Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Falathi

Königsberg, V tier

337 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
11,903 battles

Warto dodać, że Königsberg to całkiem fajna zarabiaczka. Rzuca głównie na V tiery gdzie jesteśmy królem wśród krążków i też VI możemy pogonić. Nawet średnio udana bitwa to co najmniej 100k w kieszeni.

• Cool 1

Players
21 posts
4,902 battles

Perk IFHE ma jak najbardziej zastosowanie na Konigsbergu. Wiadomo że podstawą jest strzelanie z AP zaś granie pod kątem podpałek można sobie zupełnie odpuścić na tym okręcie. Wziąłem tego perka na kilku okrętach i właśnie na Konigsbergu widzę jego opłacalność.

Ja doświadczalnie odpuściłem IFHE, a dałem podpalanie za 3 i camo za 4. W sumie daje to 10% na podpałki (11% z flagami), co jest już sensowną wartością. Naprawdę daje radę, nawet podpalacza udało się zdobyć raz lub dwa.

Players
1,745 posts
11,972 battles

Ja doświadczalnie odpuściłem IFHE, a dałem podpalanie za 3 i camo za 4. W sumie daje to 10% na podpałki (11% z flagami), co jest już sensowną wartością. Naprawdę daje radę, nawet podpalacza udało się zdobyć raz lub dwa.

W najbliższej aktualizacji dostaniesz na nim IFHE za darmo.

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
404 posts
7,690 battles

W końcu będziemy mieć jakąś firmę rankingówek na V tierze, a Konigsberg to chyba jedyny wymiatacz wśród krążków na tym tierze. Z miłą chęcią wybulę elitarnego expa żeby przerzucić kapitana z Hindenburga. Powinna być świetną zabawą :cap_rambo:

Players
868 posts
10,480 battles
31.05.2017 o 09:38, StanislawPaluch napisał:

Warto dodać, że Königsberg to całkiem fajna zarabiaczka. Rzuca głównie na V tiery gdzie jesteśmy królem wśród krążków i też VI możemy pogonić. Nawet średnio udana bitwa to co najmniej 100k w kieszeni.

Królem strzelców wśród krążków na V tierze to jest Kirow. Jeśli twój Königsberg odsłoni burtę Rusek ma go na strzała. A zwykle zabiera mu po 15 tysięcy z ppanc. 

• Funny 3

Players
125 posts
On 10/16/2018 at 8:28 AM, ORP_San_Escobar said:

Królem strzelców wśród krążków na V tierze to jest Kirow. Jeśli twój Königsberg odsłoni burtę Rusek ma go na strzała. A zwykle zabiera mu po 15 tysięcy z ppanc. 

Wszystkie ruski w rosyjskich grach są podkręcone, jedne mniej inne bardziej, ot taki rosyjski patriotyzm. A co do Konigsberga, cóż ten wynik (co prawda PvE) mówi wszystko:

shot-18.08.11_23.43.49-0769.jpg

Players
235 posts
12,872 battles
On 10/16/2018 at 8:28 AM, Artur_Borubar_Tupolew said:

Tylko że Kirow strzela co 7,5s a Kirow co 13,5. Czyli dzieli ich wieczność. Do tego torpki 6km vs 4 km. No i kamo 14, 2km vs 12,4km.

Nigdy nie przegrałem z Kirowem a mam na Konigsbergu 470 bitew i 62% zwycięstw.

A te 15k z AP to chyba z 1km mu zdejmiesz jak się ustawi burtą. Ale zapewniam cię że niemieckie AP zrobią podobne sitko z Kirowa.

Zakładając równe umiejętności graczy Kirow nie ma szans z Konigsbergiem. 

Dla mnie to funship. Walisz i podpalasz wszystko na 16,5km. I o ile RNG masz w miarę łaskawe (nie dostaniesz cytadeli z 15km) to rozwalasz pancerniki i resztę do 7 Tier wlącznie, głośno się śmiejąc. Najfajniej jak trafi się ktoś mocno zawzięty i cię goni. Tylne działa bez blokady obrotu robią sieczkę. Problemem są tylko losowania. Często (u mnie ok 70% gier ) jesteś jedyną V-tką na VII-kach i wtedy nie ma zmiłuj - trzymanie dystansu wymagane.

[ZTAM]
Players
14 posts
1,834 battles

Okręt potrafi zrobić świetny wynik, ale jakoś nie mam do niego sentymentu. Może kiedyś zmienię zdanie. Wymaga już przyczajki za wyspą i strzelania zza krzaków, co mnie ewidentnie nie bawi.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.