Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Falathi

Königsberg, V tier

335 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
9,760 battles

Warto dodać, że Königsberg to całkiem fajna zarabiaczka. Rzuca głównie na V tiery gdzie jesteśmy królem wśród krążków i też VI możemy pogonić. Nawet średnio udana bitwa to co najmniej 100k w kieszeni.

• Cool 1

Players
21 posts
4,399 battles

Perk IFHE ma jak najbardziej zastosowanie na Konigsbergu. Wiadomo że podstawą jest strzelanie z AP zaś granie pod kątem podpałek można sobie zupełnie odpuścić na tym okręcie. Wziąłem tego perka na kilku okrętach i właśnie na Konigsbergu widzę jego opłacalność.

Ja doświadczalnie odpuściłem IFHE, a dałem podpalanie za 3 i camo za 4. W sumie daje to 10% na podpałki (11% z flagami), co jest już sensowną wartością. Naprawdę daje radę, nawet podpalacza udało się zdobyć raz lub dwa.

Players
1,745 posts
11,972 battles

Ja doświadczalnie odpuściłem IFHE, a dałem podpalanie za 3 i camo za 4. W sumie daje to 10% na podpałki (11% z flagami), co jest już sensowną wartością. Naprawdę daje radę, nawet podpalacza udało się zdobyć raz lub dwa.

W najbliższej aktualizacji dostaniesz na nim IFHE za darmo.

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
349 posts
5,992 battles

W końcu będziemy mieć jakąś firmę rankingówek na V tierze, a Konigsberg to chyba jedyny wymiatacz wśród krążków na tym tierze. Z miłą chęcią wybulę elitarnego expa żeby przerzucić kapitana z Hindenburga. Powinna być świetną zabawą :cap_rambo:

Players
825 posts
9,220 battles
31.05.2017 o 09:38, StanislawPaluch napisał:

Warto dodać, że Königsberg to całkiem fajna zarabiaczka. Rzuca głównie na V tiery gdzie jesteśmy królem wśród krążków i też VI możemy pogonić. Nawet średnio udana bitwa to co najmniej 100k w kieszeni.

Królem strzelców wśród krążków na V tierze to jest Kirow. Jeśli twój Königsberg odsłoni burtę Rusek ma go na strzała. A zwykle zabiera mu po 15 tysięcy z ppanc. 

• Funny 3

Players
68 posts
2,022 battles
On 10/16/2018 at 8:28 AM, ORP_San_Escobar said:

Królem strzelców wśród krążków na V tierze to jest Kirow. Jeśli twój Königsberg odsłoni burtę Rusek ma go na strzała. A zwykle zabiera mu po 15 tysięcy z ppanc. 

Wszystkie ruski w rosyjskich grach są podkręcone, jedne mniej inne bardziej, ot taki rosyjski patriotyzm. A co do Konigsberga, cóż ten wynik (co prawda PvE) mówi wszystko:

shot-18.08.11_23.43.49-0769.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.