]
Players
4,750 posts
14,350 battles

Pierwsza gra - ponad 200 strzałów i 0 (słownie: zero) trafień.

To dziadostwo ma taki rozrzut, że połowa salwy trafia przed okrętem, druga połowa za. Koszmar, po niezłym Królewcu...

Players
89 posts
17,460 battles

Czytając przedmówcę można odnieść wrażenie ilu graczy tyle opinii. Dlatego wyrażę tylko swoje zdanie - po przejściu z koniga mam bardzo pozytywny obraz, strzela szybciej, samolocik przydatny do spotowania DD, nie trzeba dużego konta aby walić z dwóch tylnych wież, a przy ucieczce niejeden "ścigający" odpuszcza bo dostaje większe baty niż sam zadaje. Teraz męczę się na dziadowskim Yorcku ale "Niuniek" w stoczni zostaje ;)

[GLORY]
Players
404 posts
12,560 battles

Bardzo fajny okręt, ogólnie jest rozwinięciem poprzednika i kopiuje jego wady i zalety: podobna sylwetka, mobilność, uzbrojenie (podobne rozmieszczenie dział, lepsza szybkostrzelność), duży zasięg ognia, takie samo uzbrojenie torpedowe, delikatna konstrukcja, ale dużo lepsza obrona plot. Dużą zaletą Norymbergi jest jego artyleria. Pod względem siły ognia przewyższa inne krążowniki VI tieru (a nawet VII) tzn. biorąc pod uwagę dmg pocisków AP, szybkostrzelność i liczbę dział. 

Players
92 posts
10,640 battles

okręt ma bardzo poważną wadę jak tier wcześniej pociski HE poprostu go plądruja a z pancerników uziemiają a niszczyciele wsadzą ci też cytadele :P jak się nie kręcisz jak g w przeręblu to szybko cię usuną z pola bitwy.Sposób na nunie salwa he kontra dziobem i lub rufa przed pociskami salwa druga he nuna stoi i plonie dobijamy :P z niszczyciela salwa z +10km 4 ap 4 cytadele niunia stoi bo weszło w maszynownie.Zasięg operacyjny niunio pocisków 13-14km później jest strato shell ,powyżej można powalić do BB w rozgarniętych rękach pociski HE sieją pogrom w środowisku niszczycieli jak któryś podejdzie poniżej 10km błyskawice pękają jak dojrzałe owoce.Ten okret nie wybacza błedów twój wynik może być 200 pocisków jak równierz 20 bo nawrót zakończył się porażką ;) z rozwagą używać R nawet jak się płonie bo za chwilę można stać albo nie mieć steru.

Players
15 posts

Nie ma co narzekac dla mnie ten okret jest ok

Chociaz niwidze roznicy pomiedzy nim a konigsbergiem.

Co do Aoby i Clewelanda ma jeden wg mnie duzy plus 16,5 ;)

Zanim do ciebie strzela ty wyslesz do nich 2 pakiety z he i troche ich popsujesz.

Potem przelaczasz sie na ap ktore zreszta calkiem niezle sie spisuja.

Sila ognia wg mnie podobna do Clewka. Aoba ma lepszego kopa ale dluzej laduje.

Clewek nie ma torped. Jak podplynie na zasieg to po nim.

Manewrowosc nie jest zla. Szeroki kat wystrzalu torped +.

Super radzi sobie z ddkami

salwa w ciemno i kierujesz sobie dd 90% na ciebie szybki oklep i bye.

Pancerniki super pali z w miare bezpiecznej odległości - amerykanskie moga tylko klnac i dopalac sie

Ludzie narzekaja bo liczyli na wiekszy skok z 5 ale po co psuc cos jak jest dobre.

Kicha to byla 4 z zasiegiem porownywalnym do ddkow

Pozdrawiam

[GTWPL]
Players
318 posts

Fantastyczny okręt

Szybkostrzelność co 5 s

Pociski He jak i PP robią swoje ( daje się wbić cytadele )

Torpedy może mały zasięg ale 2 x 4 na burcie pozwalają na bardzo skuteczną obronę

celność dział naprawdę godna podziwu

obrona p-lot całkiem skuteczna

Beta Tester
1,679 posts
12,375 battles

Nie ma co narzekac dla mnie ten okret jest ok

Chociaz niwidze roznicy pomiedzy nim a konigsbergiem.

Najważniejsze, to szybkostrzelność, posiadanie samolocika i wybór między sondą i aa.

Players
15 posts

Samolocik taki sobie ale dobrze spotoje za gorkami :)

AA bardzo słabe - może na IV cos ustrzeli. Odradzam wzmocnienie AA - prawie nic nie daje, zato sonda great jak robisz porzadki z ddkami.

Beta Tester
1,679 posts
12,375 battles

Aeroplanik ma służyć głównie do rozpraszania formacji a ni do czyszczenia nieba- zawsze to bombka w celu mniej, a przy wrażliwych modułach...

Sondy oczywiście nie ma co wymieniać w dobie DD, ale kto wie, czy CV nie wrócą.

Players
71 posts
4,566 battles

Kupiłem, pograłem to i napiszę parę słów

Okręcik jest WSPANIAŁY.-przynajmniej jak dla mnie. Podpasywał mi o wiele bardziej niż Cleave czy AOBA -kręci się ładnie, ma baaardzo celne działa, genialny p.panc (HE kiepskie), niezłe torpedy o dobrym kącie zrzutu (nie to co np. AOBA).

Fakt, papierowy jest, ale nie ma tragedii-jak się manewruje i troszkę skątuje (na CA-od BB nic nie pomoże) to można przeżyć długo. No i zasięg -z perkami na T6 genialny-prawie 20 km.... (fakt, wtedy już rozrzuca nawóz, ale jednak...)

Ogólnie polecam.

PS. Ster pada często-kupienie modułu jest bardzo polecane ;-)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.